Brand verwoest loods in Dorst

  woensdag 10 februari 2010 | 00:04 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 10 februari 2010 | 22:41

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Brand in een leegstaande loods op industrieterrein De Vliert in Dorst. FOTO Mainstay Media.

Brand in een leegstaande loods op industrieterrein De Vliert in Dorst. FOTO Mainstay Media.

DORST - Er heeft dinsdagavond brand gewoed in een leegstaand, voor de sloop bestemd bedrijfspand aan De Vliert in Dorst.

De blusploeg Dorst kreeg assistentie van de brandweer in Breda.

De inzet van de brandweer was om overslaan naar andere, leegstaande bedrijfspanden te voorkomen.

In een van de panden zou een carnavalswagen in aanbouw zijn, maar dat viel dinsdagavond laat niet meer te verifiëren.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
@pimmetje

Zolang er een rode auto voor komt rijden die de brand blust maak het toch geen ene moer uit waar die vandaan komt?
Als je zo quasi-interessant gaat doen, waarom weet je dan zelf het antwoord niet op zo'n overbodige vraag?
Rob - 10-02-2010 | 22:41
ik dacht dat dorst tot oosterhout behoorde? valt toch ook onder de brandweercluster oosterhout en dan moet de voltallige brandweer van breda komen opdraven waar was brandweer oosterhout?
pimmetje - 10-02-2010 | 18:14
Al 2x eerder was er al ingebroken en materialen weggehaald van een carnavalsgroep. Er is toen voor honderden euro;s weggehaald. Nu er niets te halen viel, hebben ze het maar in brand gestoken. Wat een mentaliteit.
G.A.Klaassen - 10-02-2010 | 09:27

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Stelling Oosterhout

Ik vind mezelf te dik.

  zie ook: Gemeente Drimmelen wil overgewicht inwoners aanpakken

Laatste nieuws Dichtbij