Verbocht houdt voor Plantageruiters Concordia Florebit op afstand

Auteur: door Wim van Ginneken |   vrijdag 04 december 2009 | 11:18 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 04 december 2009 | 11:20

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
PAARDENSPORT - Zodra er kampioenschappen in zicht komen, verschijnt dressuurrijdster Corina Verbocht steevast extra in beeld.
De amazone van De Plantageruiters grossiert al jarenlang in reservetitels. Ze behaalde er zes op rij. Afgelopen zomer doorbrak ze die reeks met een echte kampioenstitel. In Stevensbeek werd ze L1- kampioene met de vierjarige Sandro Hithengst Taxi Buuron Farinelli. Ook voor de komende indoorkampioenschappen is ze weer volop in de race.

Zeker met jonge paarden is ze van aparte klasse. In de KNHS-kring West-Brabant kwam Verbocht met haar Taxi Buuron Enjoy Hit alvast als beste uit de M1-strijd. Ze won alle vier de selectiewedstrijden voor de Brabantse kampioenschappen in Schijndel. Ook in de L2-klasse was er geen houden aan.

Verbocht kwam met twee paarden voorop. Eerst Taxi Buuron Aimee, dan Taxi Buuron Farinelli.

Mede door Verbocht's uithaal werd rijvereniging De Plantageruiters uit Wouwse Plantage West- Brabants sterkste afdeling in het selectiecircuit. Concordia Florebit Etten-Leur volgde op afstand. Ook Leontine van Ewijk leverde een belangrijke bijdrage aan het succes van de Plantageruiters. De Schijfse hield met haar Pilot, met drie zegepralen, met gemak de hele Z2- meute achter zich.

Nienke Monden- Otjens miste op haar trouwdag de wedstrijd in Oud Gastel. De Etten-Leurse kon het zich veroorloven. Midden in haar wittebroodsweken loodste ze haar Uncle Jo naar veruit de beste Z1-score. In de M2-klasse bleef Marloes Maan van De Heerjansruiters (Oud Gastel) met haar Zilverster voor iedereen buiten schot.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.



Sportpoll

Dankzij NAC kan Ajax na vandaag de titel definitief vergeten.

Uitslagen