VVD Geertruidenberg vraagt steun voor aanpak A27 en Hooipolder

  woensdag 23 november 2011 | 16:31 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 23 november 2011 | 16:53

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

GEERTRUIDENBERG - De VVD-fractie in Geertruidenberg vraagt het college via een motie een brief aan het ministerie van Infrastructuur en Milieu te sturen over knooppunt Hooipolder en de aanpak van de A27.

De motie is een vervolg op de brandbrief die de VVD-fracties van Geertruidenberg, Oosterhout en Drimmelen stuurden aan de minister. Woensdagavond wordt de motie als een apart agendapunt ingediend tijdens de raadsvergadering.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
De VVD weet wel van doorpakken. In de politiek is er in geen jaren tijd en energie aan Hooipolder besteed. Ik vind dit dapper van de VVD. Hopelijk heeft het zin en nut, want ik baal enorm van dat eeuwige Hooipolder.
Lesley - 23-11-2011 | 20:50
Goed zo VVD!!!
joke - 23-11-2011 | 19:34

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Stelling

Het is te begrijpen dat banken filialen moeten sluiten

  zie ook: ABN-Amro sluit kantoren in Made en Tilburg

Laatste nieuws Dichtbij