Gesprek met Omroep Hulst over toekomst

  donderdag 29 december 2011 | 07:00

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Burgemeester en wethouders van Hulst delen de zorgen van de gemeenteraad over de toekomst van de lokale Omroep Hulst.
In het nieuwe jaar gaat het college met de omroep in gesprek over hoe het op de langere termijn verder moet. Burgemeester Jan-Frans Mulder zei dat in de raadsvergadering.

De omroep zit in financiële problemen en heeft de gemeente om extra steun gevraagd. De gemeente raad besloot om eenmalig een bedrag van 12.500 extra subsidie beschikbaar te stellen. Daarmee is de omroep in ieder geval voor een jaar gered.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Ik zeg maar zo... ik zeg maar niets!
Cees - 30-12-2011 | 12:14
Het is ook allemaal zo "duf en saai". Het was een ontzettend leuk idee, maar hoe kunnen ze toch iedere week het ene tenenkrommend programma na het andere maken. Zelfs hele leuke gebeurtenissen weten ze op zo manier in beeld te brengen dat dat ook helemaal niets lijkt. Zulke reportages zouden dan net van het scherm moeten spatten (vestrock, feesten, jeugdvakantie week etc). Daarom spreekt Omroep Hulst zo weinig mensen aan, dus ook niet veel mensen die daar willen adverteren. Logisch dat ze zo in geldnood komen. Even een frisse wind erdoor, met mensen uit de streek (Zeeuwen dus) en leuke reportages, vlotte intervieuws en moderne onderwerpen. Komt het helemaal goed. Ga ik misschien ook weer eens kijken.....................
Sandra - 29-12-2011 | 16:54
Eigenlijk weggegooid geld want het roddelcicuit in Hulst is dusdanig goed ontwikkelt dat dit meestal sneller is dan de lokale omroep, en dat helemaal gratis en voor niks
jan - 29-12-2011 | 10:35

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.