Mannen Internos knokken zich naar een punt

Auteur: door Wim van Nassau |   maandag 16 januari 2012 | 09:09 | Laatst bijgewerkt op: maandag 16 januari 2012 | 17:20

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

HANDBAL - Tegen UDI'96 pakten de mannen van Internos gistermiddag in Arnhem een punt. Het eindigde namelijk met de gelijke stand van 24-24.

"Ik kan me nu wel vinden in deze gelijke stand", was de eerste reactie van Henny Koenraads na afloop. Hij berustte slechts tot op zekere hoogte met de wedstrijd, want opnieuw werd een speler toegevoegd aan zijn blessurebank. Ditmaal was Paul van der Weide de klos. Het is maar de vraag of hij dit seizoen nog aan spelen toe zal komen.

In de eerste helft waren de teams aan elkaar gewaagd, wat zorgde voor een ruststand van 12-11. In de tweede helft nam UDI echter tot twee keer toe een ruime voorsprong. De laatste was bij 20-16, maar door een aantal omzettingen lukte het Internos toch om langszij te komen. "Een terechte uitslag", was de eindconclusie in beide kampen.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.



Sportpoll

NAC moet de hand vooral in eigen boezem steken

Uitslagen