Andersen Röed kent geen genade op Markant Open

Auteur: door Jos van Hees |   donderdag 14 augustus 2008 | 08:26 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 14 augustus 2008 | 08:30

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
TENNIS - Philip Andersen Röed yoonde op het Markant Open in Breda weinig compassie met Rutger Schröder.
Hij gunde zijn tegenstander precies één game: 6-0 en 6-1.

Ook de overwinning van Bram de Nijs op Ralf Weterings liet aan duidelijkheid niets te wensen over, al sleepte laatstgenoemde tenminste nog drie games binnen: 6-0 6-3.

Een niveau lager viel de laatste favoriet op de plaatsingslijst van zijn voetstuk en wel de aanvoerder.

Patrick Kint kreeg een pak slaag van Dirk Geukes, 6-0 6-3, waardoor de drie eerst geplaatsten van het podium verdwenen zijn en de weg volledig vrij is voor een complete paleisrevolutie. Tom Spangenberg had het niet moeilijk met Dorus Brekelmans, 6-1 6-2.

In het gemengd dubbel was het geroutineerde koppel Lisette van Ierssel/Joost Coenen van de organiserende vereniging te sterk voor Sabine Visser en Rik van de Berg, 6-3 6-1. Kars Folkerts en Niek van Remortel bereikten in het dubbel de volgende ronde, even als het duo Robin Schoonen/Frank Willekes. Slachtoffers waren respectievelijk de duo's Hubert Baardemans / Pascal Prins en Martijn Bolluyt/Boris Kock.

Bij de vrouwen bereikte Saskia Gladdines als eerste de halve finale door haar overwinning op Ester van Gorp, 7-5 6-1.

In het dubbelspel kwamen Anouk en Marre van Poppel winnend uit de strijd met Maartje Gerrits en Manon Nieuwenhuizen. Het werd 6-2 6-3.

© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Sportpoll

Robben moet de eerste tijd geen penalty’s meer nemen.

Uitslagen