Schuurfeest Kuitaart opnieuw een succes

Auteur: door Edy de Witte |   maandag 17 oktober 2011 | 09:12 | Laatst bijgewerkt op: maandag 17 oktober 2011 | 09:33

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Zo'n veertienhonderd jongeren wisten vrijdag en zaterdag de weg naar Kuitaart te vinden. foto Peter Nicolai

Zo'n veertienhonderd jongeren wisten vrijdag en zaterdag de weg naar Kuitaart te vinden. foto Peter Nicolai

KUITAART - In België zijn tot discotheek omgebouwde schuren niet meer weg te denken in het uitgaansleven. Kuitaart doet met het jaarlijkse schuurfeest niet onder voor de feestlocaties bij onze zuiderburen.

Afgelopen weekend kwamen op de twee edities van het Schuurfeest zo'n 1400 jongeren af. "Vorig jaar groeide het eendaagse festijn al uit zijn jasje", zegt voorzitter Han van den Bergen van de organiserende dorpsraad. "Onze insteek was negen jaar geleden een feestje te bouwen voor de jeugd uit de regio. Maar dat deze formule zo'n succes zou worden hadden we echt niet verwacht. Vandaar deze keer twee uitvoeringen."

Vrijdagavond was de party bedoeld voor jongeren onder de 16 jaar. Er werd voor de ruim 400 bezoekers geen alcohol geschonken. Zaterdagavond kwamen voor de 16+party een kleine duizend feestgangers naar de in landelijke sfeer aangeklede schuur van De Zwart aan de Cathelijneweg. "Zo'n party moest hier in de regio ieder weekend losbarsten", riep Elsemiek Selis uit Hulst op de dansvloer.

"Perfect geregeld, goede muziek en vooral gemoedelijkheid." De organisatie schenkt een groot gedeelte van de opbrengst aan goede doelen. Zo kan de kerk in Hengstdijk in elk geval een gift tegemoet zien.



© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Weet dat het er supper gezellig kan zijn....Vond alleen het belachelijk dat er vrijdags een jeugdsoos werd gehouden tot 01.00 uur vind ik geen normale tijd voor de leeftijd van 12 tot .... jarigen.Normaal is een jeugdsoos van 19 uur tot 22 uur. Kan aan mij liggen maar lijkt me sterk dat ik de enige ben die daar zo over denkt als ouder van een kind van 13!!! Snap niet wie dat verzonnen heeft!!
otjes - 19-10-2011 | 00:37

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.