Kinderen van basisschool Jeroen Bosch in Roosendaal aten gisteren hun ontbijtje in de klas. Dat was een smakelijk begin van de Kinderboekenweek.foto Robert van den Berge/het fotoburo
Op tal van scholen en in bibliotheken wordt daarom meer aandacht aan voeding gegeven dan ooit. Zo zaten de kinderen van de Jeroen Boschschool in Roosendaal gisteren in de klas aan het ontbijt. Guusje (bijna 11): "Ontbijten is belangrijk. Anders word je dik en kun je je niet concentreren. Ik eet 's morgens altijd brood."
Haar klasgenoot Floor (10) vindt dat een goed ontbijt energie geeft. "En dat is goed voor je lichaam en de organen. Ik eet graag honingpops en yoghurt."
Op vrijwel alle West-Brabantse scholen staan deze week gezamenlijke maaltijden op het programma.
In schouwburg De Kring wordt zondagmiddag in samenwerking met boekhandel Het Verboden Rijk een pannenkoekenfestijn gehouden met de schrijfster Marja Baseler.
Het pannenkoekenfeestje volgt na twee voorstellingen van Pippi Langkous.


Sorteer reacties


















