article
1.3651636
Carnavalsagenda voor de regio Oosterhout
Carnavalsagenda regio Oosterhout 2016
Carnavalsagenda voor de regio Oosterhout
http://www.bndestem.nl/regio/oosterhout/carnavalsagenda-regio-oosterhout-2016-1.3651636
2016-02-04T11:00:00+0000
http://www.bndestem.nl/polopoly_fs/1.271966.1347055571!image/image-271966.jpg
Bergen op Zoom,Carnaval,carnavalsagenda,bregen op zoom
Oosterhout
Home / Regio / Oosterhout / Carnavalsagenda regio Oosterhout 2016

Carnavalsagenda regio Oosterhout 2016

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Foto: ANP
    Carnavalsagenda voor de regio Oosterhout

    OOSTERHOUT (Kaaiendonk)

    Zaterdag
    11.00:Carnavalsviering in St.-Jansbasiliek.
    14.30:Optreden Jeugd Hofkapel op Markt.
    14.55:Intocht Kaaiendonkse Kapellen.
    15.11:Intocht prins Mienus XII op de Markt, met hijsen van de vlaggen, kranslegging bij de Smulnar en bekendmaking mooist versierde café.
    17.00:Prinsenreceptie in Du Theatre.

    Zondag
    13.11:Grote Optocht.
    20.30:Prijsuitreiking optocht op Markt.

    Maandag
    13.30:Boerenbruiloft op Heuvel.

    Dinsdag
    13.30:Ronde van ’t Rutselbos.
    14.11:Kinderkopkesoptocht vanaf Heuvel.
    16.45:Prijsuitreiking Kinderkopkesoptocht op Markt.
    23.25:Afscheid prins Mienus XII, bekendmaking motto 2017 en verbranding Smulnar op Markt.

    DEN HOUT (Kluivenduikersrijk)

    Zaterdag
    19.00:Carnavalsmis in Corneliuskerk, met minioptocht.
    20.00:Carnabal Irene, bij VV Irene ’58.

    Zondag
    19.00:Bonte avond en jeugdsauwelen in Den Brink.

    Maandag
    14.00:Grote Kluivenduikersoptocht.
    19.30:Prijsuitreiking optocht in Den Brink.

    Dinsdag
    10.30:Katerontbijt in Den Brink.
    14.00:Kraokebeentjeskinderoptocht.
    15.00:Kraokebeentjesbal in Den Brink.
    19.30:Lampionnenoptocht vanaf Den Brink met aansluitend verbranding Oos Jaas op Houtse Heuvel.
    21.00:Uitslag loterij in Den Brink.

    DONGEN (Peeënrijk)

    Vrijdag
    21.00:Lintjesregen.

    Zaterdag
    14.00:Intocht met sleuteloverdracht op bordes gemeentehuis, aansluitend kranslegging bij beeldengroep bij Winkk!
    15.00:Alternatieve Raodsvergadering in Dun Sterrekèèker (Cammeleur).

    Zondag
    10.30:Carnavalsmis in Laurentiuskerk.
    13.30:Grote optocht vanaf rotonde Deken Batenburgstraat. Aansluitend prijsuitreiking in Dun Sterrekèèker.

    Maandag
    13.30:Jeugdoptocht v.a. Wilhelminaplein. Aansluitend prijsuitreiking in Dun Sterrekèèker.

    Dinsdag
    13.00:Ouderenmiddag in Dun Sterrekééker.
    14.00:Ut Stamperke in De Poort aan de Gasthuisstraat.
    20.00:Lampkusoptocht van St. Jozefstraat naar Wilhelminaplein.
    22.00:Verbranding Manneke Pee op Wilhelminaplein.
    22.45:Slotpolonaise in Dun Sterrekééker.

    DORST (Kattegat)

    Vrijdag
    13.00:Carnavalsmiddag basisschool Marcoen met inhuldiging jeugdprins(es) en jeugdnar(rin), mmv Dorstse Boerkes.
    13.30:Kinderoptocht vanaf Pastoor den Rondenstraat.
    19.00:Carnaval voor jongeren in De Klip.

    Zaterdag:
    13.15:Opening carnaval, inhuldiging jeugdprins(es) en jeugdnar(rin) en sleuteloverdracht op Dorpsplein.
    13.45:Carnavalsoptocht vanaf Dorpsplein naar Spoorstraat.
    18.00:Prijsuitreiking optocht jeugd in Hart van Dorst.
    18.30:Uitreiking Aanmoedigingsprijs optocht in Hart van Dorst.
    19.30:Prijsuitreiking optocht volwassenen in Hart van Dorst.

    Zondag
    11.00:Eucharistieviering St. Marcoenkerk.
    12.30:Carnavalsbrunch in Dorpszicht.
    17.00:Disco met dj Lex van Alphen in Hart van Dorst.

    Maandag
    17.30:Het Hart Zingt, met dj Lex van Alphen in Hart van Dorst (12+).

    Dinsdag
    10.00:Peuterbal in Hart van Dorst, (groot)- ouders en familie zijn welkom, mmv Dorstse Boerkes.
    14.00:Dorst Got Talent in Hart van Dorst.
    19.30:Verbranding Katerkop op Dorps- plein en aankondiging motto 2017.

    Woensdag
    16.00:Haringhappen in Hart van Dorst.

    DUSSEN (Klaiendam)

    Zaterdag
    14.00:Opening carnaval op Prins Nelis en Prins Hansplein met aansluitend optocht vanaf Vrijheidsplein.

    Zondag
    11.00:Speciale kerkdienst in r.-k. kerk.
    14.30:Kindermiddag in De Koppelpaarden.

    Maandag
    14.30:Boerenbruiloft.
    19.00:Beat the Carnaval op Prins Nelis en Prins Hansplein.

    Dinsdag
    10.30:Speciale raadsvergadering in Kasteel Dussen.
    14.30:Snotpinnekesbal in De Koppelpaarden.

    GEERTRUIDENBERG (Potteschijterslaand)

    Vrijdag
    10.30:Opening jeugdcarnaval in gemeentehuis.
    13.00:Carnavalsfeest basisschool Biekorf.
    14.15:Carnavalsfeest basisschool De Vuurvlinder.
    19.30:Opening carnaval op gemeentehuis.
    21.41:Opening carnaval Potteschijters- laand en uitreiking grootste Potteschijter in Fort St. Gertrudis.

    Zaterdag
    11.00:Frikandellenochtend in D’n Berg.
    12.45:Proclamatie en hijsen Potteschijter bij oude gemeentehuis aan Markt.
    13.11:Optocht vanaf Markt.
    14.00:Kidz-carnaval in Fort St. Gertrudis.
    14.30:After party optocht op Markt.
    20.00:Prijsuitreiking optocht bij Fort Sint- Gertrudis, mmv Johnny Gold.

    Zondag
    10.30:Carnavalsviering in Gertrudiskerk. en aansluitend Snotpinnekesbal in D’n Berg.
    14.00:Carnavalsfeest met dj’s Geert & Ruud in De Witte Hemel.
    14.00:Snotpinnekesbal met clown Sjonnie in D’n Berg.
    15.00:Kidz-carnaval in Fort St. Gertrudis.

    Maandag
    14.00:Kidz-carnaval in Fort St. Gertrudis.
    14.00:Carnavalsfeest met dj’s Geert & Ruud in De Witte Hemel.
    16.00:Boerenbruiloft in De Witte Hemel.

    Dinsdag
    14.00:Dolle dinsdag sauwelen in De Witte Hemel.
    20.00:Lampionnenoptocht vanaf De Bakkerij met om 20.30 uur Popverbranding ism Bergse Batterij op Markt.

    Woensdag
    20.00:Haringhappen in D’n Berg en uitslag loterij, mmv zanger Alfred.

    GILZE (Dringersgat)

    Vrijdag
    18.30:Wagentjes kijken op bouwlocaties.

    Zaterdag
    10.30:Sleuteloverhandiging aan prins Tinus dun Irste in ’Gemeentehuis Gilze-Noord’.
    14.00:Leutig Polonaise Bal in De Hooikar (tot 17.00).

    Zondag
    12.30:Symboolonthulling op Bisschop De Vetplein.
    13.30:Grote optocht vanaf Nieuwstraat.
    20.00:Prijsuitreiking optocht bij sporthal met aansluitend feest.

    Maandag
    13.30:Toeterkusoptocht vanaf Steenakkerplein.
    14.30:Brakkenfist in de sporthal.
    16.00:Prijsuitreiking Toeterkusoptocht in sporthal.
    20.30:Kapellenfestival Aan ‘t Plein.

    Dinsdag
    14.30:Wijvesjouwen bij De Schakel.
    18.00:Prijsuitreiking Wijvesjouwen bij sporthal.
    22.15:Symboolverbranding op Bisschop De Vetplein.
    22.30:Afsluitfeest carnaval in De Banner.

    HANK (Knusterooierslaand)

    Vrijdag
    10.30:Prins Bram d’n Erste bezoekt De Bolder en Wilgenhoek.
    21.00:Aftrap carnaval in Vissershang.

    Zaterdag
    13.11:Sleuteloverdracht en aansluitend optocht vanaf Kerkstraat.
    16.30:Prijsuitreiking kinderen in ’t Uivernest.
    19.00:Carnavalsmis in r.-k. kerk.
    20.15:Prijsuitreiking volwassenen in De Phoenix.

    Zondag
    12.00:Zottenfestival bij Be-Ready.
    15.00:Kindermiddag met thema Circus in ’t Uivernest.
    16.00:Carnavalsmiddag in Visserhang.

    Maandag
    14.00:Boerenbruiloft in De Phoenix.
    21.30:Afterparty raad van elf in ’t Uivernest.

    Dinsdag
    14.00:Kindermiddag in De Phoenix.
    16.00:Snotpinnekesbal in ‘t Uivernest.
    19.00:Lampionnenoptocht vanaf ’t Uivernest.
    20.00:Ontmanteling jeugdraad, raad van elf en prins Bram in ‘t Uivernest.
    21.00:Sluitingsceremonie met bekendmaking motto 2017 in ‘t Uivernest.

    Woensdag
    18.30:Askruske halen in r.-k. kerk.

    HOOGE ZWALUWE (Berenland)

    Vrijdag
    18.30:Hollandse spelavond, jaarlijks zwaloews boomstamzagen en bekendmaking jeugdraad in De Zonzeel.

    Zondag
    10.00:Berenbruiloft in restaurant Onze kerk.

    Maandag
    10.00:Carnavalsontbijt bij VV HZ’75.
    13.30:Trollenmiddag voor de kinderen in Concordia.

    Dinsdag
    13.00:Grote optocht vanuit Helkant, waar om 13.30 uur in Hooge Zwaluwe de kinderoptocht bij aansluit.
    16.30:Prijsuitreiking kinderoptocht in De Zonzeel.
    19.00:Lampionnenoptocht vanaf De Zonzeel.
    19.30:Verbranding Oos Kee op grasveld achter Mark’s Dagwinkel.
    20.30:Prijsuitreiking grote optocht in De Zonzeel.

    HULTEN (Krimpersgat)

    Vrijdag
    13.00:Carnavalsoptocht kbs De Drie Musketiers vanaf Kerkplein.
    14.00:Mengelmoesmiddag met optredens van scholieren De Drie Musketiers in dorpshuis The Chump (tot 15.00).

    Maandag
    15.00:Dansen, hossen en springen in The Chump, mmv disco Ario Gerrits en De Bounties.

    LAGE ZWALUWE (Biesboschrakkersrijk)

    Vrijdag
    20.00:Opening carnaval door prins Hendrik den Eerste, prinses Dyone en gemeentevertegenwoordiger in ’t Roer Om.

    Zaterdag
    13.30:Grote optocht vanaf de Zwingel, waarbij om 14.00 uur de kinderoptocht aansluit bij Den Domp.
    16.00:Wagenbouwersbal in Den Domp.

    Zondag
    11.00:Frühshoppen in Ligthart.
    15.00:Kindermiddag met piratenshow door Sjaak de Piraat in Ligthart.
    16.30:Prijsuitreiking jeugdoptocht in Lighthart.
    20.30:Playbackshow volwassenen in Den Domp. Maandag 14.00:Snotpinnekesbal in Den Domp.
    20.30:Prijsuitreiking grote optocht in Den Domp.

    Dinsdag
    11.00:Kerkdienst en Boerenbruiloft in De Witte Zwaan.
    12.00:Receptie Boerenbruiloft in De Witte Zwaan.
    14.00:Snotpinnekesbal in De Witte Zwaan.
    19.00:Lichtjesoptocht vanaf Den Domp.
    20.00:Verbranding Oos Kee aan de Wethouder Dubbelmanstraat.
    21.00:Afscheid jeugdraad en prinses Dyone den Eerste in Den Domp, met om 21.30 uur trekking grote loterij.
    23.00:Afscheid grote raad en prins Hendrik den Eerste.

    MADE (De May)

    Vrijdag
    19.00:Jeugddisco (8 t/m ± 13 jaar) in De Mayboom (tot 22.30 uur).

    Zaterdag
    13.15:Plaatsing Oos Jaas op Raadhuisplein.
    13.30:‘Het Groot Juinenbal’ in ’t Trefpunt.
    14.00:Ontvangst prins Jannes dun Irste op gemeentehuis en sleuteloverhandiging door burgemeester De Kok.
    14.10:Grote Mayse snotsliert vanaf gemeentehuisplein (tot 15.30 uur).
    16.30:Prijsuitreiking Mayse Snotsliert op Raadhuisplein.
    19.00:Jeugddisco (8 t/m ± 13 jaar) in De Mayboom (tot 22.30 uur).
    19.00:Het lof der zotheid (voorheen carnavalsviering) in kantine duivenclub, toegang via Jumbo parkeerterrein.

    Zondag
    14.00:Grote Mayse Carnavalsoptocht vanaf Kerkstraat en Stationsstraat.
    19.00:Jeugddisco (8 t/m ± 13 jaar) in De Mayboom (tot 22.30 uur).
    Avond:’Heel de May zingt’ in The Pub.

    Maandag
    10.00:Bal ‘Toeternietoe’ voor verstandelijk gehandicapten in De Mayboom, m.m.v. voormalige Regenboog.
    11.00:Blai op de May in De Korenbeurs.
    14.00:Ongeëvenaarde Grand Gala der Mayse Kapellen in De Korenbeurs.
    19.00:Jeugddisco (8 t/m ± 13 jaar) in De Mayboom (tot 22.00 uur).
    19.30:Prijsuitreiking van Grote Mayse Carnavalsoptocht in ’t Trefpunt.

    Dinsdag
    10.00:Snotaopenbal (groep 4 t/m 7) in The Pub.
    10.00:Snotpinnekesbal (groep 1 t/m 3) in ‘t Trefpunt.
    14.30:Verkiezing Beste Juin van de May 2016 in ’t Trefpunt, met om 15.40 uur trekking grote loterij.
    19.30:Lampionnenoptocht vanaf Molenplein en aansluitend afsluiting met verbranding Oos Jaas op Den Deel.
    20.30:Tranenbal in De Korenbeurs, met rond 23.11 uur ontmanteling van de prins.

    MOLENSCHOT (Papslokkersgat)

    Zaterdag
    10.41:Sleuteloverdracht op gemeentehuis in Rijen.
    14.11:Optocht.
    17.00:Prijsuitreiking jeugd in ’t Engeltje.
    18.30:Prijsuitreiking volwassenen in Herberg De Papslokker.

    Zondag
    11.00:Carnavalsviering in Sint Annakerk.
    16.00:Mega Papmiddag voor jong en oud in ’t Engeltje (tot 19.30).

    Dinsdag
    17.00:Kindermiddag in Herberg De Pap- slokker met om 19.00 uur officiële sluiting carnaval door prinses Pap de 42e, met gratis erwtensoep en puntzak frites.

    OOSTEIND (Uilendonck)

    Vrijdag
    11.30:Uilenpunt, met stamppot, bezoek aan sleuteloverdracht en quiz in ’t Uilennest.

    Zaterdag
    15.30:Colabal in ‘t Uilennest.
    19.00:Carnavalsdienst in St. Johannes de Doperkerk, met Eigewijs en kinderkoor De Zingende Nootjes.
    20.00:Dollemansavond in ’t Uilennest.

    Maandag
    11.30:Carnavalslunch in ’t Uilennest.
    13.30:Carnavalsoptocht vanaf ’t Uilennest met afterparty en bezoek van prins Mienus XII van Kaaiendonk.

    RAAMSDONK (D’n Haaykaant)

    Vrijdag
    13.30:Kinderoptocht Hoge Waai.
    19.00:Opening carnaval gemeentehuis.
    20.00:Inzuipen in De Vrije Valk.
    20.11:Opstarte mee d’n Spaorkas in De Oude Melkhaven.
    20.30:Kapellefestival in Het Vermaak.

    Zaterdag
    14.11:Grote optocht vanaf het Park.
    14.00:Drive-In show met dj Thijs en dj Jeffrey in Ontmoetingscentrum.
    12.00:Optocht kijken in De Vrije Valk.
    13.11:Dun Optocht met dj Arii in De Oude Melkhaven.
    20.30:Prijsuitreiking optocht in Het Vermaak.

    Zondag
    10.30:Carnavalsdienst in de St. Bavokerk.
    12.00:Barbecue in Het Vermaak.
    14.11:Klinku en Drinku meej dj Schipper in De Oude Melkhaven.
    20.00:Alles behalve in De Vrije Valk.
    20.00:Gouwe ouwe Daansavond in Het Vermaak.

    Maandag
    11.11:Worstenbrood Happuh in Het Vermaak.
    11.11:Boerenbruiloft in Ontmoetingscentrum.
    12.11:Carrenavalsmusic in De Oude Melkhaven.
    12.30:Haaykaants Lunchbuffet 55+ in het Ontmoetingscentrum.
    14.00:Familiematinee met dj Thijs en dj Jeffrey in Ontmoetingscentrum.
    14.00:Snotpinnekusbal in Het Vermaak.
    16.11:Gratis Snert! (OP=OP) in De Oude Melkhaven.
    21.00:Dries Roelvink in Het Vermaak.

    Dinsdag
    12.00:Tappe & Dabbe in De Vrije Valk.
    12.11:Pre-Party Elluf Jaor CV De Leo’s met dj Jim Vane in De Oude Melkhaven.
    13.11:Lekker afzakken... in Het Vermaak.
    14.00:Kindercarnaval met Dotje en Snotje,dj Thijs en dj Jeffrey in Ontmoetingscentrum.
    19.00:Lampionnenoptocht vanaf Park.
    19.30:Pop verbranden & Slotfest in Park.
    20.00:Afsluiting in Ontmoetingscentrum.
    00.11:Ut Vat Leegmaoke in De Oude Melkhaven.

    RAAMSDONKSVEER (Faantelaand)

    Vrijdag
    10.45:Opening carnaval jeugd bij gemeentehuis.
    19.15:Opening carnaval volwassenen bij gemeentehuis.

    Zaterdag
    19.00:Carnavalsviering in OLV kerk.

    Zondag
    13.49:Optocht.

    Maandag
    19.00:Prijsuitreiking optocht op Heereplein.

    Dinsdag
    18.30:Lampionnenoptocht vanaf Boe- laars.
    19.00:Destaggenavond op Heereplein.

    RIJEN (Wringersgat)

    Vrijdag
    20.00:Strikkenbal (18+) in ’t Rijens Vat met uitreiking grootste hangijzer, mmv DJ Wilco.

    Zaterdag
    10.41:Sleuteloverdracht bij gemeentehuis.
    14.00:Jeugdoptocht vanaf Raadhuisplein.
    16.30:Prijsuitreiking jeugdoptocht bij op Wilhelminaplein.
    20.00:Apres-skiparty in ’t Rijens Vat, mmv DJ Wilco en DC Maurice.

    Zondag
    11.11:Bijpraotmergen in ‘t Vermaeck.
    14.00:‘Crazy Kids Vermaeck’ in ’t Ver- maeck.

    Maandag
    20.00:Breda After-party in ’t Rijens Vat, mmv DJ Wilco en Jelle B.

    Dinsdag
    13.00:Grote optocht vanaf Statenlaan met om 15.00 uur defilé op Wilhelminaplein.
    21.00:Grote finale in ’t Rijens Vat, met om 20.11 uur prijsuitreiking optocht (tot 02.00 uur).
    23.11:Embleemverbranding en afsluiting 48e carnavalsjaar op Stationsplein, t.o. De Heeren van Rijen.

    Woensdag
    20.00:Haringhappen met dj Maikel in ’t Rijens Vat.

    TERHEIJDEN (Schraansersrijk)

    Vrijdag
    20.15:Opwermconcert in De Harmonie.

    Zaterdag
    10.30:Snotpinnekusbal.
    13.30:Opzetten Boer Klaos, kinderoptocht en aansluitend prijsuitreiking in De Gouden Leeuw.
    18.00:Sleuteloverdracht en carnavalsviering.
    19.30:Opening jeugdcarnaval in De Cour.

    Zondag
    12.30:Grote optocht.
    19.00:Prijsuitreiking grote optocht.

    Maandag
    13.30:Seniorenmiddag in De Harmonie.
    15.00:Braoipottemiddag in De Gouden Leeuw.
    19.00:Kindercarnaval in De Cour.

    Dinsdag
    13.00:Laatste keer opzetten Boer Klaos.
    13.30:Zeepkistenrace in de Markstraat.
    14.00:Kindermiddag in De Gouden Leeuw (tot 16.00 uur).
    18.30:Lampionnenoptocht.
    19.00:Verbranding Boer Klaos.
    19.30:Deformatie jeugdraad in De Cour.
    23.11:Deformatie raad en prins.

    WAGENBERG (Erpelrooiersland)

    Vrijdag
    08.30:Carnavalsmorgen op De Elsenhof.
    14.00:Carnavalsmiddag voor senioren in Plexat.
    20.00:Erpelrooiersbal in De Ruif.

    Zaterdag
    11.30:Pannenkoeken bakken door de grote raad van elf op het Van den Elsenplein.
    13.45:Presentatie jeugdraad op het Van den Elsenplein.
    14.00:Kinderoptocht vanaf Van den Elsenplein.
    17.00:Prijsuitreiking kinderoptocht in Driedorp.
    19.00:Disco voor de jeugd (groep 5 tot 16 jaar) in Plexat (tot 22.30 uur).

    Zondag
    09.30:Carnavalsmis met Leutband in Gummaruskerk.
    13.45:Sleuteloverdracht aan prins Knillus dun Irste op het Van den Elsenplein.
    14.00:Optocht vanaf Van den Elsenplein.
    20.00:Prijsuitreiking optocht in Nicortiny.

    Dinsdag
    18.45:Lampionnenoptocht vanaf Plexat.
    19.15:Verbranding van Oos Kee en afscheid van jeugdraad in Nicortiny.
    21.11:Officiële afsluiting van Carnaval in Nicortiny.

    WASPIK (Maoneblusserslaand)

    Vrijdag
    19.00:Seniorencarnaval in Woonzorgcentrum De Stroming (tot 21.30).

    Zaterdag
    13.15:Talentenjacht Waspik’s got Talent in Den Bolder.
    16.00:Opening carnaval door prins Bart de 26e en burgemeester Nol Kleijngeld bij Den Bolder en prijsuitreiking talentenjacht met aansluitend feest voor de jeugd in Den Bolder (tot 18.00).
    19.30:Discoavond ‘oudere jongeren’ (16+) met dj Pim (tot 00.30).
    20.00:Discoavond jeugd (groep 7 t/m 15 jaar) in Den Bolder met dj Maus & Joopie (tot 23.00 uur).

    Zondag
    13.11:Grote optocht vanaf Carmelietenstraat.
    17.00:Prijsuitreiking optocht in Den Bolder.
    18.30:Discoavond ‘oudere jongeren’ (16+) met dj Jim (tot 00.30).
    20.00:Discoavond jeugd (groep 7 t/m 15 jaar) in Den Bolder met dj Maus & Joopie (tot 23.00 uur).

    Maandag
    10.30:Kroegentocht.
    14.15:Gekke Jorre’s Kindershow en feesten met DJ Maus in Den Bolder.
    19.30:Discoavond ‘oudere jongeren’ (16+) met dj Mart (tot 00.30).
    20.00:Discoavond jeugd (groep 7 t/m 15 jaar) in Den Bolder met dj Maus & Joopie (tot 23.00 uur).

    Dinsdag
    14.00:Kindermiddag met springkussen in ‘t Carmelietje.
    14.15:Snotpinnekesbal met Ballenbingo in Den Bolder met dj Maus.
    18.45:Lampionnenoptocht met blaaskapel vanaf Den Bolder (bij goed weer).
    19.15:Maanverbranding op parkeerterrein achter Den Bolder en bekendmaking motto 2017.
    19.30:Discoavond ‘oudere jongeren’ (16+) met dj’s Jos en Maus (tot 00.30).
    20.00:Discoavond jeugd (groep 7 t/m 15 jaar) in Den Bolder met dj’s Pim & Joopie (tot 23.00 uur).