De Salamander wordt concertzaal

  woensdag 24 november 2010 | 08:50 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 24 november 2010 | 08:52

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
DONGEN - Het is een enorme operatie om van sporthal De Salamander in Dongen een muziekzaal te maken voor harmonie Musis Sacrum.
Maar het begint na een paar keer ook een beetje routine te worden, zo liet woordvoerder Kees Broeders gisteravond tussen het sjouwen door weten. De tribune stond maandag al, gisteren volgden het podium en een deel van de lichtinstallatie. Moet ook wel, want vanavond is de eerste repetitie, met alle uitvoerenden. Donderdag en vrijdag zijn er besloten concerten. Voor de zaterdagavond-uitvoering van Rabo Musis Event 2010, aanvang 20.00 uur, zijn nog enkele kaarten verkrijgbaar, voor die van zondagmiddag, aanvang 14.00 uur, nog een paar meer. foto Jan Stads/Pix4Profs

© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Stelling Oosterhout

Een maximumsnelheid van 30 km/u in een woonwijk is te laag.

  zie ook: Drie auto's te hard tijdens snelheidscontrole in Hooge Zwaluwe

Laatste nieuws Dichtbij





DE KWESTIE
In De Kwestie komt iedere zaterdag een onderwerp aan de orde dat u bezig houdt. Een onderwerp dat er toe doet. Van politieke spagaten tot parkeerproblemen, van sluiten van een zwembad tot groenonderhoud. Wij willen vooral dat u aan het woord komt en willen uw mening horen.
Klik hier en plaats uw mening