Actiegroep legt folders bij beeld Jacob Cats

  zaterdag 14 augustus 2010 | 19:53 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 14 augustus 2010 | 19:55

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
GROEDE - Actiegroep Vrienden van Waterdunen Nee! heeft zaterdag tweehonderd informatiefolders over Waterdunen bij het beeld van Jacob Cats in Groede gelegd.
De groep haalde de brochures afgelopen woensdag en zaterdag op bij inwoners van Groede en Breskens. Die hadden de folder, gemaakt door de provincie, in de bus gekregen. Guus Langeraert van de Vrienden is tevreden met dat aantal, maar vooral met de positieve reacties die de groep kreeg. "En dan moet je bedenken dat veel mensen de folder al bij het oud papier hadden gegooid." De actiegroep koos voor het beeld van Cats omdat hij bekend staat als de inpolderaar van de streek. Tegenstanders van Waterdunen noemen dat project een voorbeeld van ontpoldering.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.