ROOSENDAAL - Na ziekenhuisbestuurders en tonpraoters gaat nu ook de politiek zich bezighouden met het feit dat (poli)klinisch bevallen straks alleen in Bergen op Zoom mogelijk is.
Naast onderwerpen als het gemeentelijk klant-contactcentrum en leefbare wijken, komt in de beeldvormende gemeenteraadsvergadering van morgenavond ook het samenwerkingsplan van de ziekenhuizen Lievensberg en Franciscus aan de orde.
Ton Schijvenaars van de Nieuwe Democraten heeft een motie ingediend waarin hij onder meer stelt dat vooral financiële overwegingen ten grondslag liggen aan het voornemen de kraamafdeling te concentreren. Voorts vindt hij dat van het Franciscus Ziekenhuis als algemeen regionaal ziekenhuis verwacht mag worden dat het algemene ziekenhuiszorg biedt. Daarom vindt hij een klemmend beroep op alle betrokkenen nodig is om te bereiken dat het Franciscus Ziekenhuis de mogelijkheid blijft bieden voor een normale ziekenhuisbevalling.
De vergadering in het oude raadhuis begint woensdag om half acht.
© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.



Sorteer reacties




















