ZONDAG HOOFDKLASSE B - Een door blessures en schorsingen geplaagd Dongen verraste bij SV Nuenen. Dongen won vrij simpel met 0-3 in een duel, waarin men nooit onder druk kwam.
Dongen scoorde snel via Jeroen Nagel, die in de 3e minuut een fout van doelman Davy Voogt afstrafte. Fatih Kamaci besliste het treffen in feite al voor rust door na ruim een half uur spelen verwoestend uit te halen. Manuel de Ceuster gaf de dik verdiende winst in de tweede helft nog meer cachet, 0-3.
Baronie-Groene Ster eindigde in 1-1. Opvallend hier was het tweemaal scoren van Baronie-verdediger Jamie Kankam. In de 9e minuut verraste hij zijn eigen doelman Van Sant met een te harde en omhoog springende terugspeelbal. Uiteindelijk kopte Kankam uit een vrije trap van Jurgen Gijzen ook de gelijkmaker binnen.Groene Ster speelde het duel met tien man uit na twee keer geel voor Isam Chergaoui.
Lees uitgebreide verslagen van Nuenen-Dongen en Baronie-Groene Ster in BNDeStem
© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.



Sorteer reacties















