Ballenknijpen op de tractor

Auteur: door Fons Pijnen |   dinsdag 25 mei 2010 | 07:31 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 25 mei 2010 | 07:32

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Een van de deelnemers stuurt de tractor geconcentreerd achteruit. foto Niels Krebbekx/het fotoburo

Een van de deelnemers stuurt de tractor geconcentreerd achteruit. foto Niels Krebbekx/het fotoburo

OUD GASTEL - Kratstapelen of ballepelen, ballenknijpen of op de grote wip.
Het kon gisteren allemaal met de tractor tijdens de dertigste editie van de trekkerbehendigheid wedstrijden van de KPJ Oud Gastel. De wedstrijd werd gehouden op het terrein van de familie Corsmit aan de Pietseweg in het buurtschap Stoof. Paul Willemse was de beste.

Negen ter beschikking gestelde tractoren mochten door de deelnemers gebruikt worden. Zoals een New Holland T6080, JohnDeere, Fendt, Zetor 6441, Valtra of Claas Ares. Prachtige exemplaren van verschillende dealers toerden over het gras. Terwijl de vrouwen en vriendinnen lekker in het zonnetje zaten toe te kijken, deden de (jonge) mannen hun uiterste best. Uit de boxen schalde een gezellig deuntje, het publiek nipte aan een koud flesje. Eten? Ook al geen probleem. Voor 2,50 euro kon je al happen in een lekker broodje spek of hamburger. De drive-in-show Jevado Sound hield de sfeer er goed in. Met zo'n dertig man zorgde de KPJ voor een perfecte organisatie. Remi Aarssen van de organisatie: "Indertijd is de trekkerbehendigheid wedstrijd als een soort tegenhanger van het geweld bij de tractorpulling bedacht. Het is voor onze 35 deelnemers gewoon een leuk spel. De opkomst valt ons gezien het erg mooie weer niet tegen. Bij deze dertigste editie hebben we niks speciaals gedaan. We gaan de formule en plaats van handeling ook niet wijzigen. Tenzij de gemeente de vergunning intrekt. Maar daar gaan we als organisatie vooralsnog niet vanuit."

De uitslag :

1. Paul Willemse (Oud Gastel), 2. Corné Naalden, 3. Arjan Hagenaars, 4. Corné Rommens, 5. Andres de Hoon (beste 35-plussers), 6. Martijn Voorbraak, 7. Nicky Rebbens, 8. Tim Monden, 9. Joost Rommens, 10. Dré Rommels.

Beste vrouw: Karin de Regt.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Poll

Baby's moeten altijd in Roosendaals ziekenhuis geboren kunnen worden.

Laatste nieuws Dichtbij