Tweede etappezege Sagan

  vrijdag 12 maart 2010 | 17:05

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
AIX-EN-PROVENCE (ANP) - De Slowaakse wielrenner Peter Sagan heeft vrijdag de vijfde etappe van Parijs-Nice op zijn naam gebracht. De 20-jarige renner van Liquigas reed solo naar de zege in de 157 kilometer lange rit van Pernes-les-Fontaines naar Aix-en-Provence. Sagan won ook al de derde etappe van de Franse etappekoers.

Sagan ontsnapte kort voor de finish uit het peloton. Hij wist op de licht stijgende weg naar de meet het spurtende peloton voor te blijven. De Italiaan Mirco Lorenzetto arriveerde als tweede voor de Spanjaard Alejandro Valverde.

De Spanjaard Alberto Contador behield de leiderstrui. Hij heeft 20 seconden voorsprong op Valverde. De Tsjech Roman Kreuziger staat op 25 seconden derde.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.



Sportpoll

Dankzij NAC kan Ajax na vandaag de titel definitief vergeten.



Uitslagen