Zwartrijders en onruststokers in treinen bekeurd

  donderdag 17 juni 2010 | 09:34

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

ROOSENDAAL - Meer dan dertig reizigers hebben dinsdag een bekeuring gekregen tijdens een controle in treinen tussen Roosendaal en Den Haag.

In totaal 26 medewerkers van het Korps landelijke politiediensten (KLPD) en NS voerden tussen vijf uur en middernacht in 28 treinen controles uit. Zij schreven 33 bonnen uit. 36 mensen werden betrapt op zwartrijden.

De bekeuringen waren voor het verstoren van de orde, rust en veiligheid. Behalve roken in de trein vallen daar onder: voeten op de bank, geluidsoverlast, bedelen, verontreiniging, openbare dronkenschap, alcoholbezit en niet tonen van een identiteitsbewijs. Eén persoon bleek ongewenst vreemdeling. Hij is aan de Koninklijke Marechaussee overgedragen.



© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Geen meisjes met Oranje Bavariajurkjes opgepakt?
Henk en Ingrid - 17-06-2010 | 15:19
@peet even opletten hoor, in de tekst staat heel duidelijk "alcohol bezit" , en dat heeft dus totaal niets met dronken zijn te maken beetje flauw dus @peet
Els - 17-06-2010 | 12:42
Op die betreffende dinsdag ben ik met de trein van 07.15 uur van Zevenbergen naar Den Haag C.S. gegaan, en terug met die van 17.00 uur. Ik heb dus 2 keer 5 kwartier in de trein gezeten, zonder 1 keer gecontroleerd te zijn. Niet zo heel vreemd dus dat er soms zwartrijders inzitten . . .
Wim - 17-06-2010 | 11:39
De controles werden met name in de stoptreinen uitgevoerd. En bierverkoop of niet: met één biertje ben je nog niet dronken natuurlijk.
Henk - 17-06-2010 | 11:10
Er wordt wel onderscheid gemaakt tussen openbare dronkenschap en alcoholbezit. Als u dronken bent zal er geen drank aan u verkocht worden. Verder wordt op alles gelet: en daar hoor Peter en Els niet over. Beetje flauw.
Peet - 17-06-2010 | 11:11

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Mijn hart kleurt nu al oranje

Laatste nieuws Dichtbij






DE KWESTIE
In De Kwestie komt iedere zaterdag een onderwerp aan de orde dat u bezig houdt. Een onderwerp dat er toe doet. Van politieke spagaten tot parkeerproblemen, van sluiten van een zwembad tot groenonderhoud. Wij willen vooral dat u aan het woord komt en willen uw mening horen.
Klik hier en plaats uw mening