Mr. Pink naar finale van Clash of the Coverbands

Auteur: door Willem Jongeneelen |   zondag 14 maart 2010 | 23:51 | Laatst bijgewerkt op: zondag 14 maart 2010 | 23:57

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
ROOSENDAAL - De Roosendaalse coverband Mr. Pink speelde afgelopen zaterdag voor het eerst live in poptempel Paradiso.
Na de halve finale van The Clash of the Coverbands werd de groep beloond met de tweede vakjuryprijs. Bovendien mag de dance bigband door naar de finale van dit concours voor coverbands. Die wordt op 10 april in het Tilburgse 013 gehouden.

Trompettist Joost Verbraak is vooral trots op het feit dat hij het publiek in Paradiso aan het dansen kreeg. "We speelden heel lekker, ondanks het soms wat mindere podiumgeluid, waardoor we elkaar wat minder goed hoorden. De mensen in de zaal hoorden het blijkbaar prima, want die waren erg enthousiast."

Verbraak vertelt dat ook de juryleden onder de indruk waren van het niveau. Van hun tweede halve finale gaan er zelfs vijf in plaats van vier bands door naar de finale. De eerste vakjuryprijs ging naar de Amsterdamse soulformatie B-One. Verbraak zelf was onder de indruk van Starpeople uit Woerden. ,,Die band met één blazer waagde het om materiaal te coveren van The Brecker Brothers, Weather Report en Miles Davis."

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Poll

Baby's moeten altijd in Roosendaals ziekenhuis geboren kunnen worden.

Laatste nieuws Dichtbij