Nieuwe sporthal naast JTC

Auteur: door Paulus Smits |   vrijdag 10 februari 2012 | 08:34 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 10 februari 2012 | 08:36

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Twee artist's impressions van het nieuwe sportcomplex in het Zuid-Oostkwartier, naast het Jan Tinbergen College. Behalve scholen, kunnen ook sportverenigingen gebruikmaken van de zalen.

Twee artist's impressions van het nieuwe sportcomplex in het Zuid-Oostkwartier, naast het Jan Tinbergen College. Behalve scholen, kunnen ook sportverenigingen gebruikmaken van de zalen.

ROOSENDAAL - De werkzaamheden zijn al in alle stilte begonnen en in 2013 moet het gebouw in gebruik zijn.
De sportaccommodatie bij het Jan Tinbergen College krijgt een uiterst moderne uitstraling en wordt voorzien van tal van technische snufjes. Op de begane grond komt een grote sportzaal, die opgedeeld kan worden in drie zaaldelen. Het is mogelijk om er op topniveau te basketballen, volleyballen, badmintonnen, maar vanwege het combiveld kunnen ook zaalvoetballers en zaalhockeyers er terecht. Op de verdieping is plaats voor twee gymzalen. Daar komt ook een kantine inclusief keuken, met aangrenzend een tribune. Via een loopbrug wordt de sportaccommodatie (kosten: 7,4 miljoen euro) verbonden met het net in gebruik genomen Jan Tinbergen College. De sportzalen kunnen ook gebruikt worden door de ernaast te bouwen school voor kinderen met een gedragsbeperking.

In het gebouw zijn tal van energiesnufjes voorzien, zoals zonneboilers en warmteterugwinning van het ventilatiesysteem.

© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
hoop en heb goede hoop dat ook wij kunnen maken van deze sporthal met onze zaal voetbal vereniging heb vandaag al op het stadskantoor gezeten en hoop dat wij er met fc oost er knvb kunnen voetballen
wm zuijkerbuijk - 23-03-2012 | 20:19
voorzien van nieuwste snufjes? Uitgevoerd zoals die prachtige beschermende groene wal die er naast staat? Een metalen rooster met groen plastic, her en der een klein plantje. Nou ben zeer benieuwd?!
Jan - 19-02-2012 | 19:59
Deze sporthal was, net zoals die bij het oude stadsoeversplan, al voorzien. Twee bovenwijkse sporthallen zo heb ik steeds begrepen. Nu is er een geschrapt en ik hoor noch het college, noch de raad over dit schrappen.
Een paar vragen:
is deze tweede hal nu niet meer nodig??
Is er ooit onderzoek gedaan naar noodzaak van een tweede hal??
Doet men maar een dotje op het stadskantoor en tijdens de raadsvergadering om een miljoenenproject te verkopen???

Het lijkt er wel erg veel op als er zomaar een sporthal, a enige miljoenen, de ene keer wel en de ander keer niet gebouwd hoeft te worden. Het mag wat kosten.
sohar - 10-02-2012 | 10:51
Mooi dat ie er eindelijk komt!
Maar is er al enig zicht op wie de hal gaat beheren/exploiteren?
En tegen welke tarieven?
En welke clubs op welke dagen/tijden er terecht kunnen?
En als dat nog niet zo is, wanneer wel?
Bert - 10-02-2012 | 11:29

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Mijn hart kleurt nu al oranje

Laatste nieuws Dichtbij






DE KWESTIE
In De Kwestie komt iedere zaterdag een onderwerp aan de orde dat u bezig houdt. Een onderwerp dat er toe doet. Van politieke spagaten tot parkeerproblemen, van sluiten van een zwembad tot groenonderhoud. Wij willen vooral dat u aan het woord komt en willen uw mening horen.
Klik hier en plaats uw mening