Brute overval op 80-jarige vrouw uit Roosendaal

  vrijdag 10 september 2010 | 16:43 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 10 september 2010 | 16:45

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Foto ANP

Foto ANP

ROOSENDAAL - Een tachtigjarige Roosendaalse is donderdagmiddag slachtoffer geworden van een laffe overval.

Ze werd rond half twee in de centrale hal van een appartementencomplex aan de Molenbeekstraat beroofd van haar tas met daarin diverse pasjes en geld. Het slachtoffer was lopend vanuit de stad bijna bij haar woning aangekomen. Toen ze nog even in de hal wilde kijken of er post was, kreeg ze van achteren plotseling een harde klap tegen haar hoofd, waardoor ze direct viel. Vervolgens ging de straatrover er met de tas van het slachtoffer vandoor. De vrouw liep een kapotte bovenlip en een gekneusde elleboog op. Ook klaagde ze over hoofdpijn. Ze wist alleen te melden dat de berover een jonge man was met een grijze capuchon. Eventuele getuigen kunnen zich melden op 0900-8844.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Mijn invalide broer is 2 weken geleden op het terrein van de Roosenhof beroofd,mogelijk door dezelfde
personen.De politie was wel snel ter plekken,maar heeft de daders niet gevonden.Mogelijk kan er meer gekeken worden door iedereen of er zich verda chte personen ophouden bij
ouderencomplexen!Of bewakingscamera's neerzetten bij dit soort gebouwen.

Ingrid
Ingrid - 12-09-2010 | 13:08
@ Gerrit_1

Weer een domme reactie gericht tegen de handhavers. Misschien kan er meer politie komen als de staat de belastingen met 20% verhoogd worden. Dan is er meer geld en dus ook meer mogelijk. Gezien de altijd aanwezig kritiek richting de politie ga ik er vanuit dat iedereen hier mee akkoord gaat. En solliciteer zelf ook allemaal want de pet past echt (heb hem pas opgehad )

IK hoop dat de laffe dader dit bij mij probeerd want dan komt het rechtsysteem er niet bij kijken.

Sterkte voor de vrouw en hoop dat ze zich nu niet gaat opsluiten uit angst
joost - 11-09-2010 | 16:15
Als ze die laffe dader te pakken krijgen, geef hem dan eens een behoorlijke "echte" straf, die mevrouw moet ook maar zien dat ze door dit voorval nog vrolijk verder kan leven. sterkte ermee!!
ollie - 11-09-2010 | 14:23
@Gerrit_1(de echte)

je snapt der ook niks van waar moet de politie zijn bij iedere ingang en op iedere hoek van de straat je ziet jou reactie bij al dit soort berichten en zijn allemaal het zelfde ga bij de politie werken
b100 - 11-09-2010 | 13:39
beste medebewoners uit roosendaal.wie voelt zich nog veilig in de gemeente roosendaal.
ik woon zelf in de westrand. kijk nu maar naar reginadonk. kroeven. waar is het nog veilig op straat.en dit gebeurd nog wel overdag. niemand wat gezien of gehoord.??
het is toch ondenkbaar een mens op die leeftijd aan te vallen.schande
het zal je zoon maar wezen. ik heb het gelezen met tranen in mijn ogen.
en onze poltie is machteloos. kunnen toch niet op iedere hoek van de straat staan.
nee voor mij is de oorzaak..overbevolking,
ik hoop dat mevr snel weer opknapt..sterkte.
rikske - 11-09-2010 | 12:51

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Poll

Baby's moeten altijd in Roosendaals ziekenhuis geboren kunnen worden.

Laatste nieuws Dichtbij