Eindstand Glazen Huis Oosterhout €13.034,58

  maandag 19 december 2011 | 07:16 | Laatst bijgewerkt op: maandag 19 december 2011 | 08:13

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Tussenstand Serious Oosterhout nadat het huis zaterdagavond is geopend en de bewoners eruit mogen

Tussenstand Serious Oosterhout nadat het huis zaterdagavond is geopend en de bewoners eruit mogen

OOSTERHOUT - Het Glazen Huis Oosterhout heeft een eindstand bereikt van 13.034,58 euro. Dat werd vanavond bekend gemaakt nadat JCI Oosterhout-leden Jasper Ketting Olivier en Remco Moerkens het huis verlieten.

De twee zamelden 48 uur lang geld in voor het Rode Kruis door in samenwerking met ROZO radio live radio te maken. Gedurende die tijd mochten zij niet eten.

Burgemeester Huisman bevrijdde de heren uit het huis, waarna de eindstand bekend werd. Volgens Huisman "een fantastisch resultaat voor Oosterhout".

De veiling van Serious Oosterhout gaat nog een weekje door. De spullen die voor Serious Oosterhout geveild worden zijn via de volgende link te vinden: http://verkopers.marktplaats.nl/17363095

De oorspronkelijke doelstelling was om 25.000 euro op te halen.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
De radio werd gemaakt door ROZO-Radio en Outflow-Radio de Tv door de ORTS .
ORTS gaf ook het radio-signaal door .
Radio Apparatuur was van ROZO - Outflow/de Bussel / ORTS
Tv Apparatuur van de ORTS

DIT WAS EEN GEZAMELIJKE AKTIE VAN JCI-OOSTERHOUT /ROZO-RADIO/OUTFLOW-RADIO EN DE ORTS !!
Noud Struijk - 19-12-2011 | 21:09
Geweldige actie!! Was een feestje op zich....
Goed gedaan JCI! Goed gedaan gulle gevers!!
En door goede samenwerking van ROZO en Oosterhout ook volop radio- en tv-aandacht. Tot en met woensdag zijn op de ORTS nog de updates te zien die zijn uitgezonden.
Ab - 19-12-2011 | 17:49
is het misschien verstandig dat het JCI de boekhouding openbaar maakt om aan alle mopperaars,negatievelingen en meer te kunnen laten zien dat het geld goed besteed is.
De echte serieus doet dit namelijk ook
mark - 19-12-2011 | 19:59
Volgend jaar een actie voor de Voedselbank?
Ilse - 19-12-2011 | 15:29
Voor diegenen die alsmaar over die salarissen bezig blijven: Natuurlijk verdienen deze mensen veel geld (zeker in vergelijking met "Henk en Ingrid". En ja, misschien werken "Henk en Ingrid" nog wel harder als de mensen die deze topsalarissen opstrijken.

Maar vergeet even niet dat "Henk en Ingrid" om 17:00 klaar zijn, nergens meer aan denken en de deur uitlopen. De bestuurders zijn echter niet om 17:00 klaar met hun werk. Verder is het nu eenmaal zo dat verschillende mensen ook verschillende talenten hebben. De een heeft het talent om een grote organisatie te besturen en te zorgen dat alles in goede banen geleid wordt. De ander heeft het talent om langs de deuren te gaan en geld op te halen. Ga deze mensen nu niet elkaars werk laten doen: dat wordt een ramp!

En ga ook niet vertellen dat iedereen hetzelfde zou moeten verdienen: er zijn mensen die er alles voor op hebben gegeven om te komen waar ze nu zijn. Die nog jaren hebben doorgestudeerd (en een torenhoge studieschuld op hun nek hebben gehaald) en er veel voor opzij hebben gezet. Ja, deze mensen verdienen nu meer dan de mensen die alles lekker op hun beloop hebben gelaten, vanaf hun 17de lekker van school zijn gegaan om de bloemetjes buiten te zetten en geen zin hadden te investeren in hun toekomst! Wil je deze mensen nu gelijk gaan trekken?

En verder: Serious Oosterhout: goed gedaan!
bas - 19-12-2011 | 12:28

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Stelling

Het is te begrijpen dat banken filialen moeten sluiten

  zie ook: ABN-Amro sluit kantoren in Made en Tilburg

Laatste nieuws Dichtbij