Wethouder Louis Koevoets (l) reikt het eerste exemplaar van de UITgids uit aan Rob van Unen. foto Peter van Trijen/het fotoburo
Wethouder Louis Koevoets, die sinds de laatste gemeenteraadsverkiezingen cultuur in zijn portefeuille heeft, reikte gisteren het eerste exemplaar uit in de galerie Van Bellen Art aan de Voorstraat in Willemstad.
Hoewel de opkomst van vertegenwoordigers van verenigingen en stichtingen wat tegenviel, is de wethouder toch heel trots op de inzet van alle vrijwilligers in de gemeente die zoveel evenementen mogelijk maken.
Trots is ook het UITpunt Moerdijk, onderdeel van Bibliotheek VANnu, dat het boekje heeft samengesteld. "Vandaar de pauw op de voorkant en op andere plaatsen in het boekje", zei Eef Stoopendaal van het UITpunt. De gids heeft met 124 pagina's zestien bladzijdes meer dan het exemplaar van vorig jaar.
Nieuw in de gids is volgens Stoopendaal dat er tentoonstellingen staan vermeld in de gids, evenals de contactgegevens van alle deelnemers. "We hopen dat de aanbieders van culturele evenementen elkaar hierdoor nog makkelijker weten te vinden en wie weet ontstaan daar weer mooie, nieuwe dingen uit", aldus Stoopendaal.
In de gids staan verder in chronologische volgorde alle voorstellingen vermeld zodat cultuurliefhebbers per week evenementen kunnen opzoeken.
Volgende week wordt de gids huis-aan-huis verspreid in de gemeente.


reageer op: 



















