Zie ook:
"We stonden soms veertien punten voor, maar wisten dat niet uit te bouwen naar een marge die alles duidelijk had gemaakt. We verdedigden niet optimaal, gaven te gemakkelijk ruimte weg waardoor Den Helder kon scoren. Bovendien waren we wat ongelukkig in de rebound. Toch heb ik geen moment het gevoel gehad dat we de wedstrijd zouden verliezen."
De twee punten zorgden voor een vijfde achtereenvolgende plusje op het palmares van de West-Brabantse basketbalmacht. Tevens won de affiche van zaterdag, wanneer Nijmegen naar Bergen op Zoom komt, aan kracht. Beide teams zijn immers kandidaat voor een toppositie achter Amsterdam en Den Bosch.
Giants startte overigens goed. Binnen tien minuten zuivere speeltijd werd ogenschijnlijk gemakkelijk 29-21. Maar de thuisclub vocht zich terug en pakte het tweede kwart. Halverwege stond het 47-51.
De definitieve kloof leek er te komen in het derde kwart waarin Giants, dat in Patrick Pope zijn uitblinker en meest scorende speler kende (23), uitliep naar een voorsprong van elf punten. Een beetje onnodig liet de kwalitatief betere ploeg uit Bergen op Zoom de tegenstander, met steun van het publiek, in het laatste kwart van de wedstrijd toch nog enigszins terugkeren in het duel. Echter niet zodanig ver dat Giants echt averij opliep.



Sorteer reacties




















