article
1.6156420
AMATEURVOETBAL - De KNVB heeft vrijdagochtend de indelingen voor het nieuwe seizoen bekend gemaakt. Kozakken Boys komt uit in de nieuwe tweede divisie, terwijl Dongen uitkomt in de derde divisie B.
Indeling amateurvoetbal seizoen 2016/2017 bekend
AMATEURVOETBAL - De KNVB heeft vrijdagochtend de indelingen voor het nieuwe seizoen bekend gemaakt. Kozakken Boys komt uit in de nieuwe tweede divisie, terwijl Dongen uitkomt in de derde divisie B.
http://www.bndestem.nl/sport/amateurvoetbal/indeling-amateurvoetbal-seizoen-2016-2017-bekend-1.6156420
2016-07-01T07:10:00+0000
http://www.bndestem.nl/polopoly_fs/1.4265757.1394721433!image/image-4265757.jpg
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Indeling amateurvoetbal seizoen 2016/2017 bekend

Indeling amateurvoetbal seizoen 2016/2017 bekend

Reacties
Reageer
    AMATEURVOETBAL - De KNVB heeft vrijdagochtend de indelingen voor het nieuwe seizoen bekend gemaakt. Kozakken Boys komt uit in de nieuwe tweede divisie, terwijl Dongen uitkomt in de derde divisie B. 

    LANDELIJK

    Tweede Divisie: AFC, Barendrecht, De Treffers, Excelsior Maassluis, GVVV, HHC, Jong AZ, Jong FC Twente, Jong Sparta, Jong Vitesse, Katwijk, Koninklijke HFC, Kozakken Boys, Lienden, Spakenburg, TEC, UNA, VVSB.

    ZATERDAGVOETBAL

    Eerste Klasse C: Almkerk, GRC'14, Heinenoord, Kloetinge, LRC, MZC'11, Nieuw Lekkerland, Oranje Wit, Oude Maas, Rijsoord, SHO, VVGZ, WNC, Zuidland.

    Tweede Klasse E: Bruse Boys, DBGC, De Meeuwen, Den Bommel, Axel, Dauwendaele, Klundert, Nieuwdorp, Oostkapelle, Prinsenland, SSV'65, Serooskerke, Terneuzense Boys, Zaamslag.

    Tweede Klasse F: Altena, Brederodes, CDW, Delta Sports, GDC, GJS, Hardinxveld, Heukelum, Nivo Sparta, Roda Boys/Bommelerwaard, BLC, Meerkerk, Tricht, Wilhelmina'26.

    Derde Klasse B: DHV, DIA, De Fendert, Duiveland, Kogelvangers, NOAD'67, Olympia'60, Rillandia, SKNWK, Tholense Boys, VVC'68, WHS, Zwaluwe.

    Vierde Klasse B: Apollo'69, Hansweertse Boys, Kwadendamme, Stavenisse, SPS, Smerdiek, Vosmeer, WIK'57, Waarde, Wemeldinge, Wolfaartsdijk, ZSC'62.

    Vierde Klasse C: Advendo, Alliance, Beek Vooruit, Dosko, DVO'60, FC Bergen, Halsteren, Rimboe, Seolto, The Gunners, Unitas'30, Vrederust. 

    Vierde Klasse E: DFC, Dubbeldam, GSC/ODS, Good Luck, Groot-Ammers, ONI, Oosterhout, Peursum, Raptim, Noordeloos, Schelluinen, Merlijn, Willem II. 

    ZONDAGVOETBAL

    Derde Divisie B: Be Quick 1887, De Dijk, Dongen, EVV, HBC, Hercules, HSC'21, Jong Achilles'29, Jong De Graafschap, Jong FC Den Bosch, Juliana'31, JVC Cuijk, Magreb'90, OFC, OJC Rosmalen, Quick'20, UDI'19/Beter Bed, Westlandia. 

    Hoofdklasse B: Blauw Geel'38, Chevremont, DESO, DHC, Dosko, EHC/Heuts, Gemert, Gestel, Groene Ster, Halsteren, IFC, OSS'20, Quick, RKAVV, Nuenen, Vlissingen. 

    Eerste Klasse C: AWC, Baronie, Beerse Boys, Brabantia, Goes, HVCH, MOC'17, Marvilde, Moerse Boys, Nemelaer, RKTVV, 't Zand, TOP, NEC. 

    Tweede Klasse E: DESK, Dubbeldam, JEKA, Madese Boys, Rijen, Rood-Wit, Roosendaal, Kruisland, Sarto, Unitas, Uno Animo, VOAB, Zeelandia Middelburg, Zundert.

    Derde Klasse A: BSC, Cluzona, FC Bergen, Grenswachters, HVV'24, Hoeven, Internos, Phillippine, SC Gastel, Steenbergen, Terneuzen, Unitas'30, Victoria'03, Virtus. 

    Derde Klasse B: Bavel, Beek Vooruit, Gilze, Groen-Wit, Hilvaria, NOAD, Oosterhout, RWB, Right-Oh, SCO/Tofs, TSC, Veerse Boys, Waspik, ZIGO.

    Vierde Klasse B: Achtmaal, Alliance, BVV'63, DEVO, DIOZ, HSC'28, Lepelstraatse Boys, METO, NSV, Noordhoek, ODIO, RBC, SVC, Schijf. 

    Vierde Klasse C: Advendo, Boeimeer, DIA, DSE, Gesta, RSV, Emma, Sprundel, TVC Breda, Terheijden, UVV'40, VCW, VVR, WDS'19. 

    Vierde Klasse D: Be-Ready, Berkdijk, Blauw Wit'81, DVVC, Engelen, HHC'09, Irene'58, Nieuwkuijk, Raamsdonk, Elshout, Reeshof, SVG, Gudok. 

    Vierde Klasse E: Audacia, EDN'56, Essche Boys, GSBW, Gloria UC, Jong Brabant, Oisterwijk, RKDSV, Riel, Olympus, Spoordonkse Boys, Viola, Were Di. 

    Vijfde Klasse A: Aardenburg, Graauw, Hoofdplaat, Hulsterloo, Koewacht, Nieuw Borgvliet, Rimboe, SDO'63, Sluis, Terhole, Vivoo, Vogelwaarde, WVV'67. 

    Vijfde Klasse B: De Schutters, Moerstraten, Klundert, NVS, OMC, Oranje Blauw'14, PCP, SAB, Welberg, SSW, TPO, Wernhout. 

    Vijfde Klasse C: Barca, Broekhoven, Chaam, Dussense Boys, Drunen, Molenschot, Neerlandia'31, OVV'67, SVSOS, Tuldania, WSJ, Willem II.