PAARDENSPORT - Eventer Jan van Beek wist in het Spaanse Dos Hermanas twee paarden in de toptien van de tweesterrenwedstrijd (CIC**) te rijden.
Met Rinus en met Analyze This kwam de Rijsbergenaar op de plaatsen zes en tien. Top-klasseringen gingen teloor omdat Van Beek met beide paarden twee springfouten in het springconcours moest incasseren. De winst was voor de Nederlandse revelatie Elaine Pen met Dostowjewski.
De driesterrenwedstrijd (CIC***) werd gewonnen door de Chinees Alex Hua Tian met zijn Oldenburger First Love vóór de Nederlandse Merel Blom. Jan van Beek klasseerde zich na een foutloze cross en na een der zeer weinige foutloze springconcoursen als elfde met Bridget. Zijn Vision kwam in de 3268 meter lange cross-country ten val op hindernis vijftien. Daardoor moest hij met dit paard de wedstrijd verlaten.
© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.























