'Gehavende' topteams blijven onbeschadigd

Auteur: door Hans Coolegem |   zondag 04 december 2011 | 22:50 | Laatst bijgewerkt op: maandag 05 december 2011 | 07:44

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Barry van Beers (Snellen Recycling) was te sterk voor Dave van Geel. Het Zundertse team speelde gelijk tegen Hatrans/Twente. Archieffoto ;Barry van Beers (Snellen Recycling) was te sterk voor Dave van Geel. Het Zundertse team speelde gelijk tegen Hatrans/Twente. Archieffoto

Barry van Beers (Snellen Recycling) was te sterk voor Dave van Geel. Het Zundertse team speelde gelijk tegen Hatrans/Twente. Archieffoto ;Barry van Beers (Snellen Recycling) was te sterk voor Dave van Geel. Het Zundertse team speelde gelijk tegen Hatrans/Twente. Archieffoto

DRIEBANDEN - De eredivisie driebanden stond in de negende ronde in het teken van de topteams en de reservespelers.
Want het Worldcup-evenement in Hurghada (Egypte) bracht al veel Nederlandse spelers op reis. Niettemin hielden de topclubs knap stand. Ze wisten allemaal, ondanks de inbreng van reserves, een overwinning te behalen.

Koploper TOVV.NL./MCR miste Frans van Kuyk en reserve Emilio Sciacca. Maar ook met tweede reserve Hans de Groot wisten de Vlaardingers het nietige De Hazelaar met 8-0 te verslaan. Ook A1 Biljarts, dat wel in de sterkste opstelling aantrad, boekte een prima overwinning.

Bij Dekker Keukens, waar de kopmannen Jef Philipoom en Michael Nilsson de punten deelden werd het 3-5. Gerwin Valentijn, die tot op heden de beste partij in de eredivisie speelde, moest met 38-50 in 29 beurten zijn meerdere erkennen in Dion Nelin. Ook Frans Bevers, dat is afgezakt naar de derde plaats, kwam in de sterkste opstelling naar Oosterhout, waar DKM Tools, dat de laatste tijd goed presteerde, onder de voet werd gelopen.

Ad Broeders en Jan Arnouts gaven tegen respectievelijk Glenn Hofman en Eddy Leppens flink wat tegengas, maar in de beslissende slotfase eigende de Zeeuwse equipe zich de punten toe. Zo kon Kurt Ceulemans tegen alleskunner Frédèric Caudron niet verhinderen dat het 0-8 voor Frans Bevers werd. Ook Frank Martens, die jarenlang samenspeelde in de Belgische competitie met Jean-Paul de Bruijn, wist geen overwinning te behalen. In beide duels werd het 33-50.

Omdat DBL Holland Mineraal in Amsterdam bij Van den Broek Biljarts/Hanbat een punt verspeelde, blijft DKM Tools op de vijfde plaats. Het team heeft inmiddels twee punten achterstand op Snellen Recycling, dat in Enschede tegen Hatrans/Twente ook weer een punt verspeelde. De laag genoteerde tukkers kwamen op gelijk niveau met Snellen, toen Christian Rudolph met 50-34 Roland Forthomme de baas bleef. Voor die tijd hadden Harrie van de Ven (van Stefan Lenting) en Barry van Beers (van Dave van Geel) al hun partij in hun voordeel beslist. Een tegenvaller voor de Brabanders was in de eerste sessie de 50-46 nederlaag van Peter Ceulemans, die werd verrast door de Duitser Andreas Niehaus.

Onderaan de ranglijst deelden Martens Cleaning en Berendhaus/ Horeca de punten, waardoor hekkensluiter De Hazelaar op een eiland is komen te staan en inmiddels al drie punten achterstand heeft. Kay de Zwart uit Sprundel, die in Martens Cleaning telkens de kans krijgt om zich op eredivisieniveau waar te maken, kreeg ditmaal geen kans van routinier Wim Vredeveldt. In een bijna twee uur durende partij verloor De Zwart met 43-50. Omdat Raymond Ceulemans en Henk Habraken wisten te winnen, bleef er alsnog een punt in Kapelle.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.



Sportpoll

NAC moet de hand vooral in eigen boezem steken

Uitslagen