ZATERDAG DERDE KLASSE B - De derby tussen WHS en NOAD'67 is geëindigd in een 1-1-gelijkspel. De bezoekers kwamen op voorsprong, maar kon hier niet lang van genieten.
WHS - NOAD'67 1-1 (1-1) - 0-1 Frank den Engelsman, 1-1 Arvin de Witte.
De slotfase deed enigszins recht aan de 1-1 in Sint Annaland.WHS kreeg in het laatste kwart twee kansen op de winst. Het zou niet echt rechtvaardig zijn geweest, winst voor de thuisclub. De eerste 75 minuten waren immers volledig in handen van NOAD'67 dat verzuimde afstand te nemen van de thuisclub. Die kreeg vreemd genoeg wel de eerste kans van de wedstrijd.
Nadat Niels Westdorp in de tweede rebound, na een afgeblokte vrije trap van Patrick Ketting, net niet secuur genoeg richtte om doelman De Frel te verschalken, bleek Wiljan Lisseveld een plaag voor de WHS-verdediging. Uiteindelijk boog WHS pas in de 34e minuut bij een inzet van Frank den Engelsman na voorbereidend werk van Martijn Reijngoudt. De gelijkmaker lag er dezelfde minuut nog in. Spits Arvin de Witte bleef ijzig kalm en liet drie toeschietende verdedigers en doelman De Frel kansloos.
WHS leek daarna letterlijk en figuurlijk te licht voor de fysiek sterkere ploeg uit Sint Philipsland. Die verloor zich bij het uitblijven van een voorsprong in het 'brengen' van de bal naar voren of een peer voorwaarts op goed geluk.
© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.



Sorteer reacties















