article
1.6004267
AMATEURVOETBAL - Blijven of vertrekken, dat was de vraag. Voor 15 juni (woensdag) moesten amateurvoetballers hun toekomst beslissen. Heel wat spelers kozen voor een nieuw avontuur. Op deze pagina brengt BN DeStem de mutaties in kaart. Aanvullingen kunnen gemaild worden naar amateurvoetbal@bndestem.nl. Ook spelers die stoppen, lager gaan voetballen of juist doorkomen vanuit de jeugd nemen we mee in dit overzicht. Het gaat uiteraard om spelers die komen dan wel vertrekken bij de eerste selectie van de clubs.
Tientallen spelers ruilen van club: overschrijvingen amateurvoetbal West-Brabant
AMATEURVOETBAL - Blijven of vertrekken, dat was de vraag. Voor 15 juni (woensdag) moesten amateurvoetballers hun toekomst beslissen. Heel wat spelers kozen voor een nieuw avontuur. Op deze pagina brengt BN DeStem de mutaties in kaart. Aanvullingen kunnen gemaild worden naar amateurvoetbal@bndestem.nl. Ook spelers die stoppen, lager gaan voetballen of juist doorkomen vanuit de jeugd nemen we mee in dit overzicht. Het gaat uiteraard om spelers die komen dan wel vertrekken bij de eerste selectie van de clubs.
http://www.bndestem.nl/sport/amateurvoetbal/tientallen-spelers-ruilen-van-club-overschrijvingen-amateurvoetbal-west-brabant-1.6004267
2016-06-16T08:53:34+0000
http://www.bndestem.nl/polopoly_fs/1.4800209.1425907712!image/image-4800209.jpg
transfers
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Tientallen spelers ruilen van club: overschrijvingen amateurvoetbal West-Brabant

Tientallen spelers ruilen van club: overschrijvingen amateurvoetbal West-Brabant

Foto's
1
Reacties
Reageer
    AMATEURVOETBAL - Blijven of vertrekken, dat was de vraag. Voor 15 juni (woensdag) moesten amateurvoetballers hun toekomst beslissen. Heel wat spelers kozen voor een nieuw avontuur. Op deze pagina brengt BN DeStem de mutaties in kaart.  Aanvullingen kunnen gemaild worden naar amateurvoetbal@bndestem.nl. Ook spelers die stoppen, lager gaan voetballen of juist doorkomen vanuit de jeugd nemen we mee in dit overzicht. Het gaat uiteraard om spelers die komen dan wel vertrekken bij de eerste selectie van de clubs. 

    ZATERDAGVOETBAL

    TWEEDE KLASSE

    Prinsenland
    Nieuw: Joeri Leest (Steenbergen), Joep Brosky (Dosko), Michael Heskens en Dennis Geus (DVO'60), Doris Bakker (NAC-jeugd), Brendon Janssen en Jonathan Fransisca (beiden Brielle), Clevi van Windt (Smitshoek), Wessel Sloof (Barendrecht-jeugd), Nicky de Frel (Gastel), Stefan Traets (Steenbergen), Tom Testers (De Schutters), Falco Wessels, Dylan Aarts, Maarten Bos en Eugene Nieuwkerk (allen eigen jeugd).
    Vertrokken: Wiebe Vissers (Welberg), Robert van Opdorp (gestopt), Marien van de Lely (buitenland), Ivo Bolluijt (lager elftal), Remi Sulkers (lager elftal).

    Klundert
    Nieuw: Laszlo Boomaars (RBC), Deeny van Geel (Oranje Blauw'14), William van Dam, Loek de Vroomen, Stefan van der Giessen (allen Seolto), Jos Knook, Youri van Laarhoven, Leon Leijten, Stefan de Ruijter (allen Kogelvangers).
    Vertrokken: Louis van der Schalie (Noordhoek), Thoma Sivananthan (Kozakken Boys 2), Noël Ploeg (De Fendert), Youri van Saane (verhuizen), Yoeri van Wingerden (studie), Tito Kiala (onbekend), Ahmed Ismail (onbekend).

    DERDE KLASSE

    De Fendert
    Nieuw: Luca Hiariej (Monnickendam), Noël Ploeg (Klundert), Remon Heinsius (Virtus), Bryan Krijnen, Kevin Krijnen, Mitchell Hollander, Yari Laros, Joe de Rooij, Michael Arends, Mick Rijnders (allen eigen jeugd).
    Vertrokken: Nick Krijnen en Justin Konings (beiden Roosendaal)

    DHV
    Nieuw: Jeffrey Schouten (Virtus), Thomas van Dijk (Virtus), Serginio Zschusschen (Dia za), Marc Nuyens (DSE), Peter Barendregt (Rhoon), Jowin Schimmel (Seolto), Cesar Bahnerth (Papendrecht), Mohsin Eddahchouri (Papendrecht).
    Vertrokken: Bergain Rene Jean Francois (Papendrecht).

    DIA
    Nieuw: Bennie Haneveer, Ricardo van Campenhout en Dennis van Gastel (TVC Breda), Luigi Farla (The Gunners), Josh Daniel (SCO), Lourens Bouwmeester (Arnhem).
    Vertrokken: Samuel van de Haspel, Ivo Lokerse, Barry Bogaerts en Berry de Ram (TSC), Serginio Zschusschen (DHV), Chris van Hagen, Thijs Dams en Alex Siemerink (gestopt).

    Kogelvangers
    Nieuw: Jop Joosten (komt van Halsteren B1), Jelle Knook en Jorn Moerland (Kogelvangers 2), Collin Kloppenburg (H.O.V.), Stan Jongmans (De Fendert zon.).
    Vertrokken: Stan Moerland (Heinenoord), Jos Knook, Youri van Laarhoven, Leon Leijten, Stefan de Ruijter (allen Klundert), Koen Knook (Roosendaal), Tom Nieuwdorp (stopt).

    NOAD'67
    Nieuw: geen.
    Vertrokken: Janko van Iwaarden (Stavenisse)

    Olympia'60
    Nieuw: Mark Vorthoren (Oosterhout zat.), Devie de Ronde (Oosterhout zat.), Christian van Oort (Roda 46), Thierno (Sadou) Barry (FC Engelen), Patrick van Engelen (Alliance za), Mike Oerlemans, Jochem Vogels, Jimmy de Bruijn, Jelle Stockx, Robin van Kalkhoven (allen Dongen), Rick de Hoogh (DVVC).
    Vertrokken: Bas Leemans, Robert Hillebrand, Geert van de Ven, Robin Oomens (allen gestopt).

    Rimboe
    Nieuw: Tugay Yarbuglubas (Alliance), Akin Önder en Atakhan Bozkurt (Jeugd Alliance), Volkan Unuvar (BVV’63) en Kazim Manavlar (SK Heusden, België).
    Vertrokken: Jeroen Sebregts, Mohamed Boulahyan (beiden Steenbergen) en Samet Coskuner (Kruisland.

    Tholense Boys
    Nieuw: Ingmar Kamman (Halsteren-jeugd)
    Vertrokken: geen.

    VVC'68
    Nieuw: Brandon Masseurs (Herkingen 55), Joeri Malinka (MOC'17), Joost Wesdorp (HSC’28), Ilias El Hajoui (MOC’17), Thomas den Hartog, Mike Krinkels, Thomas Zwaan (Halsteren 2), Gijs Suijkerbuijk, Michiel Melsen, Niels Eggermont (jeugd) en Bart Verbiest en Ferry Meijer (tweede elftal).
    Vertrokken: Dennis Luijks (Welberg), Jess Ernest (Dosko zat.), Remco van Haaren (Halsteren zat.), Robin van Bavel (Rilland), Nestor Zimmerman (SSW), Noël Zimmerman (Rijsoord).

    WHS
    Nieuw: 13 spelers uit eigen jeugd
    Vertrokken: Rudy Ridderhof en Julian Elenbaas (Stavenisse), Perry Potappel (Bruse Boys)

    Zwaluwe
    Nieuw: geen.
    Vertrokken: Yanick Vos, Tom van der Veeke (beiden gestopt) en Tim Ovington (Terheijden).

    VIERDE KLASSE

    Alliance
    Nieuw:
    Vertrokken: Patrick van Engelen (Olympia’60)

    Beek Vooruit
    Nieuw: Leonardo Mouwen (Beek Vooruit zondag), Ferdi van Haperen (Internos zat.), Richard Bakker (JEKA), Marco Godrie (gestopt), Erik Goos (gestopt).
    Vertrokken: geen. 

    Dosko
    Nieuw: Jess Ernest (VVC'68), Jeremai Martina (ODIO), Sinan Yeral (BVV'63), Zafer Aslan (BVV'63), Danny Hulters, Berry van der Vlies en William Koelewijn (allen lager elftal).
    Vertrokken: Wesley de Ronden (stopt), Camiel Oosterwaal (lager elftal).

    DVO'60
    Nieuw: Max Machielse, Teun Braat, Yannick Beverloo, Collin Bouwens, Olcay Dasguney, Bram Konings, Dennie Nieuwlaat, Sander van Noordenne, Bas de Roy, Guus de Roy, Niels Verburg, Frits Verhoeven, Pim Wierckx, Alex Karapet (DVO'60-jeugd of lager elftal), Frank Peters (Virtus) en Ben Konings, Roy Schotel en Freek Peters (nieuw bijgekomen).
    Vertrokken: Danny Verbiest (RSV), Dennis de Geus en Michael Heskens (Prinsenland), Niek Jansen en Youssef Zekhaini (gestopt) en Guiliano Wierikx (Rood-Wit), Ramon Hoogendoorn, Nicky van Kempen en Wouter Siertsema (lager elftal).

    FC Bergen
    Nieuw: Marco de Vos, Vince van Gastel, Joep Bruijs, Duran Berger, Davy van Elteren (allen zondag 2), Robbert Belleter en Sander de Neijs (zondag 3), Nicky van Gent, Michael de Vos, Remco Traats en Rick Suijkerbuijk (allen zaterdag 2) Cody Ista (B-jeugd), Thomas Raats (lager elftal MOC'17), Sonny de Koeijer (HSC'28).
    Vertrokken: Jelmer Huismans (Grenswachters), Jordy Ista (Nieuw Borgvliet), Kevin Franken, Jaap Bakx, Rick Heymans, Masoud Matai, Victor Serol, Tonny Stander, Justin Wierckx (lager elftal), Hakim El Moussellek (stopt).

    Good Luck
    Nieuw:Corné Theuns (Be Ready), Remco van den Oord (Right-oh), Brian Buskop (Veerse Boys), Rowan Pruijsers (Noad'32)
    Vertrokken:Sjoerd Buijks (Gestopt)

    Halsteren
    Nieuw: Robin Roosenboom, Hilbert van Akkeren (VVC), Ralph Hopmans (MOC'17)Kevin Mens (Halsteren zon. lager elftal) Alex Horward, Mechiel Atkinson, Jamie Atkinson, Dante Muys, Wesley van Elzakker, Christiaan Dons (allen Halsteren zat. lager elftal) Jordi van den Bossche
    Vertrokken: Yannick Jansen (Vivo, lager elftal)

    ONI
    Nieuw: Remco Haarbosch (Dongen-jeugd), Sam Heijblom (TSC-jeugd), Jelle Horsten (Dongen, lager elftal), Sam de Weijer, Lars de Jong, Roy van Dongen, Jean-Paul van Wijnen (ONI-jeugd).
    Vertrokken: geen.

    Oosterhout:
    Nieuw: Ahmet Türkücü (NOAD'32 ZA), Bjorn van Bijnen (lager elftal), Youness El Hamdi (Oosterhout ZO 1)
    Vertrokken: Mark Vorthoren (Olympia'60), Devie de Ronde (Olympia'60), Robin van den Noort (SCO/TOFS)

    Seolto
    Nieuw: Teun Broere, Roy Cappetijn, Yvo van Dorst, Piedero van de Lusdonk, Thijs Nagtzaam, Yannick van Niekerk, Niels Roelen, Ricardo Smits, Nick Teuns, Jorn van der Wal, Joni Wiekart (allen eigen jeugd), Koen Thiele (Virtus)
    Vertrokken: Julian van de Berg en Ronald Wevers, William van Dam (beiden gestopt)

    Smerdiek
    Nieuw: Patrick van Houte, Jan van Damme, Aaron van den Hoek en Frenk van den Hoek (jeugd Smerdiek).
    Vertrokken: Martijn Lindhout (Bruse Boys), Dennis Polderman (SC Stavenisse)

    SPS
    Nieuw: gehele A-jeugd
    Vertrokken: geen.

    Stavenisse
    Nieuw: Rudy Ridderhof (WHS), Julian Elenbaas (WHS), Janko van Iwaarden (NOAD'67), Dennis Polderman (Smerdiek), Rowan Dorst (WHS)
    Vertrokken:

    The Gunners
    Nieuw: Dion Riemens (Boeimeer), Fiorenzo Chatrer (Advendo)
    Vertrokken:

    Unitas'30
    Nieuw: Jorik van Wijmeren, Richard Geeve (lager elftal), Wout Klep (jeugd Unitas'30) en Mike Koolen (Internos).
    Vertrokken: Jasper van der Veen, Rudy van de Ven, Joep Schouten (allen lager elftal).

    Vosmeer
    ​Nieuw: Yessin Potappel en Marijn van Raaij (jeugd gestopt)
    Vertrokken: Theo van Eekelen en Bas Snijders (beiden gestopt)

    Vrederust
    Nieuw: geen
    Vertrokken: Ralf Hees (stopt)

    ZONDAGVOETBAL

    DERDE DIVISIE

    Dongen
    Nieuw: Rik Schouw (Halsteren), Joe Yoffe (Halsteren), Luuk Hultermans (Turnhout), Alex van Overdijk (UNA), Nick Smans, Valentijn Hermans, Dean Richardo (eigen jeugd).
    Vertrokken: Nassim Asrih (Achilles Veen), Revy Rosalia (gestopt), Gijs van Baast (Nemelaer), Rik Vervaart (DESK), Thomas Mertens (Desk), Wilbert Hack ('t Zand).

    HOOFDKLASSE B

    Dosko
    Nieuw: Randy Elst, Thomas den Hartog, Ilias Oustat (Halsteren), Arthur Raaymakers (NAC-jeugd), Mike de Nijs (Steenbergen), Ferhat Kaba (BVV'63), Lars Machielse (HSC'28), Faisal Miri (Dessel Sport, Be.), Sven van Zwam (Internos).
    Vertrokken: Jurgen Gijzen, Jorn Hopmans (beiden Halsteren), Brian Kruf (MOC'17), Nicky Vromans (Kruisland), Nick Schuurbiers (FC Bergen), Joep Brosky (Prinsenland), Timo Trentelman (TSC), Dennis Hagenaars (MOC'17, lager elftal).

    Halsteren
    Nieuw: Jurgen Gijzen, Jorn Hopmans (beiden Dosko), Ariën Pietersma, Perry Bierkens (beiden Vlissingen), Ferdi Yilmaz (Kruisland), Jordi Nijs (Baronie), Jurik Zimmerman (PSV amateurs), Matthew Amoah (Baronie).
    Vertrokken: Rik Schouw (Dongen), Sherief Tawfik (GOES), Twan van Mechelen, Danny Suijkerbuijk (beiden MOC'17), Randy Elst (Dosko), Max Geers (FC Bergen), Guillermo Zschusschen (Groen Wit), Damian van Nijnatten (Internos), Joe Yoffe (Dongen), Tiago Faria da Silva (Hoogstraten, België).

    EERSTE KLASSE

    ​Baronie
    Nieuw: Jaimy Bakkenes (Roosendaal), Jason Tjien Fooh (Zwaluwen), Robert van Oorschot (Advendo), Aart Veldhof (Kloetinge), Sandro Ariza (TSC), Menno Weterings (NAC A1), Joe Thomas, Moustafa Mohammed, Lars Ahsman (allen eigen jeugd)
    Vertrokken: Jordi Nijs en Matthew Amoah (Halsteren), Jay-Jay Meierdres (SteDoCo), Ralf van Gestel (stopt), Yoeri Kemna (onbekend), Ibrahim Ikililou (onbekend)

    Moerse Boys
    Nieuw: Sebas van Aert, Rik Mol, Raoul Rombouts, Max Mulders (allen eigen jeugd), Pim Goossens (NAC-jeugd), Jaimy de Visser en Evert van de Berg (TVC Breda), Gert-Jan van Nispen (Achtmaal).
    Vertrokken: Daan Dekkers (stopt), Harron de Leeuw (stopt), Stefan Luijten (lager elftal), Bart Vriends (lager elftal), Rene van Hees (Wernhout), Rick Jacobs (Achtmaal)

    MOC'17​
    Nieuw: Twan van Mechelen, Danny Suijkerbuijk (beiden Halsteren), Brian Kruf (Dosko), Marvin Leenders (Rood-Wit).
    Vertrokken: Patrick Hendriks (gestopt), Gino Boer (België), Roy Belde en Hein Loman (Grenswachters), Joeri Malinka (VVC'68).

    TWEEDE KLASSE

    JEKA
    Nieuw: Rik Gielen (Boeimeer), Frits Remie (Unitas '30), Adem Yilmaz (eigen jeugd)., Joardo Latumaerissa (PCP), Rokus Koper (PCP), Kevin van Noensel (België), Emre Uceler (België), Aziz Taouil (clubloos), Bart Geffer (eigen jeugd), Thomas Vink (eigen jeugd), Ricaro Homan (clubloos).
    Vertrokken: Koen van Haaren (Amsterdam), Etienne Hereijgers (Zundert), Rik Harmsen, Bojan van Eijsden en Jurgen Derks (beiden gestopt).

    Kruisland
    Nieuw: Mohamed Azaimi, Faisal Bensiali (beiden Alliance), Guidon Kithom (Oranje Wit), Martijn Geerlings, Levy Schotel (beiden Roosendaal-jeugd), Ouessiem Nnafie (Spartaan'20), Nicky Vromans (Dosko), Gregory Hieronimus (Internos), Dennis van Geesbergen (Steenbergen), Samet Coskuner (Rimboe zat.), Daan Tak (Gastel) en Ozcan Cakin (clubloos).
    Vertrokken: Ferdi Yilmaz (Halsteren), Robin Geeraers (Alliance), Thomas de Keijzer (lager elftal), Bart Hamerlink (lager elftal), Mike Gloudemans (lager elftal), Eric-Jan Verkuil (lager elftal), Mounir el Fahmi (lager elftal), Freek Roovers (lager elftal), Mamadi Sidibe (RBC).

    Madese Boys
    Nieuw: Rick Dielemans (Boeimeer), Werner Verhoeven (Internos), Kas van Eekelen (NAC-jeugd).
    Vertrokken: Jurgen van Dijk (Irene'58), Aron van Bragt (lager elftal), Wessel Verschuren (VCW), Jip van der Plas (lager elftal).

    Rijen
    Nieuw: Oghuzan Bathiyar (Longa), Joost Blom (Veerse Boys), Luuk Soeterboek (lager elftal), Bram Aben (lager elftal), Eyüphan Ciftci, Joey Doms, Thijs van Mook, Fabian Vermetten en Thijs van Wieren (allen eigen jeugd).
    Vertrokken: Frank Hiemstra (Rood-Wit), Rik Donkers (Neerlandia), Maarten Dekker (lager elftal).

    Rood-Wit
    Nieuw: Guiliano Wierikx (DVO'60), Frank Hiemstra (Rijen), Melvin Boer (TVC Breda), Achraf Chouiter (Internos), Paul Pedersen (TVC), Peter de Koning (Advendo), Jari Bos (Roosendaal), Delano van Peer (eigen jeugd), Jeffrey Bulkmans (eigen jeugd).
    Vertrokken: Maurice Nagtzaam (Victoria'03), Marvin Leenders (MOC'17), Ricky Hellemons (stopt), Angelo Wouters (gestopt), Matteo Castro (Victoria'03).

    Roosendaal
    Nieuw: Koen Knook (Kogelvangers), Nick Krijnen en Justin Konings (beiden Fendert), Wesley Kotta, Lex van Vliet, Jordi Nollen, Luuk van Beers (allen eigen jeugd), Bart Gelsing (lager elftal), Donovan de Weert (METO), Stanley Allerman (Dordrecht O19).
    Vertrokken: Jaimy Bakkenes (Baronie), Terry Jäger (lager elftal), Robin Franken (lager elftal), Max Pouls (lager elftal), Thomas Laming (Virtus), Maarten Constandse (BSC), Quincy Schouten (Alliance).

    Zundert
    Nieuw: Danny Antens, Lars van Elsacker en Thomas Kerstens (allen eigen jeugd), Etienne Hereijgers (JEKA)
    Vertrokken: Niek Daamen (lager elftal) 

    DERDE KLASSE

    Bavel
    Nieuw: Luuk Oomen (Chaam), Milos Lakic (Advendo), Adam van Rijckevorsel (Groen Wit), Bas van de Bersselaar (Baronie), Addy van der Linden (De Posthoorn-Amersfoort), Rob Adriaansen (lager elftal), Dennis Bink, Rob Kriellaars, Paul Carton, Pepijn de Weerdt , Bas Plasman en Tim van de Borgt (allen eigen jeugd).
    Vertrokken: Ruud van Hooijdonk (Molenschot), Jorn Bastiaansen (lager elftal).

    Beek Vooruit
    Nieuw: Joris Peeters (Baronie), Joep Bulkmans en Teun Bulkmans (eigen jeugd) Nils Nagelkerke (eigen jeugd).
    Vertrokken: Lars van Loenhout (gestopt).

    BSC
    Nieuw: Stijn van Iersel (NSV), Abdel Jajah (Kruisland), Maarten Constandse (Roosendaal), Joris van der Veeken (Nieuw Borgvliet), Davey Mathijsse (Roosendaal-jeugd).
    Vertrokken: Jordi Ewanena (Alliance), Jacques Dekker (Cluzona), Bart Knobel (Cluzona), Chris Willemse (Alliance), Maikel Ubbink (Unitas'30), Christian Hildenbrant (stopt).

    Cluzona
    Nieuw: Daniël Dekker (Alliance) Jacques Dekker (BSC), Wesley Smits en Nick Emmen (allebei Alliance), Bart Knobel (BSC), Lex Witlox (Alliance-jeugd), Floran van Gastel (NSV), Ronald van Tilburg en Sietse van Wortel (beiden eigen jeugd)
    Vertrokken: Thom van Unen (RBC), Maikel den Ouden (Prinsenland, lager elftal)

    FC Bergen
    Nieuw: Nick Schuurbiers (Dosko), Geert Verstraten (METO), Berk Bayazit (BVV'63), Max Geers (Halsteren)
    Vertrokken: Raymond Haast (stopt), Patrick Franken (stopt), Stephan van Rooijen (stopt).

    Gilze
    Nieuw: Max de Graaf en Tim Reinieren, Jesse Faes, Mark van Hoek (eigen jeugd), Ralph van Gestel (Baronie).
    Vertrokken: Rick van den Dungen (Internos), Yori de Ling (lager elftal), Johan Hereijgers (KVV Dosko, België), Roy Stapts (Reeshof), Aron de Bruijn ('t Zand).

    Grenswachters
    Nieuw: Ken Genee (België), Roy Belde (MOC'17), Hein Loman (MOC'17), Jelmer Huisman (FC Bergen).
    Vertrokken: Patrick Schrier (gestopt).

    Groen Wit
    Nieuw: Jonathan Fiddelers (Boeimeer), Keesie Damen (TVC Breda), Patryk Prus (TVC Breda), Guillermo Zschusschen (Halsteren), Stein Seuntjens (Boeimeer) 
    Vertrokken: Bryan Veth (PCP), Outmane Houba en Lucian Mandic (beiden TSV Longa)

    Hoeven
    Nieuw: Martino van Nijnatten en Ramon Pertijs (jeugd), Cyriel van der Veen (NAC-jeugd), Dominique van Oosterhout (Rood-Wit)
    Vertrokken: Jean-Marie Frerichs (lager elftal)

    Internos
    Nieuw: Geoffrey Verschuren (SVC), Rick van de Dungen (Gilze), Damian van Nijnatten (Halsteren), Remon Hagens (SVC).
    Vertrokken: Achraf Chouiter (Rood-Wit), Gregory Hieronimus (Kruisland), Sven van Zwam (Dosko), Ramon Krijnen (RBC), Werner Verhoeven (Madese Boys).

    Oosterhout
    Nieuw: Mathieu Cox (Dongen), Kevin van den Heijkant (Veerse Boys), Martijn Roelse (Altena), Baris Kaya (WSC), Thomas Vergunst (SCO), Mathias van Staay (Kozakken Boys), Derik Brison (Veerse Boys).
    Vertrokken: Jeffrey van Baal (Oostmalle), Maarten Meuwes (Oostmalle), Arthur de Liefde (JEKA, lager elftal), Menno Kans (Loenhout), Ferry Jansen (Brasschaat).

    Right-Oh:
    Nieuw: Martijn Kneepkens (Veerse Boys)
    Vertrokken: Remco van den Oort (Good Luck), Koen Groenen (gestopt)

    SCO
    Nieuw: Huseyin Efe, Memik Kizilicik, Baron Nwaobiara, Tarik Zaryouh (allen TSC), Robin van de Noort (Oosterhout), Toufik Ould El Hadj (clubloos), Jeroen de Vos (ZVV'56), Tim Ardon, Collin Bax, Tim van Dam, Gohkan Demir, Bernard Hesterman, Marc Kuppens, Jimmy Peemen, Wesley Welling, Maarten Lambooij, Ando Sarkisov (allen lager team / zaterdagteam).
    Vertrokken: Josh Daniel (DIA), Thomas Vergunst (Oosterhout), Robin Verkooijen (OVV'67), Dennis Loonen (lager elftal).

    Steenbergen
    Nieuw: Daniël van Alphen, Gerrald Raaymakers, Thom Krebbekx, Tom Bierkens en Bart Heshof (allen eigen jeugd), Jeroen Sebregts en Mohamed Boulahyan (beiden Rimboe zat.), Rik Musters (lager elftal).
    Vertrokken: Mike de Nijs (Dosko), Joeri Leest (Prinsenland), Wouter Boot (lager elftal), Ian Bakx (verhuizing naar buitenland), Dennis van Schilt (lager elftal).

    TSC
    Nieuw: Jesse Vollenbroek, Marnix van de Velde, Bart van Strien, Martijn Schepers, Daan Oud, Jordi van Os, Bas Brodijk, Dennis van Bijsterveld, Jim Baarh (allen eigen jeugd) Timo Trentelman (Dosko), Berry de Ram, Ivo Lokerse en Samuel van Haspel (allen DIA), Devon van Dam (Advendo), Donny Frankart (The Gunners), Joren Lammers (Zeeland Sport).
    Vertrokken: Sandro Ariza (Baronie), Diego Theunisse (TVC Breda).

    Unitas'30
    Nieuw: Maikel Ubbink (BSC), Papito Puriel (RBC), Prodige Kivuku Wakandama, Cas Nooren, Marijn Suijkerbuijk, Jorg Vens, Roman Witting (allen eigen jeugd) Jim Goosen (Internos), Nuri Cakar (DOSKO), Tim Lukus (DSE), Jules Philippart (Bavel)
    Vertrokken: Joris van der Lande (SAB), Frits Remie (JEKA), Roel van der Veen (RBC)

    Veerse Boys
    Nieuw: Nick Verzijl (Zigo), Jasmin Velagic (DVVC), Murat Guldal (WDS'19), Fabio de Lang (Almkerk).
    Vertrokken: Mitchell de Rooij (Be Ready), Martijn Kneepkens (Right-Oh), Kevin van de Heijkant (Oosterhout), Derek Brison (Oosterhout), Brian Buskop (Good Luck), Remco de Besten (Almkerk).

    Victoria'03
    Nieuw: Maurice Nagtzaam (Rood-Wit), Halil Ozturk (Advendo), Oussama Mekkaoui (clubloos), Mo Mekkaoui (Achilles Veen), Matteo Castro (Rood-Wit), Giulio Castro (BSC), Mark Maas (eigen jeugd), Davey Groeneveld (eigen jeugd).
    Vertrokken: Alex van 't Geloof (gestopt), Thomas Hack (DEVO), Dennis Tevel (gestopt), Bjorn Verwater (Xerxes zat.), Baris Erkekoglu (OVV'67).

    Virtus
    Nieuw: Thomas Laming (Roosendaal), Lolo Patricia (Klundert), Danny Ummels (Boeimeer), Heritier Luziano (Lombardijen).
    Vertrokken: Jeffrey Schouten (DHV), Michael Bakx (onbekend).

    Waspik
    Nieuw: Guus van Beurden, Rik Magielsen, Jelle de Wit, Koen Kemmeren en Jurre van Densen (allen eigen jeugd).
    Vertrokken: Maikel Gijsbrechts en Jens Berendse (beiden gestopt).

    VIERDE KLASSE

    Alliance
    Nieuw: Robin Geeraers (Kruisland), Siebe Pal, Ruben Melis, Maarten Schipper, Mathijs van den Biggelaar, Quincy Schouten (Roosendaal), Jordi van Dongen (Cluzona), Vincent Dekkers, Oussama Amzil, Jordi Ewanena, Chris Willemse (allen BSC), Donovan Carolus (Groote Lindt).
    Vertrokken: Daniel Dekker, Wesley Smits, Nick Emmen (allen Cluzona), Anwar Tarfit (RBC), Faisal Bensiali, Mohamed Aznag (beiden Kruisland).

    Advendo
    Nieuw: Danni van Steenhoven en Davy Hoogmoet (beiden Unitas'30), Noureddine Achahrar (Barca), Demi Deckers (JEKA), Raymond Faro en Lex de Regt (beiden Boeimeer)
    Vertrokken: Halil Oztürk (Victoria'03), Remco Hendriks (TVC Breda), Devon van Dam (TSC), Robbert van Oorschot (Baronie), Kevin Muntslag, Mario Koense, Koen Vaas, Hidde Tattje, Dave van Zundert, Jeffrey de Groot, Joey van der Rijk, Jeffrey Naipal (allen Advendo zat.), Cyrus Clarinda en Qurchen Merite (PCP), Peter de Koning (Rood-Wit), Wilbert Philippa (OVV'67), Milos Lakic (Bavel), Fiorenzo Chatrer (The Gunners),

    Be Ready
    Nieuw: Mitchell de Rooij (Veerse Boys), Kevin van Dun (Veerse Boys), Alex Smekens (Irene’58), Nick Molenaar (Irene’58), Michiel Gijsman (geen club), Ben Hoeke (Altena), Giuliano Lens (BoeimeeR, zat.)
    Vertrokken: Corné Theuns (Good Luck)

    BVV'63 
    Nieuw: Furkan Caliskan (Amstelwijck), Khalid Raiss (Dokso), Ilias Eljilali (Tholense Boys), Mohamed Eljilali (Tholense Boys), Engin Sahin (Kruisland), Adem Ozturk (MOC’17), Mohamed Altin (Halsteren), Bugay Cengiz (Amstelwijck), Ziya Kemaldar (Amstelwijck), Tolga Kurtoglu (Dosko), Dolunay Gundogan (Halsteren), Ferhat Sekman (VVC’68),
    Vertrokken: Ferhat Kaba (Dosko zondag) en Sinan Yeral (Dosko zaterdag).

    Boeimeer
    Nieuw: Tim en Ruud Broeren en Danny van Poorten (lager elftal), Dion Meyvis en Jamie Luijken (jeugd).
    Vertrokken: Danny Ummels (Virtus), Yorick Hulsman (WSC), Jonathan Fiddelers (Groen-Wit), Rick Dielemans (Madese Boys), Dion Riemens (The Gunners), Branco van Peer (SAB), Selwin Hulsman en Yamil van Leeuwen (lager elftal) en Otmar Agostien (gestopt).

    DEVO
    Nieuw: Thomas Hack (Victoria'03), Ricardo de Bruijn (Corn Boys), Tom Melissen (DIOZ) en Jordey Markgraaff (Victoria'03-jeugd)
    Vertrokken: Gert-Jan van Eekelen (stopt), Corné Schenk (lager elftal)

    DIA
    Nieuw: Jim van de Wulp (TVC Breda), Kevin van Hommel (Liessel), Luc van Vliet (Baronie) Eelko de Haan (was gestopt).
    Vertrokken: Bart van Beek (lager elftal), Riemer Dijkstra (stopt), Dennis Roeling (lager team), Bowy Aarts (Boeimeer).

    DIOZ
    Nieuw: Richy van Dam (BSC-jeugd)
    Vertrokken:

    DSE
    Nieuw: Mike Ippel (Beek Vooruit), Chendo de Nooijer (eigen jeugd), Thom van Oers (eigen jeugd), Colin Maas (eigen jeugd), Dailey van Toren (eigen jeugd), Luuk Lauwrijssen (eigen jeugd), Bart van Dijke (eigen jeugd), Daan Meijers (Victoria’03).
    Vertrokken: Marcel Buijnsters (lager elftal), Fred van der Aart (lager elftal), Tim Lukus (Unitas'30), Thomas Korsmit (stopt).

    DVVC,
    Nieuw: Wesley Luijten (Rijen), Yakup Kardes
    Vertrokken: Luke van der Burg (stopt), Jasmin Velagic (Veerse Boys), Sitki Osdemir (Oosterhout), Yunus Osdemir (Oosterhout), Mahmut Ozdemir (Oosterhout)

    Gesta
    Nieuw: geen
    Vertrokken: gene

    Gloria UC
    ​Nieuw: Bart Verhoeven (eigen jeugd)
    Vertrokken: Youri Maas (stopt).

    HSC'28
    Nieuw: Fernando de Oliviera (Kruisland), Tom Heynen (Roosendaal), Roald Rommens (Roosendaal).
    Vertrokken: Lars Machielse (Dosko), Joost Westdorp (VVC’68).

    Irene'58
    Nieuw: Willem de Boer, Jacco van Laarhoven, Wesley Eestermans, Pieter de Kroon, Jurgen van Dijk (allen Madese Boys), Edwin Berkhof, Bas van der Pluym en Marco van Dijk (zaterdag), Koen Martens, Joris Schuurbiers, Boy de Ruyter en Jelle van Mook (allen jeugd).
    Vertrokken: Nicky Molenaar en Alex Smekens (Be Ready), Wesley van Arendonk en Billy de Jongh (lager elftal) en Bram Bul (gestopt).

    Lepelstraatse Boys
    Nieuw: Jeroen Hoppenbrouwers (VVC'68 lager elftal), Dennis Voorbraak, Sjoerd Lammerts en Nicky Tack (Halsteren 2).
    Vertrokken: Jermo Bakker (Yerseke).

    METO
    Nieuw: Ferri de Weert (ODIO)
    Vertrokken: Geert Verstraten (FC Bergen), Dennis Wilting (RBC), Donovan de Weert (Roosendaal), Max van Elzakker en Sander de Nijs (WVV'67), Rick Luijkx, Kaylan Timmermans, Ronny Bolders (allen Vivoo)

    Noordhoek
    Nieuw: Louis van der Schalie (Klundert)
    Vertrokken:

    NSV
    Nieuw: Kay van Ineveld, Dennis Schepers en Glenn van Laerhoven (allen RBC, lager elftal), Joseph Camara (jeugd Roosendaal), Joost Ossenblok (Gaste lager elftall), Jaimy Bos (clubloos), Thijs van Wesel, Giel van Wesel, Quinten Jansen, Paul Kuijer, Thiemo Bos, Jarmo van den Broek, Jera Termoshuizen (allen eigen jeugd)
    Vertrokken: Stijn van Iersel (BSC), Floran van Gastel (Cluzona), Matthijs Broos (lager elftal Roosendaal), Roy Swinkels en Martijn Gommeren (beiden gestopt)

    ODIO:
    Nieuw: Damien Elenbaas, Nasir Bashir Hassan Ramadan, Mitch Castel, Marijn Corré, Delano Dekkers, Joey van Dijke, Mats Orlando, Rik van Rijn, Jordy Verbeek, Luke de Dooij, Jari de Dooij (allen eigen jeugd)
    Vertrokken: Maikel van der Poel (lager), Hailysons Raphaela, Joost Veraart (stoppen), Jeremai Martina (Dosko, zat.)

    Raamsdonk
    Nieuw: Daan van Pluijm (Altena), Mark Roodenburg (Utrecht).
    Vertrokken: Jurre van Laarhoven (Almkerk).

    RBC
    Nieuw: Thom van Unen (Cluzona), Ramon Krijnen (Internos), Dennis Wilting (METO), Mamadi Sidibe (Kruisland), Grigor Sahakjan (clubloos), Anwar Tarfit (Alliance), Roel van Veen (Unitas’30-jeugd), Giovanni van Nijnatten en Joey Tak (beiden RBC-jeugd).
    Vertrokken: Laszlo Boomaars (Klundert), Remco van de Kruyssen (WDS'19), Tim Eggly en Danny Verstijlen (TVC Breda), Papito Puriel (Unitas'30), Andrej Numanovic (MOC’17 2) Redouan el Allaoui (stopt).

    RSV:
    Nieuw: Danny Verbiest (DVO'60), Niek van der Mark (BSC lager elftal), Rick Hoendervangers en Davin Eland (Rood Wit W lager elftal), Jesse Tuijl, Joost de Koning, Yassin Barakat, Nick Rommers en Nick Smits (allen eigen jeugd)
    Vertrokken: Robin van Oorschot (lager elftal), Dave van Gils, Timo March (beiden gestopt) en Edward van Dijk (Schijf)

    SC Gastel
    Nieuw: Bjorn Damen en Rick van Hemelrijk (eigen jeugd)
    Vertrokken: Bart Vermunt (gestopt), Nicky de Frel (Prinsenland)

    Schijf:
    Nieuw: Bart Matthijssen (RBC jeugd), Edward van Dijk (RSV)
    Vertrokken: Boy Jochems (gestopt)

    Sprundel:
    Nieuw: Willem Verwijmeren (Sprundel ZA), Youri van Zon (Unitas'30, ZA)
    Vertrokken: Niemand

    SVC:
    Nieuw: Coen van den Bergh, Lars van den Bergh (Cluzona), Steven Vrins, Nick Vrins, Alexander Vissers, Jaro Kerstens, Sven van der Horst, Roel Opdenbrouw, Joost Altorf (allen eigen jeugd)
    Vertrokken: Geoffrey Verschuren en Remon Hagens (beiden Internos)

    Terheijden
    Nieuw: Tim Ovington (Zwaluwe), Sean Ovington (Unitas '30), Dennis Meeuwesen, Jason Joosen, Mike Verdaasdonk, Mirko Ivanek en Joep Norbart (allen eigen jeugd)
    Vertrokken: Dennis Hoogveldt, Dennis Segeren, Jop Stevens (allen lager elftal), Gijs Oostelbos en Huib Roelen (gestopt)

    TVC Breda
    Nieuw: Danny Verstijlen en Tim Eggly (RBC), Diego Theunissen (TSC), Remco Hendriks (Advendo), Marko Veljovic (clubloos)
    Vertrokken: Eljay Hoed (WDS'19), Paul Pedersen (Rood-Wit), Melvin Boer (Rood-Wit), Keesie Damen en Patryk Prus (Groen-Wit), Jaimy de Visser (Moerse Boys), Davey Schniermanni, Tony Nelemans, Nick Pieters en Jordy Den Tenter (SAB), Bennie Haneveer, Ricardo van Campenhout en Dennis van Gastel (DIA zat.)

    UVV'40
    Nieuw: Oscar Groothuis en Joost van Tol (Baronie 2), Brent Lambrechts (WDS’19), Paul de Jong (was gestopt), Wesley Kriesels (was gestopt).
    Vertrokken: Sander Schilders (lager elftal).

    VCW
    Nieuw: Wessel Verschuren (Madese Boys), Stijn Verschuren (Madese Boys), Wouter de Laat (eigen jeugd), Wouter Boel (eigen jeugd), Jurre de Jong (eigen jeugd), Patrick Peeters (eigen jeugd)
    Vertrokken: Fatih Avci (Barça), Yuri van Mook (stopt).

    Viola
    Nieuw:
    Vertrokken:

    VVR 
    Nieuw:
    Vertrokken:

    WDS'19
    Nieuw: Remco van de Kruyssen en Andries Tolenaars (RBC), Eljay Hoed (TVC), Richard Mol (Unitas '30), Lee de Ritter (GPC Vlissingen), Jacob Jamroz (Baronie), Shinpo Van (Boeimeer), Bader Boughardaine (Barça).
    Vertrokken: Crea Zimmerman (Barça), Mourat Gudal (Veerse Boys).

    WVV'67
    Nieuw: Thijs de Ron (Halsteren-jeugd), Max van Elzakker en Sander de Nijs (METO), Thimo Rottier en Matt Luijckx (METO-jeugd), Bradley Smeekes (ODIO), Bjorn van Varsseveld (ODIO-jeugd), Tom van Lakwijk (FC Moerstraten), Brian de Winter (Kruiningen)
    Vertrokken: Maikel Gillesen en Dennis van Loon (WVV'67, lager elftal), Peter Vriens (METO, lager elftal), Dylan van der Waal (gestopt)

    VIJFDE KLASSE

    Achtmaal
    Nieuw: Rick Jacobs (Moerse Boys), Erik Bink (eigen jeugd).
    Vertrokken: Joep Mensen (Zundert), Gert-Jan van Nispen (Moerse Boys)

    Barça:
    nieuw: Creazioni Zimmerman (WDS'19), Fatih Avci (VCW), Mohamed Bittich (PCP), Moertada Abou Ennajat (Kozakken Boys), Samir Boukrabi, Mohamed el Mohamadi, Ismael Ben Said , Junior Kungo (allen Boeimeer), Youness et Touhami (clubloos), Mohammed Laachach (Oosterheem), Waqar Mahmood (Groen Wit)
    Vertrokken: Badr Boughardaine (WDS'19 deze speler staat niet in mail van bestuur Barca), Amir Boudazra, Scott Colkin en Yasin Erbas (allen Groen Wit)

    Chaam:
    Nieuw:
    Vertrokken: Luuk Oomen (Bavel)

    De Schutters
    Nieuw: Nieuw: Rob Adriaansen (Prinsenland), Jordy Marijnissen (BSC), Foek Siriwet (SVC), Marcio Reuvers, Jesse Assenberg, Mike Rockx, Jiri Tak, Frank van de Heerik, (allen eigen jeugd)
    Vertrokken: Jeroen Kuipers (Gastel) , Ronald Mol (stopt).

    Dussense Boys 
    Nieuw:
    Vertrokken:

    Moerstraten
    Nieuw: Jelle Baardmans, Ingmar Snijders, Jorik Raaijmakers (allen Steenbergen), Lars van Gastel (Halsteren).
    Vertrokken:

    Molenschot
    Nieuw: Ruud van Hooijdonk (vv Bavel), Rene van Rie (clubloos), Rens Wouters en Wouter van Zon (beiden vv Gilze)
    Vertrokken: Remco Bleukens (Berkdijk), Mateusz Kantek (nog onbekend), Wesley van Erk (Rijen, lager elftal)

    Neerlandia'31
    Nieuw: Rik Donkers (Rijen), Davey Dielemans (Baronie)
    Vertrokken: -

    Nieuw Borgvliet
    Nieuw: Stefan Schoonen (MOC'17), Benny van Eekeren (FC Bergen), Frans den Boef (FC Bergen), David Paluch (FC Bergen), Colin Massar (FC Bergen), Ugur Dillek (Dosko), Antal Bekendam (Dosko), Stefan Dekkers (FC Bergen), Michiel Wilting (FC Bergen), Max Dammers (Dosko) Sander Lebeau (jeugd).
    Vertrokken: Leroy Hermens (Welberg) Sander van Leeuwen (lager elftal), Patrick Goossens (lager elftal).

    NVS
    Nieuw: Werner Harijgens (Steenbergen), Cesar de Graaf (Zoaven).
    ​Vertrokken: Mathieu Neelen (stopt), Joey Clarijs (stopt)

    Oranje Blauw'14
    ​Nieuw: Victor Sonneveld, Joshua van Holst, Rick Ploeg (jeugd)
    Vertrokken: Deeny van Geel (Klundert)

    OVV'67
    Nieuw: Sander van Dongen, Robin Verkooijen, Luuk Schoenmakers (allen SCO), Wilbert Philippa (Advendo), Guston Remie (Oosterhout), Robbie van Vught (JEKA), Baris Erkecoglu (Victoria'03), Donny Loonen (Dongen), Jordi Loonen (Madese Boys)
    Vertrokken:

    PCP
    Nieuw: Johan van Weenum, Bilgun Davaasuren, Cyrus Clarinda en Qurchen Merite (Advendo), Bryan Veth (Groen-Wit), Djordi Murks (TVC Breda), Dyon Antoni Duran (Centro Barber Curacao), Andrew Jordie Emanuel Hatma (Subt-Exellence Curacao), Angelo Joseph (Baronie), Kendrick Cecilia (SV Estrella Bonaire), Liban Abdirahman en Roberto Boeren (clubloos).
    Vertrokken: Mo Bittich (Barça)

    Rimboe
    Nieuw: Iliass Ben Omar (Unitas’30 2), Toby Wijkmans (NSV 2), Yassir Amzil (clubloos), Tim Schuurmans (BSC) Hakim Derouichi (Kruisland 2).
    Vertrokken: Cas van Ineveld, Tom van Zundert, Bram Deelen en Mark Marijnissen (allen gestopt).

    SAB
    Nieuw:Joris van der Lande (Unitas '30 ZO), Davey Schniermanni, Tony Nelemans, Nick Pieters en Jordy Den Tenter (allen TVC Breda), Branco van Peer en Aaron van Peer (beiden Boeimeer ZO), Rob Lindhout (clubloos), Davey van Gorkum, Davey Remie en Dylan van de Muysenberg (allen eigen jeugd)
    ​Vertrokken:

    TPO
    Nieuw: Bart van Opdorp (Klundert), Vincent Febus (Seolto), Tim van Geel (V.O.V.), Wilco Slob (VVAC)
    Vertrokken:

    Vivoo
    Nieuw: Rick Luijkx, Ronny bolders, jordy van Gastel en kaylan Timmermans (allen METO)
    Vertrokken:

    Welberg
    Nieuw: Leroy Hermens (Nieuw Borgvliet), Cliff Deurwater (eigen jeugd), Mels Meeusen (eigen jeugd), Dennis Luijks (VVC'68), Jordy Bervoets en Dennis Uitdewilligen (beiden clubloos), Roy den Oudsten (Halsteren), Maikel Troost (Prinsenland), Wesley Braat (jeugd), Wiebe Vissers (Prinsenland)
    Vertrokken: Xander Rens (stopt ivm blessure), Martijn Hagens (lager elftal), Glenn Koolen (Dosko, zaterdag), Kevin Hansler (stopt)

    Wernhout
    Nieuw: Kanil weber (Belgie), Rene van Hees (Moerse Boys 2), Bram de Meijer, Gijs van Loon (eigen jeugd).
    Vertrokken: Wouter Marijnissen (lager elftal), Thijs Domen (lager elftal), Rick Oostvogels (gestopt), Jarno Jacobs (lager elftal).