Home / Regio / Oosterhout / Carnavalsagenda regio Oosterhout

Carnavalsagenda regio Oosterhout

Foto's
1
Reacties
Toon reacties
  • Afbeelding
    Beschrijving
    Foto: ANP

Carnavalsagenda voor de regio Oosterhout

OOSTERHOUT
Kaaiendonk
Zaterdag:
11.00: Carnavalsviering in St.-Jansbasiliek.
15.11: Aankomst op de Markt met prins Mienus XII en groot gevolg en jeugdprins Kaaike XI en groot gevolg.
17.00: Prinsenreceptie in Du Theatre.
14.00: Feest in Leuttempel De Bussel (tot 02.00 uur).
Zondag:
13.11: Grote optocht vanaf Bouwlingplein.
14.00:Gezinscarnaval in De Pannehoef (tot 19.00 uur).
14.00:Feest in Leuttempel De Bussel (tot 02.00 uur).
20.30:Prijsuitreiking grote optocht op de Markt, bekendmaking mooist versierde café.
Maandag:
13.11:Boerenbruiloft op Markt.
13.40:Boerenbruiloft in Cantina y Tapas.
14.00:Gezinscarnaval in De Pannehoef (tot 19.00 uur).
14.00:Feest in Leuttempel De Bussel (tot 02.00 uur).
Dinsdag:
13.30:Ronde van ‘t Rutselbos vanaf D’n Bal.
14.00:Gezinscarnaval in De Pannehoef (tot 19.00 uur).
14.25:Kinderkopkesoptocht vanaf Bouwlingplein.
16.45:Prijsuitreiking Kinderkopkesoptocht op de Markt.
19.00:Feest in Leuttempel De Bussel (tot 24.00 uur).
23.30:Sluiting carnaval op Markt, met het laten van een traan en het tevoorschijn halen van de snotlappen.

DEN HOUT
Kluivenduikersrijk
Zaterdag:
19.00:Opening carnaval in Corneliuskerk, met carnavalsmis en mini-optocht.
20.00:Kroakeparty voor Kluivenduikers van 8 t/m 15 jaar in Den Brink (tot 24.00 uur).
20.00:Carnabal in Kantine VV Irene ’58 aan Ruiterspoor 21.
Zondag:
19.00:Bonte avond en jeugdsauwelen in Den Brink.
Maandag:
14.00:Grote Kluivenduikersoptocht.
19.30:Prijsuitreiking optocht in Den Brink.
Dinsdag: 
10.30:Katerontbijt in Den Brink.
14.00:Kraokebeentjes kinderoptocht met aansluitend Kraokebeentjesbal in Den Brink, om 15.00 uur.
19.30:Lampionnenoptocht vanaf Den Brink met aansluitend verbranding Oos Jaas op Houtse Heuvel.
21.00:Trekking loterij in Den Brink. 

DONGEN
Peeënrijk
Vrijdag 
20.00:Gehandicaptencarnaval Aurora.
21.00:Lintjesregen.
Zaterdag:
10.00:Bezorgen fruitmanden.
13.10:Ceremonieel inhalen prins Andreo LIII.
14.00:Vlaggenceremonieel gemeentehuis.
14.15:Carnavaleske intocht.
14.30:Ceremonie bij beeldengroep De Cammeleur.
15.00:Buitengewone Raodsvergadering in De Cammeleur.
Zondag:
10.30:Carnavalsmis in Laurentiuskerk.
13.30:Start grote optocht.
17.15:Uitslag en prijsuitreiking in Ut Gouwe Leutpaleis.
Maandag:
13.30:Start kinderoptocht vanaf Wilhelminaplein.
20.00:Kom Marfijn Vertoeven Festijn van De Wortels in Ut Gouwe Leutpaleis. 
Dinsdag:
13.45:Ouderenmiddag in Ut Gouwe Leutpaleis.
16.15:Afsluiting kindercarnaval bij ’t Stamperke.
20.00:Vertrek Lampkesoptocht vanaf Jan Mertenslaan.
22.15:Verbranding Manneke Pee op Wilhelminaplein.
22.30:Slotfeest in Ut Gouwe Leutpaleis.
24.00:Sleuteloverdracht in De Cammeleur.
00.15:Uithuilen in Residentie.

DORST
Kattegat
Vrijdag:
13.00:Onthulling jeugdprins/- prinses, jeugdnarrin bij basisschool Marcoen met aansluitend carnavalsmiddag en kinderoptocht.
Zaterdag:
13.30:Opening carnaval, intocht jeugdprins/-prinses en jeugdnarrin en sleuteloverdracht op Dorpsplein.
14.00:Carnavalsoptocht vanaf Dorpsplein.
18.00:Prijsuitreiking optocht in Hart van Dorst.
Zondag:
11.00:Gezinsmis in Marcoenkerk.
Maandag:
14.00:Carnavalsviering in Hart van Dorst. 
Dinsdag:
10.00:Peuterbal in Hart van Dorst, hofkapel de Dorstse Boerkes.
14.00:I-Dorst in Hart van Dorst.
19.30:Afsluiting carnaval met verbranding van Katerkop op Dorpsplein.

DUSSEN
Klaiendam
Vrijdag:
10.00:Bezoek prins en feest aan basisscholen De Peppel en De Regenboog.
Zaterdag:
14.00:Aankomst prins op Vrijheidsplein.
14.30:Optocht vanaf Vrijheidsplein.
17.30:Prijsuitreiking optocht in De Koppelpaarden.
Zondag:
11.00:Kerkdienst in r.-k. kerk.
14.00:Kindermiddag in De Koppelpaarden.
14.30:Klaiendams talent in ’t Middelpunt.
Maandag:
14.30:Boerenbruiloft in De Koppelpaarden.
Dinsdag:
10.30:Zeer bijzondere raadsvergadering in Kasteel Dussen.
12.00:Carnavalsbrunch in ’t Pleintje.
14.00:Matinee in ’t Pleintje.
14.00:Snotpinnekesbal in De Koppelpaarden.
14.00:Ouderenmiddag in De Bocht.
24.00:Bekendmaking thema 2014 in De Koppelpaarden.

GEERTRUIDENBERG
Potteschijtersland
Vrijdag:
10.00:Opening jeugdcarnaval in het gemeentehuis van Raamsdonksveer.
19.11:Opening carnaval met sleuteloverdracht in het gemeentehuis van Raamsdonksveer.
Zaterdag:
13.00:Optocht vanaf de Markt.
19.00:Prijsuitreiking optocht bij Fort Sint-Gertrudis (tot 23.30 uur).
Dinsdag:
19.30:Start lampionoptocht met aansluitend Popverbranding op De Markt.

GILZE
Dringersgat
Vrijdag
18.30:Wagentjes kijken.
Zaterdag:
10.30:Sleuteloverhandiging aan prins Tinus dun Irste in De Schakel.
17.30:Carnavalsdienst in parochiekerk Sint Petrus Banden met aansluitend symboolonthulling op de Tip.
Zondag:
13.30:Vertrek grote optocht vanaf de Nieuwstraat.
20.00:Prijsuitreiking optocht bij sporthal Achter de Tuintjes.
Maandag: 
13.30:Toeterkusoptocht vanaf Aan ’t Plein naar De Schakel.
14.30:Ranjabal in De Schakel.
Dinsdag:
14.30:Wijvesjouwen vanaf De Hooikar.
18.00:Prijsuitreiking Wijvesjouwen bij sporthal Achter de Tuintjes.
22.15:Afsluiting carnaval met symboolverbranding op De Tip en bekendmaking motto 2014.

HANK
Knusterooierslaand
Zaterdag:
13.11:Sleuteloverdracht en aanvang optocht.
16.30:Prijsuitreiking kinderoptocht in ’t Uivernest.
20.15:Prijsuitreiking grote optocht in Vissershang.
Zondag:
14.00:Snotpinnekesbal in ’t Uivernest.
Maandag:
11.30:Ophalen boerenbruidspaar door prins Jurgen dun Erste met gevolg.
12.00:Boerenbruiloft in De Phoenix.
Dinsdag:
14.00:Snotpinnekesbal in ’t Uivernest.
18.15:Ontmanteling van de jeugdraad in ’t Uivernest.
22.00:Sluitingsceremonie en ontmanteling van Prins Jurgen en raad van elf in ’t Uivernest.

HOOGE ZWALUWE
Berenland
Vrijdag:
18.30:Spel zonder Grenzen-festijn in De Zonzeel, met om 21.00 uur de grote Berenland-competitie.
Maandag:
10.00:Carnavalsontbijt bij Maria’s smikkelparadijs.
13.30:Trollen dwazen en gekken-party voor de jeugd in zaal Concordia .
Dinsdag:
13.00:Grote optocht vanaf Wagenbergsestraat in Helkant richting Hooge Zwaluwe, waar om 13.30 uur de kinderoptocht vanaf de Kleinstraat aansluit.
16.30:Prijsuitreiking kinderoptocht in De Zonzeel.
19.00:Lampionnenoptocht vanaf De Zonzeel.
19.30:Verbranding Oos Kee achter Marks Dagwinkel.
20.30:Prijsuitreiking grote optocht in De Zonzeel en feest.

MADE
De May
Vrijdag:
19.00:Jeugddisco (8 t/m 15 jaar) in De Mayboom (tot 22.30 uur).
Zaterdag
13.15:Plaatsing Oos Jaas op Raadhuisplein.
13.30:Groot 55+bal in Biesboschzaal van ’t Trefpunt.
14.00:Ontvangst prins Fraas dun Irste op gemeentehuis en overhandiging sleutel van De May door burgemeester Gert de Kok.
14.15:Mayse snotsliert vanaf gemeentehuisplein.
16.30:Prijsuitreiking Mayse Snotsliert.
19.00:Jeugddisco (8 t/m 15 jaar) in De Mayboom (tot 22.30 uur).
19.00:Het lof der zotheid in The Pub and Churchill.
Zondag
14.00:Grote Mayse Carnavalsoptocht vanaf Kerkstraat en Stationsstraat.
19.00:Jeugddisco (8 t/m 15 jaar) in De Mayboom (tot 22.30 uur).
Maandag
10.00:Bal voor verstandelijk gehandicapten in De Mayboom, onder begeleiding van De Regenboog.
10.00:Blai op de May in De Korenbeurs.
14.00:Ongeëvenaarde Grand Gala der Mayse Kapellen in De Korenbeurs.
19.00:Jeugddisco (8 t/m 15 jaar) in De Mayboom (tot 22.30 uur).
19.30:Prijsuitreiking van Grote Mayse Carnavals Optocht in ’t Trefpunt.
Dinsdag
10.00:Snotaopenbal in ’t Tapperijke.
10.00:Snotpinnekesbal in The Pub and Churchill.
14.30:Verkiezing dun Beste Juin van de May 2014 in ’t Trefpunt, met om 15.40 uur trekking grote loterij.
19.30:Lampionnenoptocht vanaf Molenplein en aansluitend afsluiting met verbranding Oos Jaas op Den Deel.
20.30:Tranenbal in De Korenbeurs.

LAGE ZWALUWE
Biesboschrakkersrijk
Vrijdag
20.00:Opening carnaval door prins Hendrik den Eerste in de Meelschuur.
Zaterdag:
13.00:Grote optocht vanaf de Zwingel.
Zondag:
14.00:Kindermiddag in Lighthart.
Maandag:
20.00:Prijsuitreiking grote optocht in Den Domp
Dinsdag:
11.00:Kerkdienst in H. Joannes de Doperkerk.
12.30:Boerenbruiloft in De Witte Zwaan.
14.00:Snotpinnenbal in De Witte Zwaan.
19.00:Lichtjesoptocht vanaf Den Domp.
20.00:Verbranding Oos Kee aan de Wethouder Dubelmanstraat. 
21.00:Ontbinding jeugdraad in Den Domp.
23.00: Ontbinding raad van elf.

MOLENSCHOT
Papslokkersgat
Vrijdag:
21.00:Bouwersbal in ’t Engeltje. 
Zaterdag:
10.41:Sleuteloverdracht op het gemeentehuis in Rijen.
14.11:Optocht vanaf Schoolstraat.
17.00:Prijsuitreiking kinderoptocht in ’t Engeltje, aansluitend feest.
18.30:Prijsuitreiking volwassenenoptocht in De Drie Linden, aansluitend feest.
Zondag:
11.00:Carnavalsviering in Sint Annakerk.
14.00:Carnavalsbingo in De Drie Linden.
16.00:Mega Papmiddag in ’t Engeltje.
Maandag:
15.00:Kids Party in ’t Engeltje.
17.00:Bodemlegbuffet in De Drie Linden (tot 20.00 uur).
20.00:Groot fist in ’t Engeltje.
Dinsdag:
13.00:Kindermiddag in De Drie Linden.
18.00:Officiële sluiting carnaval door prinses Pap de 39e met bekendmaking motto 2014 en puntzak met friet.
21.00:Haringhappen en Rad van BierPlezier in ’t Engeltje.

OOSTEIND
Uilendonck
Vrijdag:
13.30:Sleuteloverdracht in ’t Uilennest (tot 15.00).
20.00:Sauwelavond in ’t Uilennest, mmv dj Jac Waas.
Zaterdag:
19.00:Carnavalsmis in St. Johannes de Doperkerk, mmv Eigewijs en kinderkoor De Zingende Nootjes.
20.00:Bonte feestavond in ’t Uilennest, mmv dj Jac Waas.
Zondag:
18.00:Colabal voor de jeugd in ’t Uilennest.
Maandag:
13.11:Grote optocht vanaf ’t Uilennest met aansluitend afterparty in het Oostquartier met bezoek van de prins van Kaaiendonk.

RAAMSDONK
Haaykaant
Vrijdag:
13.30:Kinderoptocht.
19.00:Opening carnaval in het gemeentehuis.
20.30:Kapellenfestival bij Het Vermaak.
Zaterdag:
14.11:Grote optocht.
19.00:Prijsuitreiking bij Het Vermaak.
Zondag:
10.30:Carnavalsdienst in St. Bavo Kerk.
12.00:Hardrockbarbecue bij Het Vermaak.
20.00:Gouwe Ouwe Avond bij Het Vermaak.
Maandag:
12.30:Carnavalslunch met aansluitend doordraaimatinee in het Ontmoetingscentrum.
14.00:Snotpinnekusbal met dj Jan de Vries in Het Vermaak.
21.00:Trafassi in Het Vermaak.
Dinsdag:
14.00:Kindercarnaval in het Ontmoetingscentrum.
19.00:Lampionnenoptocht in het Park, met aansluitend de popverbranding en het Slotfest.
21.00:Tranenbal in Het Vermaak.

RAAMSDONKSVEER
Faantelaand
Vrijdag:
10.45:Opening carnaval jeugd in Fort St. Gertrudis.
19.15:Opening carnaval volwassenen in Fort St. Gertrudis.
Zaterdag:
19.00:Carnavalsviering in OLV kerk.
Zondag:
13.49:Optocht vanaf Heereplein.
Maandag:
19.00:Prijsuitreiking optocht op Heereplein.
Dinsdag:
18.30:Lampionnenoptocht vanaf café Berende.
19.00:Destaggenavond met popverbranding op Heereplein.

RIJEN
Wringersgat
Vrijdag:
21.30:Strikkenbal in ’t Rijens Vat met uitreiking grootste hangijzer (22.15 uur).
Zaterdag:
10.41:Sleuteloverdracht in het gemeentehuis Gilze.
13.30:Aankomst prins Jaap d’n Tweede bij het gemeentehuis.
14.00:Kinderoptocht met aansluitend prijsuitreiking bij ’t Boerke.
Zondag:
11.15:Bijpraotmergen in ’t Vermaeck (tot 13.00 uur).
18.00:Prinsendiner bij De Vijf Eiken. 
Maandag:
10.00:Fruitmanden rondbrengen bij zieke mensen in Rijen.
12.30:Brunch bij Smaak.
13.45:Bezoek aan Het Palet.
Dinsdag:
13.11:Grote optocht vanaf De Wittstraat.
19.00:Afsluiting jeugdcarnaval bij ’t Rijens Vat.
20.00:Prijsuitreiking grote optocht bij Heeren van Rijen.
23.11:Afsluiting carnaval 2014 met embleemverbranding bij Heeren van Rijen met aansluitend bekendmaking carnavalsmotto 2015. 

TERHEIJDEN
Schraansersrijk
Vrijdag
10.00:Bezoek aan basisscholen Windhoek, Zonzeel en Zeggewijzer. 
14.30:Bezoek verzorgingstehuis st. Antonius Abt.
20.15:Opwermconcert in De Harmonie.
Zaterdag:
10.30:Opening snotpinnekusbal.
13.30:Opzetten Boer Klaos, kinderoptocht en aansluitend prijsuitreiking en bekendmaking winnaar kleurplaatwedstrijd in De Gouden Leeuw.
18.00:Sleuteloverdracht en carnavalsmis in de kerk H. Antonius Abt.
19.30:Opening jeugdcarnaval in De Cour.
Zondag: 
12.30:Grote optocht Traaie vanaf Ons Thuis. 
19.00:Prijsuitreiking grote optocht.
Maandag:
13.30:Seniorenmiddag in De Harmonie.
15.00:Braoipottemiddag in De Gouden Leeuw.
19.00:Kindercarnaval in De Cour.
Dinsdag:
13.00:Laatste keer opzetten Boer Klaos.
13.30:Zeepkistenrace bij de Marktstraat.
14.00:Bezoek aan Sovak-middag bij SVT.
14.00:Kindermiddag in De Gouden Leeuw (tot 16.00 uur).
19.00:Start lampionnenoptocht en aansluitend om 19.30 uur verbranding Boer Klaos.
20.00:Deformatie jeugdraad in De Cour.
23.11:Deformatie raad en prins

WAGENBERG
Erpelrooiersland
Vrijdag: 
13.30:Carnavalsmiddag voor senioren in Plexat.
20.30:Erpelrooiersbal in De Ruif, mmv dj Jan de Vries.
Zaterdag: 
11.30:Pannekoekenfestijn op het Van den Elsenplein.
13.45:Presentatie jeugdraad op het Van den Elsenplein.
14.00:Kinderoptocht vanaf het Van den Elsenplein.
17.00:Prijsuitreiking kinderoptocht in Driedorp.
19.00:Disco voor de jeugd van groep 5 tot 16 jaar in Plexat.
Zondag:
09.30:Carnavalsmis in de Gummaruskerk.
10.30:Pruverkusbal in Driedorp.
13.30:Sleuteloverdracht aan prins Knillus dun Irste op het Van den Elsenplein.
14.00:Grote optocht vanaf het Van den Elsenplein.
20.00:Prijsuitreiking optocht in Nicortiny.
Maandag: 
14.30:Waogenbergse Bierfeste door CV De Wagenmenners in Nicortiny.
Dinsdag:
18.30:Lampionnenoptocht vanaf Plexat.
19.15:Verbranding van Oos Kee.
19.30:Afscheid van jeugdraad in Plexat, met aansluitend officiële afsluiting van carnaval.

WASPIK
Maoneblusserslaand
Zaterdag:
13.15:Waspik’s got Talent in Den Bolder.
16.00:Opening carnaval door prins Bart de 25e en burgemeester Nol Kleijngeld bij Den Bolder.
20.00:Discoavond jeugd (groep 7 t/m 15 jaar) in Den Bolder met dj Maus en Joopie (tot 23.00 uur).
19.30:Disco-avond voor ‘oudere jongeren’ met dj Jim in Den Bolder (tot 00.30 uur).
Zondag:
13.11:Grote optocht vanaf Carmelietenstraat met aansluitend prijsuitreiking bij Den Bolder.
20.00:Discoavond jeugd (groep 7 t/m 15 jaar) in Den Bolder met dj Maus en Joopie (tot 23.00 uur).
18.30:Disco-avond voor ‘oudere jongeren’ in Den Bolder met dj Jos (tot 00.30 uur).
Maandag:
14.15:Meemaaktheater Donder de Draak in Den Bolder.
20.00:Discoavond jeugd (groep 7 t/m 15 jaar) in Den Bolder met dj Maus en Joopie (tot 23.00 uur).
20.00:Discoavond voor ‘oudere jongeren’ met dj Pim (tot 00.30 uur).
Dinsdag:
14.15:Kinderprogramma met Serge en Coco in Den Bolder.
18.45:Lampionnenoptocht vanaf Den Bolder.
19.30:Maanverbranding bij Den Bolder en bekendmaking motto 2014.
20.00:Discoavond jeugd (groep 7 t/m 15 jaar) in Den Bolder met dj Maus en Joopie (tot 23.00 uur).
19.30:Discoavond voor ‘oudere jongeren’ met dj Jan de Vries (tot 00.30 uur).

 Populaire artikelen op Blendle