"Ongelooflijk", vindt Janssen. "We wilden het publiek laten zien: we maken er weer een leuk seizoen van. Dat is niet gelukt."
De spelers van FC Twente balen, maar voor het 'aanpraten van complexen' is het nog veel te vroeg. Gewoon de blik gericht op volgende week, laat de rest maar voorbarige conclusies trekken. "Leren van het negatieve en verder. Dat heeft ons vorig seizoen veel gebracht. Je focussen hoort erbij als je in de top mee wilt draaien", zegt Brama.
Maar de spelers begrijpen dat het leven als landskampioen anders is dan het leven als jager. "Daar moeten we mee leren omgaan", vindt aanvoerder Peter Wisgerhof.
"Op de kampioen ligt meer druk, dat is altijd zo. We hebben twee keer gelijkgespeeld en dus 'vier punten laten liggen'. Daar willen mensen ons naar toe lullen. Maar wij trekken ons er niets van aan. We moeten bewijzen dat we nog net zo sterk zijn. We moeten weer in een flow komen, dat kan alleen door te winnen."
Mogelijkheden kreeg FC Twente genoeg. Nacer Chadli kreeg net als vorige week tegen Roda in de slotfase zelfs een uitgelezen kans om de zege binnen te halen, maar de jonge aanvaller schoot over... 0-0 dus, voor de tweede keer op rij. Als je winnen gewend bent, is dat zwaar. "We hebben zoveel kansen gehad", zegt een balende Janssen. "Als je op zeven of acht meter voor de goal staat, mag die bal er gewoon in wat mij betreft."
Twente moet 'meer killen en minder pielen', vindt Brama. "We spelen het niet goed uit. Steeds maar rechte, lange ballen, terwijl we de bal via de zijkanten moeten inbrengen." En spits Luuk de Jong: "Is het pech? Ik weet het niet. We zeiden tegen elkaar dat we vorig jaar zoveel geluk hebben gehad, dat het nu misschien op is."
© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.


Sorteer reacties
zie ook: 




















