NK snooker met West-Brabants tintje

Auteur: door Peter de Brie |   dinsdag 14 februari 2012 | 08:51 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 14 februari 2012 | 08:53

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
SNOOKER - Zeven West-Brabanders maken in maart hun opwachting in de eindronde van het NK snooker in Den Bosch.
Bij Bredanaar René van Rijsbergen en Roosendaler Ivo Kraus, respectievelijk als vierde en achttiende geplaatst bij de laatste 64, voegden zich zondag vijf qualifiers: Remco Tiel, Richard Tijssen en Bjorn Kock uit Breda, Dongenaar Juriaan van den Nieuwenhuizen en Je- roen van Driel uit Kalmthout, oudspeler van Snookerpalace Putte.

Kraus treft op het hoofdtoernooi John Burgmeijer, Tijssen titelverdediger Roy Stolk. Bjorn Kock ontmoet Sjoerd Blondeel en Jeroen van Driel staat straks tegenover de Zeeuw Frans Diepstraten. Remco Tiel gaat op het NK de confrontatie aan met Patrick Matthiessen, Dongenaar Juriaan van den Nieuwenhuizen met Aram Raken.

Maurice Rijk uit Bergen op Zoom, Serge Lievens uit Etten-Leur en de Bredanaars Anton Janssen, Michaël Kuijpers en Roel Koks sneuvelden allen in de voorronden.

René van Rijsbergen en Ameer Baksh, vorig jaar goed voor zilver, plaatsten zich zaterdag bij de laatste zestien koppels, evenals Jeroen van Driel en Juriaan van den Nieuwenhuizen. De overige West-Brabantse koppels overleefden de voorronden niet. Het Roosendaalse duo Ivo Kraus en Philippe van den Broeke begon met twee zeges, maar verloor de slotmatch met 0-2. Halsterenaar Paul Wisse redde het niet tegen Sancho Hepsakker.

© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Sportpoll

Robben moet de eerste tijd geen penalty’s meer nemen.

Uitslagen