Het team van Survival Dongen en Goof van Bijnen van DVVC zijn uitgeroepen tot vrijwilliger van het jaar in 2011 in Dongen. foto Jan Stads/Pix4Profs
De beloning bestond uit een oorkonde en een cheque van € 250.
Goof van Bijnen is een van de steunpilaren van voetbalvereniging DVVC. Hij is al 35 jaar jeugdleider en organiseert al 30 jaar namens het evenementencomité weekendkampen en vossen- en talentenjachten.
Van Bijnen heeft meegewerkt aan alle verbouwingen van de club en zit al 35 jaar in de redactie van het clubblad. Ook is hij actief in het sinterklaascomité.
In de categorie 'Organisaties' viel Survival Dongen in de prijzen. 'Survivalrun: Meedoen is winnen' is voor veel Dongenaren een bekend evenement. Afgelopen jaar namen meer dan 1.500 kinderen deel.
Het evenement werd in 2011 voor de 15e keer georganiseerd door Survival Dongen, een organisatie die volledig op vrijwilligers draait. Een heel jaar lang werken zij aan een parcours en op de dag zelf worden de hindernissen bemand door meer dan 150 vrijwilligers die een sportopleiding volgen.
Kijk voor meer nieuwtjes uit Dongen ook eens op: www.dichtbijdongen.nl. Deze website biedt u de gelegenheid uw eigen nieuws, foto’s en video’s te plaatsen.


zie ook: 




















