Home / Sport / Amateurvoetbal

Highlights

  1. Tijs van Bragt gaat Irene'58 trainen Tijs van Bragt gaat Irene'58 trainen
    Datum
    Reacties
    Toon reacties
  2. Mike de Nijs rukt op naar top drie in Zilveren Schoen Klassement Mike de Nijs rukt op naar top drie in Zilveren Schoen Klassement
    Datum
    Reacties
    Toon reacties
  3. Erik van der Giesen trainer Kogelvangers Erik van der Giesen trainer Kogelvangers
    Datum
  4. Van der Linden verlengt bij DSE Van der Linden verlengt bij DSE
    Datum
  5. Update: Kozakken Boys druk met vervanger El Khayati Update: Kozakken Boys druk met vervanger El Khayati
    Datum
  6. TVC 'overleeft' GSBW TVC 'overleeft' GSBW
    Datum
  1. Slap Altena verspeelt twee dure punten Slap Altena verspeelt twee dure punten
    Datum
  2. MOC'17 profiteert tegen gul Oosterhout (overzicht 2E0 MOC'17 profiteert tegen gul Oosterhout (overzicht 2E0
    Datum
  3. Hans Vos aan de slag bij WVV'67 Hans Vos aan de slag bij WVV'67
    Datum
  4. WHS helpt wedstrijd tegen Terneuzense Boys in tien minuten om zeep WHS helpt wedstrijd tegen Terneuzense Boys in tien minuten om zeep
    Datum
  5. Kogelvangers strandt alsnog door ongeval (overzicht 3B) Kogelvangers strandt alsnog door ongeval (overzicht 3B)
    Datum
  6. Victoria'03 klopt DSE Victoria'03 klopt DSE
    Datum

Trainerscarrousel

  1. Van Buuren langer bij De Fendert Van Buuren langer bij De Fendert
    Datum
  2. Jack Sweres volgt Leesmans op bij Internos Jack Sweres volgt Leesmans op bij Internos
    Datum
  3. Talhaoui blijft bij Rimboe Talhaoui blijft bij Rimboe
    Datum
  4. Van Nieuwenburg verlaat FC Bergen zaterdag na dit seizoen Van Nieuwenburg verlaat FC Bergen zaterdag na dit seizoen
    Datum
    Reacties
    Toon reacties
  5. Henk van Boxel trainer VCW Henk van Boxel trainer VCW
    Datum
    Reacties
    Toon reacties
  6. Unitas'30 zaterdag op zoek naar nieuwe trainer Unitas'30 zaterdag op zoek naar nieuwe trainer
    Datum

Zaterdagvoetbal

  1. Kogelvangers strandt zes kilometer voor het veld van Nieuwenhoorn Kogelvangers strandt zes kilometer voor het veld van Nieuwenhoorn
    Datum
  2. Cayir blijft bij Rimboe Cayir blijft bij Rimboe
    Datum
  3. Dircken blijft als trainer van Alliance zaterdag Dircken blijft als trainer van Alliance zaterdag
    Datum
  4. Kozakken Boys zes punten los Kozakken Boys zes punten los
    Datum
  5. Jan Broeren herenigd met Vrederust Jan Broeren herenigd met Vrederust
    Datum
  6. Ad van Seeters Ad van Seeters naar TSC
    Datum

Zondagvoetbal

  1. Dosko verliest met 1-2 van TOP (video) Dosko verliest met 1-2 van TOP (video)
    Datum
    Reacties
    Toon reacties
  2. METO het sterkst in derby (overzicht vierde klasse B) METO het sterkst in derby (overzicht vierde klasse B)
    Datum
  3. Madese Boys - JEKA Madese Boys wil zich niet drie keer laten afdrogen door JEKA
    Datum
    Reacties
    Toon reacties
  4. Jurgen Arnouts Moerse Boys: het dubbeltje dat een kwartje werd
    Datum
  5. Johan Claassens volgend seizoen trainer van HSC’28 Johan Claassens volgend seizoen trainer van HSC’28
    Datum
    Reacties
    Toon reacties
  6. Bredase voetbalclub Barca: vijf punten aftrek na vechten Bredase voetbalclub Barca: vijf punten aftrek na vechten
    Datum
    Reacties
    Toon reacties

 

Klasseoverzicht Amateurvoetbal

      ZATERDAGVOETBAL ZONDAGVOETBAL
      Zaterdag Topklasse Zondag Hoofdklasse B 
      Zaterdag Eerste Klasse A Zondag Eerste Klasse C 
      Zaterdag Eerste Klasse C Zondag Tweede Klasse E 
      Zaterdag Tweede Klasse E Zondag Derde Klasse A 
      Zaterdag Derde Klasse B Zondag Derde Klasse B 
      Zaterdag Derde Klasse C Zondag Vierde Klasse B 
      Zaterdag Derde Klasse D Zondag Vierde Klasse C 
      Zaterdag Derde Klasse D (West 2) Zondag Vierde Klasse D 
      Zaterdag Vierde Klasse B Zondag Vijfde Klasse A 
      Zaterdag Vierde Klasse C Zondag Vijfde Klasse B 
       Zondag Vijfde Klasse C 
        



 

Klassement Zilveren schoen

      STAND SPELER    GOALS-PUNTEN
      1. Chafik Boushaba (Halsteren)     17-25,5
      2. Robert Mutzers (Dongen)     10-20
      3. Mike de Nijs (Steenbergen)     17-17
      4. Koen van Haaren (JEKA)     11-16,5
      5. Maurice Sprangers (Zwaluwe)     10-15
       Arvin de Witte (WHS)     10-15
      7. Tom de Bonte (Dosko)     7-14
       Dennis Peragon (Baronie)     7-14
      9. Dennis Marijnissen (Madese Boys)     9-13,5
      10. Boy van Steen (Rood-Wit)     12-12
       Jordy Bollaart (Unitas'30)     12-12
       Abdul Avci (WDS'19)     12-12
      13. Rik Schouw (Halsteren)     8-12
      14. Marvin Bedaf (Dosko)     6-12
      15. Bader Boughardaine (Barca)     11-11/td>
       Freek Trommelen (Rijen)     11-11
       Pascal van Caam (SC Gastel)     11-11
       Bayram Avci (WDS'19)     11-11
       Roland van Hooff (DIOZ)     11-11
       Roy Belde (Grenswachters)     11-11
            



Overzicht regionale voetbalclubs

Overledenen in de regio


Meer informatie overlijdensadvertenties

Top 5 BN DeStem op Blendle

Colofon

Heeft u vragen of tips voor onze deelredacties? Stuur dan een mail naar een van regioredacties.