Home / Sport / Amateurvoetbal

Highlights

  1. Rene van Nijnatten trainer TVC Breda Rene van Nijnatten trainer TVC Breda
    Datum
  2. Right'Oh sluit eerste seizoenshelft af met zege Right'Oh sluit eerste seizoenshelft af met zege
    Datum
  3. Eindelijk periodetitel voor Gilze Eindelijk periodetitel voor Gilze
    Datum
  4. Bavel doet wat het moet doen tegen Groen-Wit Bavel doet wat het moet doen tegen Groen-Wit
    Datum
  5. Vlissingen is een maatje te groot voor DIA Vlissingen is een maatje te groot voor DIA
    Datum
  6. Halsteren heeft maar een kwartiertje nodig tegen JEKA Halsteren heeft maar een kwartiertje nodig tegen JEKA
    Datum
    Reacties
    Toon reacties
  1. WVV'67 heeft niet veel kans tegen Dubbeldam WVV'67 heeft niet veel kans tegen Dubbeldam
    Datum
  2. NOAD'67 geeft voorsprong weg NOAD'67 geeft voorsprong weg
    Datum
  3. Dinteloord mist 'de flits van de spits' Dinteloord mist 'de flits van de spits'
    Datum
  4. Erwin van Schilt en Vivoo met elkaar door Erwin van Schilt en Vivoo met elkaar door
    Datum
  5. Marco Verschuren verlengt bij Bavel Marco Verschuren verlengt bij Bavel
    Datum
  6. Kozakken Boys moeizaam naar volgende bekerronde Kozakken Boys moeizaam naar volgende bekerronde
    Datum

Trainerscarrousel

  1. Trio maakt seizoen Tholense Boys af Trio maakt seizoen Tholense Boys af
    Datum
    Reacties
    Toon reacties
  2. Heefer blijft bij Gilze Heefer blijft bij Gilze
    Datum
  3. Erwin de Nijs nieuwe trainer Tholense Boys Erwin de Nijs nieuwe trainer Tholense Boys
    Datum
  4. Van Moergestel verlaat vv Rijen Van Moergestel verlaat vv Rijen
    Datum
  5. Erwin de Nijs Erwin de Nijs gaat weg bij WHS
    Datum
  6. Cornee Willemsen nieuwe trainer DIOZ Cornee Willemsen nieuwe trainer DIOZ
    Datum

Zaterdagvoetbal

  1. De Fendert pakt bijna de winst na 0-2 achterstand De Fendert pakt bijna de winst na 0-2 achterstand
    Datum
  2. Osman Erbas na dit seizoen weg bij The Gunners Osman Erbas na dit seizoen weg bij The Gunners
    Datum
  3. Yarbuglubas goud waard voor Rimboe Yarbuglubas goud waard voor Rimboe
    Datum
  4. Good Luck van laatste plaats af Good Luck van laatste plaats af
    Datum
  5. Beek Vooruit verrast, SCO en DIA halen uit Beek Vooruit verrast, SCO en DIA halen uit
    Datum
  6. Zeperd voor Kozakken Boys Zeperd voor Kozakken Boys
    Datum

Zondagvoetbal

  1. André Maas en Cluzona uit elkaar André Maas en Cluzona uit elkaar
    Datum
  2. Marco van Dijnsen Marco van Dijnsen blijft bij DIA
    Datum
  3. Lazarom twee jaar langer bij FC Bergen Lazarom twee jaar langer bij FC Bergen
    Datum
  4. Jorco de Kok Jorco de Kok: nog een jaar Veerse Boys
    Datum
    Reacties
    Toon reacties
  5. Freddy Kruijs blijft bij SCO/TOFS Freddy Kruijs blijft bij SCO/TOFS
    Datum
  6. Martijn van Wanrooij blijft bij WDS'19 Martijn van Wanrooij blijft bij WDS'19
    Datum

 

Klasseoverzicht Amateurvoetbal

      ZATERDAGVOETBAL ZONDAGVOETBAL
      Zaterdag Topklasse Zondag Hoofdklasse B 
      Zaterdag Eerste Klasse A Zondag Eerste Klasse C 
      Zaterdag Eerste Klasse C Zondag Tweede Klasse E 
      Zaterdag Tweede Klasse E Zondag Derde Klasse A 
      Zaterdag Derde Klasse B Zondag Derde Klasse B 
      Zaterdag Derde Klasse C Zondag Vierde Klasse B 
      Zaterdag Derde Klasse D Zondag Vierde Klasse C 
      Zaterdag Derde Klasse D (West 2) Zondag Vierde Klasse D 
      Zaterdag Vierde Klasse B Zondag Vijfde Klasse A 
      Zaterdag Vierde Klasse C Zondag Vijfde Klasse B 
       Zondag Vijfde Klasse C 
        



 

Klassement Zilveren schoen

      STAND SPELER    GOALS-PUNTEN
      1. Chafik Boushaba (Halsteren)     17-25,5
      2. Robert Mutzers (Dongen)     10-20
      3. Koen van Haaren (JEKA)     11-16,5
      4. Mike de Nijs (Steenbergen)     15-15
      5. Maurice Sprangers (Zwaluwe)     10-15
      6. Dennis Peragon (Baronie)     7-14
       Tom de Bonte (Dosko)     13-13
      8. Dennis Marijnissen (Madese Boys)     9-13,5
       Arvin de Witte (WHS)     9-13,5
      10. Boy van Steen (Rood-Wit)     12-12
       Jordy Bollaart (Unitas'30)     12-12
       Abdul Avci (WDS'19)     12-12
      13. Rik Schouw (Halsteren)     8-12
      14. Marvin Bedaf (Dosko)     6-12
      15. Bader Boughardaine (Barca)     11-11/td>
       Freek Trommelen (Rijen)     11-11
       Pascal van Caam (SC Gastel)     11-11
       Bayram Avci (WDS'19)     11-11
      19. Joep Brosky (Dintel0ord)     7-10,5
      20. Jorik Mijnhijmer (Dinteloord)     7-10,5
       Daan van den Broek (Moerse Boys)     7-10,5
            



Overzicht regionale voetbalclubs

Overledenen in de regio


Meer informatie overlijdensadvertenties

Top 5 BN DeStem op Blendle

Colofon

Heeft u vragen of tips voor onze deelredacties? Stuur dan een mail naar een van regioredacties.