Vierde wereldbekerzege op rij voor Smeekens

  zaterdag 13 maart 2010 | 13:53 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 13 maart 2010 | 14:00

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Schaatser Jan Smeekens juicht zaterdag na afloop van de 500 meter tijdens de wereldbekerwedstrijden schaatsen in Thialf. ANP

Schaatser Jan Smeekens juicht zaterdag na afloop van de 500 meter tijdens de wereldbekerwedstrijden schaatsen in Thialf. ANP

HEERENVEEN (ANP) - Jan Smeekens heeft zaterdag bij de wereldbekerfinale in Heerenveen opnieuw de 500 meter gewonnen. De Nederlandse schaatser zette in Thialf een tijd neer van 35,05 seconden. Landgenoot Ronald Mulder eindigde in 35,19 als tweede, voor de Japanner Akio Ohta: 35,35.

Het was voor Smeekens zijn vierde wereldbekerzege op rij op de 500 meter. Vrijdag was hij ook al de snelste, net als vorig weekeinde in Erfurt (twee maal).

Smeekens eindigde in de eindstand van de wereldbeker op de tweede plaats. De rijder van Control moet alleen de Amerikaan Tucker Fredricks, met 788 punten, voor zich dulden. Smeekens eindigde met een totaal van 742 punten. Mika Poutala uit Finland werd derde met 702 punten.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.



Sportpoll

Dankzij NAC kan Ajax na vandaag de titel definitief vergeten.



Uitslagen