article
1.6734399
AMATEURVOETBAL - De ene trainer verlengt voor het zoveelste jaar, de andere zoekt een nieuwe uitdaging of mag niet verder. In de wintermaanden wordt bij de meeste clubs bekend wie er in het nieuwe seizoen voor de groep staat.
Trainerscarrousel van het West-Brabantse amateurvoetbal: Wie blijft en wie gaat?
AMATEURVOETBAL - De ene trainer verlengt voor het zoveelste jaar, de andere zoekt een nieuwe uitdaging of mag niet verder. In de wintermaanden wordt bij de meeste clubs bekend wie er in het nieuwe seizoen voor de groep staat.
http://www.bndestem.nl/sport/amateurvoetbal/trainerscarrousel-van-het-west-brabantse-amateurvoetbal-wie-blijft-en-wie-gaat-1.6734399
2017-01-09T09:06:22+0000
http://www.bndestem.nl/polopoly_fs/1.5566710.1451990662!image/image-5566710.jpg
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Trainerscarrousel van het West-Brabantse amateurvoetbal: Wie blijft en wie gaat?

Trainerscarrousel van het West-Brabantse amateurvoetbal: Wie blijft en wie gaat?

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Fotograaf
    AMATEURVOETBAL - De ene trainer verlengt voor het zoveelste jaar, de andere zoekt een nieuwe uitdaging of mag niet verder. In de wintermaanden wordt bij de meeste clubs bekend wie er in het nieuwe seizoen voor de groep staat.

    Op basis van al deze berichtgeving is reeds een overzicht gemaakt.

    Heeft u aanvullingen op dit overzicht: mail dan naar redactie.sport@bndestem.nl.

     

    Klasse

    Club

    Trainer 16/17

    Trainer 17/18

    ZAT 2E

    Klundert

    Martijn van Galen

    Martijn van Galen

    ZAT 2E

    Prinsenland

    Erwin van der Woerdt

    Erwin van der Woerdt

    ZAT 3B

    De Fendert

    Cees Machielse

    Cees Machielse

    ZAT 3B

    DHV

    Edwin Kock

    Edwin Kock

    ZAT 3B

    Kogelvangers

    Eric van der Giesen

     

    ZAT 3B

    NOAD’67

    Ad Palings

    Ad Palings

    ZAT 3B

    Tholense Boys

    Erwin de Nijs

    Erwin de Nijs

    ZAT 3B

    VVC’68

    Rien Luijsterburg

    Rien Luijsterburg

    ZAT 3B

    WHS

    Edwin Kriens

    Leon de Witte

    ZAT 3B

    DIA

    Wanny van Gils

     

    ZAT 3B

    Zwaluwe

    Jack Beusenberg

    Vincent de Klerk

    ZAT 3B

    Olympia’60

    Arne Koeman

     

    ZAT 4B

    Stavenisse

    Jacco Kouwen

     

    ZAT 4B

    SPS

    Arno Anthonisse

    Arno Anthonisse

    ZAT 4B

    Smerdiek

    Johan Sulkers

    nieuwe trainer

    ZAT 4B

    Vosmeer

    Cees Stoutjesdijk

    Frans Ceton

    ZAT 4C

    Alliance

    Ad Voermans

     

    ZAT 4C

    Dosko

    Hans Derwoirt

     

    ZAT 4C

    DVO’60

    Tonnie Coenen

    Tonnie Coenen

    ZAT 4C

    FC Bergen

    Wally Ista

     

    ZAT 4C

    Halsteren

    Remco van Haaren

     

    ZAT 4C

    Rimboe

    Yasin Cahir

     

    ZAT 4C

    Seolto

    Arno de Vries

     

    ZAT 4C

    Unitas’30

    Corné Coremans

     

    ZAT 4C

    Vrederust

    Jan Broeren

     

    ZAT 4C

    Advendo

     

     

    ZAT 4C

    Beek Vooruit

    Eric van de Wiel

     

    ZAT 4C

    The Gunners

    Martin Clercx

     

    ZAT 4E

    Good Luck

    Louis Roovers

     

    ZAT 4E

    ONI

    Erwin Verheij

    André van Vugt

    ZAT 4E

    Oosterhout

    Jeffrey van Korven

     

    ZON 3e DIV

    Dongen

    Ron Timmers

    Ron Timmers

    ZON HB

    Dosko

    Peter Sweres

    Mart van Bree

    ZON HB

    Halsteren

    Frans Vermeulen

    nieuwe trainer

    ZON 1C

    MOC’17

    Natalino Storelli

    Theo Ducaneaux + Gerard Lazarom

    ZON 1C

    Baronie

    Jurriaan van Poelje

     

    ZON 1C

    Moerse Boys

    André Maas

    Jurgen Arnouts

    ZON 2E

    Kruisland

    Bram Plomp en Mounir el Fahmi

    Natalino Storelli (ook 18/19)

    ZON 2E

    Rood-Wit

    Reinald Boeren

    Reinald Boeren

    ZON 2E

    Roosendaal

    Jurgen Arnouts, daarna Remco Broos

    Peter Sweres

    ZON 2E

    JEKA

    Wim Boelens

    Bas Liebregts

    ZON 2E

    Madese Boys

    Mark Klippel

    Mark Klippel

    ZON 2E

    Rijen

    Max Raeven

    Max Raeven

    ZON 2E

    Zundert

    Ger Musters

    Ger Musters

    ZON 3A

    BSC

    Gabor Babos

    Gabor Babos

    ZON 3A

    FC Bergen

    Gerard Lazarom

    nieuwe trainer

    ZON 3A

    Cluzona

    Ronald van Oeveren

    John Taks

    ZON 3A

    Gastel

    Peter Kepers

    Peter Kepers

    ZON 3A

    Grenswachters

    Peter van Oirschot

    nieuwe trainer

    ZON 3A

    Hoeven

    Kees Daemen, daarna Eric Koenraads

    Eric Koenraads

    ZON 3A

    Internos

    Jack Sweres

    Marc de Weerd

    ZON 3A

    Steenbergen

    Marco Ernest

    Marco Ernest

    ZON 3A

    Unitas’30

    Peter Remie, daarna Eddy van Vugt

    Kees de Rooij

    ZON 3A

    Victoria’03

    Marc de Weerd

    Peter Remie

    ZON 3A

    Virtus

    Jan Lokhoff

    Jan Lokhoff

    ZON 3B

    Bavel

    Fred Vrolijk

    Fred Vrolijk

    ZON 3B

    Beek Vooruit

    Arno Gabriëls

    Arno Gabriëls

    ZON 3B

    Gilze

    Theo Ducaneaux

    nieuwe trainer

    ZON 3B

    Groen Wit

    Osman Erbas

    Osman Erbas

    ZON 3B

    Oosterhout

    Jorco de Kok

    Jorco de Kok

    ZON 3B

    Right-Oh

    Paul van Dijk

    Paul van Dijk

    ZON 3B

    SCO

    Freddy Kruijs

     

    ZON 3B

    TSC

    Ad van Seeters

    Ad van Seeters

    ZON 3B

    Veerse Boys

    Emiel Heefer

    nieuwe trainer

    ZON 3B

    Waspik

    Ruud van den Heuvel

    Marco van Dijnsen

    ZON 4B

    Alliance

    Rick Schimmel

    Rick Schimmel

    ZON 4B

    BVV’63

    Errol Refos

     

    ZON 4B

    DEVO

    René van Nijnatten

    René van Nijnatten

    ZON 4B

    DIOZ

    Cornee Willemsen

    Cornee Willemsen (ook 18/19)

    ZON 4B

    HSC’28

    Johan Claassens

    Johan Claassens

    ZON 4B

    Lepelstraatse Boys

    Erwin Pinas

    Toon Magielse

    ZON 4B

    METO

    Peter Deelen

    Peter Deelen

    ZON 4B

    Noordhoek

    Jerry van Huuksloot

    Jerry van Huuksloot

    ZON 4B

    NSV

    Patrick Arnouts

    Andy Wierickx

    ZON 4B

    ODIO

    Andy Wierickx

    nieuwe trainer

    ZON 4B

    RBC

    Danny Mathijssen

    Danny Mathijssen

    ZON 4B

    SVC

    Ad Straver

    Ad Straver

    ZON 4B

    Schijf

    Cees van Beers

    Cees van Beers

    ZON 4B

    Achtmaal

    John van Aert

    John van Aert

    ZON 4C

    DSE

    Marc van der Linden

    Marc van der Linden

    ZON 4C

    RSV

    Arie Pouwe

    Marco Klijs

    ZON 4C

    Sprundel

    Jack Verlaar

    Jack Verlaar

    ZON 4C

    Advendo

    Anjo Wintermans

     

    ZON 4C

    Boeimeer

    Regi Essed, daarna Richard Ummels

     

    ZON 4C

    DIA

    Marco van Dijnsen

    nieuwe trainer

    ZON 4C

    Gesta

    Karel Daamen

    Karel Daamen

    ZON 4C

    TVC Breda

    Piet Gabriëls

    nieuwe trainer

    ZON 4C

    Terheijden

    Frans van Helvoirt

    Frans van Helvoirt

    ZON 4C

    UVV’40

    Joey Verhoeven

    Wim Boelens

    ZON 4C

    VCW

    Raymond Sponselee

    Raymond Sponselee

    ZON 4C

    VVR

    Gijs Smulders

    nieuwe trainer

    ZON 4C

    WDS’19

    René Brevé

     

    ZON 4D

    Be Ready

    Twan van Helvert

    nieuwe trainer

    ZON 4D

    DVVC

    Johan Dijkstra,
    daarna Nijs Kivits

    Suat Tasci

    ZON 4D

    Irene’58

    Tijs van Bragt

    Tijs van Bragt

    ZON 4D

    Raamsdonk

    Ricardo Aguado

     

    ZON 4E

    Gloria UC

    Marco Klijs,
    daarna Rens Peters

     

    ZON 4E

    Viola

    Frans Tekath

    Frans Tekath

    ZON 5A

    Nieuw Borgvliet

    Joost Demmers

    Joost Demmers

    ZON 5A

    Rimboe

    Mustapha Talhaoui,
    daarna Ton Goossens

     

    ZON 5A

    Vivoo

    Erwin van Schilt

    nieuwe trainer

    ZON 5A

    WVV’67

    Hans Vos

    Hans Vos

    ZON 5B

    De Schutters

    Edwin Nieuwlaat

    Edwin Nieuwlaat

    ZON 5B

    Moerstraten

    Pierre van Hal

     

    ZON 5B

    Klundert

     

     

    ZON 5B

    NVS

    Anton Verweij

     

    ZON 5B

    Oranje Blauw’14

    Maikel Sebregts, daarna
    Luon van Ham en Piet Polak (ad interim)

     

    ZON 5B

    TPO

    Michel Dons, daarna Joost Hulshof

    Joost Hulshof

    ZON 5B

    Welberg

    Johan Pietjouw, daarna Ruud Kouwen 

     

    ZON 5B

    PCP

    Martijn Malinka

     

    ZON 5B

    SAB

    Rob Baljeu

     

    ZON 5B

    Wernhout

    Jan Hereijgers Jr.

    Jan Hereijgers Jr.

    ZON 5C

    Barca

    Rawaz Rashid

     

    ZON 5C

    Chaam

    Jeroen Polman

    Jeroen Polman

    ZON 5C

    Dussense Boys

    Antoine Hoevenaren

    Antoine Hoevenaren

    ZON 5C

    Molenschot

    Lorenzo Boudewijns

    Lorenzo Boudewijns

    ZON 5C

    Neerlandia’31

    Marcel van den Hurck

    Marcel van den Hurck

    ZON 5C

    OVV’67

    Kees Mous