Veel belangstelling voor Canon van Moerdijk

  dinsdag 13 september 2011 | 23:21 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 13 september 2011 | 23:22

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
ZEVENBERGEN – De eerste bijeenkomst voor schrijvers en redacteuren die aan de slag willen met de Canon van Moerdijk was gisteravond verrassend groot.
Rob van Unen, die de productie van de canon namens de Stichting Cultuur Moerdijk begeleidt, moest de vergadering zelfs verplaatsen van de kleine naar de grote zaal van Dinercafé Van der Hooft in Zevenbergen. Ook de heemkundekringen werken mee aan de canon. Alleen Standdaarbuiten heeft nog geen medewerking toegezegd. In een kleine vijftig hoofdstukken, die vensters worden genoemd, moet de geschiedenis beschreven worden. Op dinsdag 27 september is de grote presentatie van de plannen in het Markland College in Zevenbergen. Daar kunnen alle belangstellenden meepraten over de opzet. Voor de bijeenkomst zijn veel verenigingen maar ook bibliotheken en leraren geschiedenis uitgenodigd. Bart Herber van Studio Baat vertelt over de vormgeving van het boek en de website. foto Johan Wouters/het fotoburo

© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Hier heb je al veel informatie over zevenbergen.

http://users.bart.nl/~leenders/turfzout/7bg.html
Ad - 14-09-2011 | 13:14

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Mijn hart kleurt nu al oranje

Laatste nieuws Dichtbij




DE KWESTIE
In De Kwestie komt iedere zaterdag een onderwerp aan de orde dat u bezig houdt. Een onderwerp dat er toe doet. Van politieke spagaten tot parkeerproblemen, van sluiten van een zwembad tot groenonderhoud. Wij willen vooral dat u aan het woord komt en willen uw mening horen.
Klik hier en plaats uw mening