Drie grote zaken in horecacluster

Auteur: door Frank Timmers |   donderdag 10 november 2011 | 07:53 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 10 november 2011 | 08:24

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Zo moet het horecagebouw in de oksel van de afrit Oud Gastel/Borchwerf II er uit gaan zien. foto Blom Architecten

Zo moet het horecagebouw in de oksel van de afrit Oud Gastel/Borchwerf II er uit gaan zien. foto Blom Architecten

OUD GASTEL - McDonald's, Délifrance en restaurant De Beren betrekken volgend jaar het nieuw te bouwen horecacluster aan de A17.

In de oksel van de afrit Oud Gastel/Borchwerf II bouwt projectontwikkelaar Eurobox het eivormige gebouw met vijfhonderd vierkante meter voor De Beren, 476 voor McDonald's en 154 vierkante meter voor Délifrance. De Beren is een restaurantketen met 22 vestigingen in Zuid-Holland, Brabant, Utrecht en Flevoland. Délifrance heeft in Nederland zestig restaurants met vooral vers gebakken baguettes.

"Het grote voordeel van deze samenvoeging is dat er voor ieder moment van de dag een eetgelegenheid is", zegt Bas van Dam van Eurobox. Hij ziet op deze plek meer voordelen. Tussen de Wouwse Tol en Kanters is geen eetgelegenheid. Tussen Goes en Dordrecht is nog geen fastfoodketen te vinden. "Behalve op de mensen op de snelweg, richten de zaken zich op de bedrijventerreinen. Zij hebben een grote toegevoegde waarde voor het gebied. Ik begrijp dat Délifrance ook gaat bezorgen."

Bij het horecacluster komen 114 parkeerplaatsen. Er komt één brede in- en uitgang en er komt een reclamepaal van dertig meter hoog. De Halderbergse gemeenteraad heeft het bestemmingsplan vorige week goedgekeurd. Eurobox vraagt snel een bouwvergunning aan en wil in januari met de bouw beginnen. Van Dam verwacht daar zeven maanden voor nodig te hebben.



© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Wat een culinaire vreettenten!!!
Is vooral gericht op al de voorbijkomende schoolkinderen,
Daar hebben we er wel genoeg van in de omgeving.
Lekker dik worden
Lekker dik worden - 11-11-2011 | 12:47
Boehoe! Ik wil Burger King!
Einoel - 11-11-2011 | 08:07
Wat een air! ... hele bekende roosendaler....
sandra - 10-11-2011 | 16:35
Misschien dat je het lint bij de opening mag knippen Frank!!
fan - 10-11-2011 | 12:37
Jammer dat er geen burgerking komt. Ik hoop dat ze bij deze nieuwe mac in ieder geval wel kunnen lachen en mij kunnen verstaan. Lachen kunnen ze bij mac oostpoort niet, vriendelijk zijn ze ook niet, en ze doen net of ze je niet verstaan. Terwijl ik natuurlijk een hele bekende roosendaler ben!
Bokkie Roks - 10-11-2011 | 10:46

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Mijn hart kleurt nu al oranje

Laatste nieuws Dichtbij






DE KWESTIE
In De Kwestie komt iedere zaterdag een onderwerp aan de orde dat u bezig houdt. Een onderwerp dat er toe doet. Van politieke spagaten tot parkeerproblemen, van sluiten van een zwembad tot groenonderhoud. Wij willen vooral dat u aan het woord komt en willen uw mening horen.
Klik hier en plaats uw mening