Gemeente Geertruidenberg zet in op bouw starterswoningen

Auteur: door Marja Klein Obbink |   donderdag 24 november 2011 | 15:43 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 24 november 2011 | 15:56

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
RAAMSDONKSVEER - Geertruidenberg wil de achterstand die zij heeft in de bouw van starterswoningen, zo snel mogelijk inlopen.

De komende jaren richt alle energie zich op het realiseren van 75 tot 100 goedkopere woningen, verdeeld over alle kernen. Daarbij gaat de voorkeur uit naar het bouwen in collectief particulier opdrachtgeverschap (CPO).

Dat is het streven van wethouder Wim Quirijnen in een vraaggesprek over de vernieuwde (concept)woonvisie 2012-2016.

Lees meer in BN DeStem, editie Oosterhout, van vrijdag 25 november.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
wat een visie starters en CPO! Dat wil iedere gemeente!
Visie? - 24-11-2011 | 22:51

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Stelling

Het is te begrijpen dat banken filialen moeten sluiten

  zie ook: ABN-Amro sluit kantoren in Made en Tilburg

Laatste nieuws Dichtbij