Gecompliceerde beenbreuk Holla

  donderdag 11 maart 2010 | 17:37 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 11 maart 2010 | 17:55

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Danny Holla is actie tegen Feyenoord. ANP

Danny Holla is actie tegen Feyenoord. ANP

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen, toch al geplaagd door veel blessures, moet het geruime tijd stellen zonder Danny Holla. De middenvelder liep donderdagmiddag tijdens de training een gecompliceerde botbreuk op in het linkeronderbeen.

Bij een schotpoging bleef zijn voet in het veld vaststaan. Een ambulance was snel ter plaatse. Holla werd, nadat hem een kalmeringsmiddel was toegediend, naar het Gronings universiteitsziekenhuis gebracht.

Trainer Ron Jans zag het ongeluk van nabij gebeuren en reageerde vol ongeloof. ,,Het was verschrikkelijk om te zien. Ook de spelersgroep en technische staf zijn erg onder de indruk. Zo kort nadat het gebeurd is, is het even moeilijk aan voetbal te denken. We zullen morgen de draad weer oppakken en proberen ons te focussen op de wedstrijd van zaterdag tegen NAC Breda. Maar het zal zeker invloed hebben'', liet Jans op de website van de club weten.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.



Sportpoll

Dankzij NAC kan Ajax na vandaag de titel definitief vergeten.



Uitslagen