DONGEN - De man die in de nacht van vrijdag op zaterdag dood werd aangetroffen in een auto op het parkeerterrein bij zwembad De Vennen aan de Deken Batenburgstraat in Dongen blijkt een 32-jarige inwoner uit die plaats te zijn.
De politie meldt dat hij door een misdrijf om het leven is gekomen. Er zijn twintig rechercheurs op de zaak gezet. Zondag werd de identiteit van de man door het NFI vastgesteld. De politie geeft nog geen verdere details over de manier waarop de man om het leven is gekomen.
De man werd even na middernacht gevonden. De betreffende personenauto is zaterdagochtend vroeg al weggehaald van het parkeerterrein. Mede omdat het parkeerterrein wordt bezocht door families met kinderen die naar het zwembad gaan.Zaterdagochtend is een politiehelikopter ingezet om vanuit de lucht overzichtsfoto's van de omgeving rond de Batenburgstraat te kunnen maken.
Surveillance
„De ontdekking werd rond 00:25 uur gedaan door politieagenten tijdens hun surveillance", aldus politiewoordvoerder Henk Snepvangers zaterdag. "Het parkeerterrein en de directe omgeving zijn afgezet met linten. Rechercheurs zijn gestart met een sporenonderzoek.”
Getuigen
De politie is op zoek naar mensen die de betreffende wagen, een grijze Daewoo Matiz, vrijdag gezien hebben.
© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.




Sorteer reacties
zie ook: 




















