Dembélé keert terug bij AZ

  vrijdag 12 maart 2010 | 15:55

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
ALKMAAR (ANP) - Moussa Dembélé kan zaterdag met AZ tegen RKC spelen. De Belgische aanvaller is hersteld van een beenblessure. Hij stelt zijn trainer Dick Advocaat voor een luxeprobleem. Jeremain Lens verving Dembélé vorig week tegen sc Heerenveen namelijk er goed.

,,Door het goede optreden van Jeremain tegen sc Heerenveen heb ik een luxeprobleem'', erkent Advocaat op de website van de kampioen uit Alkmaar. ,,Moussa deed het de week daarvoor tegen Vitesse namelijk ook erg goed'', verklaarde de coach die niet over de geschorste Stijn Schaars en geblesseerde Ragnar Klavan kan beschikken.

RKC verloor de laatste acht wedstrijden in de eredivisie. ,,Iedereen verwacht dus dat we winnen. Dat maakt de wedstrijd moeilijk'', zei Advocaat.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.



Sportpoll

Dankzij NAC kan Ajax na vandaag de titel definitief vergeten.



Uitslagen