donderdag 22 december 2011 | 08:07 | Laatst bijgewerkt op:
donderdag 22 december 2011 | 08:09
ROOSENDAAL - Het Centrum voor de Kunsten begint op vrijdag 13 januari met twee cursussen voor heel jonge kinderen: Muziek op Schoot voor ouders met hun baby of dreumes en Peuterpret voor peuters van 2,5 tot 4 jaar. Wie nieuwe liedjes wil leren of wil leren hoe je samen met een peuter muziek kunt maken, kan de cursus Muziek op Schoot volgen.
Bij Peuterpret draait het erom dat peuters graag in beweging zijn en dat het voor hen nog leuker wordt als er muziek bij komt.
Samen met leeftijdgenootjes kunnen ze zingen, dansen, spelen op instrumenten, luisterspelletjes en kringspelletjes doen.
Elke les wordt afgesloten met een knutselwerkje en er gaan een tekening en liedje mee naar huis. Het laatste kwartier mogen de ouders binnenkomen.
De cursussen worden gegeven op vrijdagochtenden en bestaan uit tien lessen van 45 minuten. De kosten bedragen 58 euro.
Aanmelden kan via de website:
www.cvkroosendaal.nl of bij het Centrum voor de Kunsten, Burgerhoutsestraat 2.