Koploper net te sterk voor vrouwen HMC

Auteur: door Onno Willemse |   zondag 05 februari 2012 | 23:07 | Laatst bijgewerkt op: maandag 06 februari 2012 | 09:47

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

HANDBAL - De vrouwen van HMC, derde in de regioklasse, moesten in ranglijstaanvoerder Hercules nipt de meerdere erkennen.

De wedstrijd ging lange tijd gelijk op en in de tweede helft nam HMC nog even met 16-17 de leiding, maar in de slotfase liep Hercules weg. "Dan zie je het verschil tussen de nummer één en de nummer drie. En vooral ook tussen een ploeg met ervaring en een team van gemiddeld twintig jaar", verklaarde HMC-trainer Arno van Zon de nederlaag.

Ook de mannen van HMC gingen onderuit. Thuis tegen DESK werd met 24-28 verloren.

In de eerste klasse moesten de vrouwen van RHV, tweede op de ranglijst, een bittere pil slikken. Bij rust leidden ze nog met 15-11 tegen Habo'95, maar uiteindelijk viel in de slotseconde nog de gelijkmaker, 23-23. Trainer Willem van Meersbergen: "We hebben alleen bij 0-0 en 23-23 niet op voorsprong gestaan."

In dezelfde klasse kende Dongen een makkelijke middag tegen Helios'72, 27-17. "Alles is nog mogelijk", zei leidster Ine Loonen met het oog op de titelkansen.



© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Sportpoll

Robben moet de eerste tijd geen penalty’s meer nemen.

Uitslagen