AC Milan koploper na zege bij Udinese

  zaterdag 11 februari 2012 | 20:22 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 11 februari 2012 | 21:02

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
UDINE (ANP) - AC Milan heeft zaterdag de koppositie in de Serie A overgenomen van Juventus. De Italiaanse kampioen deed dat door de zware uitwedstrijd tegen Udinese te winnen: 1-2. Stephan El Shaarawy maakte 5 minuten voor tijd de winnende treffer in Stadio Friuli. Milan heeft nu 2 punten voorsprong op Juventus, dat echter wel twee wedstrijden minder speelde.

Udinese, de nummer 4 van de Serie A, nam na 19 minuten de leiding via topschutter Antonio di Natale. De Milanezen, met Clarence Seedorf en Urby Emanuelson in de basis, keken lang tegen die achterstand aan. In het laatste kwartier sloegen de 'Rossoneri' echter alsnog toe door treffers van Maxi Lopez en El Shaarawy. Deze jonge aanvaller verving Zlatan Ibrahimovic, die de eerste van zijn drie wedstrijden schorsing uitzat.

Juventus had zondag eigenlijk moeten spelen tegen Bologna, maar die wedstrijd werd afgelast vanwege hevige sneeuwval. Afgelopen maand ging het duel van de 'Oude Dame' met Parma ook al niet door vanwege de slechte weersomstandigheden. Lazio Roma nestelde zich vrijdag op de derde plaats in de Serie A door een zege op Cesena (3-2). De Romeinen hebben 5 punten minder dan AC Milan.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Poll

Wie moet er bij Oranje nog zeker afvallen?

  zie ook: Wie moet er bij Oranje afvallen

Sportpoll

Robben moet de eerste tijd geen penalty’s meer nemen.

Uitslagen