TSC blij met einde aan tien jaar praten

Auteur: door Ralph van Wolffelaar ralph.vanwolffelaar@bndestem.nl |   zaterdag 18 juni 2011 | 08:11 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 18 juni 2011 | 09:47

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

OOSTERHOUT - Met gepaste vreugde reageerde TSC-voorzitter Frans Keltjens donderdagavond op het besluit om zijn voetbalclub aan de Warandelaan te laten zitten en niet te verhuizen naar De Contreie.

"Wij zijn vooral blij dat er nu duidelijkheid is", sprak de preses direct na afloop van de stemming. "En we zijn vooral ook blij met de toezegging dat het college met ons in gesprek wil om de verhoudingen te normaliseren en samen naar de toekomst te kijken. Dit is pas de eerste stap."

Zoals verwachten stemden alleen VVD en CDA voor het voorstel om TSC evenals VV Oosterhout naar de nieuwbouwwijk te verhuizen. De voltallige oppositie plus coalitiepartijen Gemeentebelangen en PvdA stemden, zoals dinsdag aangekondigd, tegen.

Wethouder Marian Janse deed na de eerste termijnen van dinsdag geen moeite meer het tij nog te keren. "Het is duidelijk wat u wilt, al gaat dit gevolgen hebben voor vooral de financiën."

Oud VVD-fractievoorzitter Alexander Wijers sprak de hele avond geen woord, maar liet via twitter wel weten wat hij ervan vond: 'De gemeenteraad heeft vanavond 11,5 tot 19,5 miljoen euro verkwanseld. Dit zal Oosterhout duur komen te staan.'

Wat het wel haalde, was een motie van de Onafhankelijke Fractie om de mogelijkheden nog eens te onderzoeken om honkbalclub Twins naar de beoogde Contreie- locatie te verhuizen. De plannen strandden eerder. Alleen Lijst Çiçek en Gezond Burger Verstand stemden daartegen. Een motie om voorstellen voor grondige aanpak van het huidige TSC-terrein te doen, kreeg alleen van GroenBrabant geen steun.



© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
@ jos - 18-06-2011 | 11:15

Voor je je beklag doet, lees even de positieve reacties van gisteren.

http://www.bndestem.nl/regio/oosterhout/8945004/TSC-Oosterhout-mag-aan-Warandelaan-blijven.ece

Dit artikel is uitgebreider dan dat van gisteren en de reeds geschreven commentaren zijn niet mee verhuist! (zoals gewoonlijk!)
Nog een fijn weekeinde Jos!
René Reimer - 18-06-2011 | 13:44
Als TSC nu toch in de Warandelaan blijft dan kunnen de Twins naar de Contreie
Of doe iets aan de plaats waar ze nu zitten
Mijn kleinkinderen spelen ook bij de Twins,maar ze gaan thuis onder de douce
Dat is ook niet zo gek als je ziet hoe het er daar uit ziet
Gemeente doe er wat aan
Ria - 18-06-2011 | 11:28
Wat mij nu verbaast is dat er nog geen reacties staan hier. Typisch een bewijs dat een deel van de lezers van deze website alleen maar uit is op negatieve reacties. Als het maar even kan tegen zijn wat het dan ook is. Het wordt hoog tijd dat dat negativisme wordt uitgebannen.
jos - 18-06-2011 | 11:15

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Stelling Oosterhout

Een maximumsnelheid van 30 km/u in een woonwijk is te laag.

  zie ook: Drie auto's te hard tijdens snelheidscontrole in Hooge Zwaluwe

Laatste nieuws Dichtbij





DE KWESTIE
In De Kwestie komt iedere zaterdag een onderwerp aan de orde dat u bezig houdt. Een onderwerp dat er toe doet. Van politieke spagaten tot parkeerproblemen, van sluiten van een zwembad tot groenonderhoud. Wij willen vooral dat u aan het woord komt en willen uw mening horen.
Klik hier en plaats uw mening