Overval op tankstation in Zevenbergen

  zondag 29 januari 2012 | 19:40 | Laatst bijgewerkt op: maandag 30 januari 2012 | 20:13

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
De politie heeft het tankstation afgezet. foto Hessel de Ree

De politie heeft het tankstation afgezet. foto Hessel de Ree

Overval op tankstation De Meeren. foto Hessel de Ree

Overval op tankstation De Meeren. foto Hessel de Ree

1/2
start playing the slideshow

ZEVENBERGEN - Voor de tweede keer in een week tijd is er in Zevenbergen een gewapende overval gepleegd op een tankstation.

Gisteravond tegen zeven uur was pompstation De Meeren aan de gelijknamige straat het doelwit. Volgens de politie werd een personeelslid bedreigd door twee daders met zwarte bivakmutsen, een pistool en een mes.

De politie zocht kort na het misdrijf de omgeving af, onder meer met een speurhond. Mogelijk zijn de daders te voet gevlucht. Of de zoektocht een spoor heeft opgeleverd is niet bekend.

Volgens het slachtoffer was de kleinste overvaller (1,65 tot 1,75 meter) ‘jong’. De andere, oudere overvaller was ongeveer 1,90 meter lang en vermoedelijk rond de 20 jaar oud. De ene dader droeg een blauwe jas, de andere vermoedelijk een zwarte. De overvallers maakten sigaretten en een geldbedrag buit.

Woensdag werd de Texaco van garagebedrijf Hopmans aan de Langeweg overvallen. Dat gebeurde rond hetzelfde tijdstip, ook door een gewapende dader. Deze man droeg een donkere sjaal. De politie kan nog niet zeggen of er een verband is tussen beide overvallen.



© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
de prijs van die pomp is de duurste in een straal van 100 kilometer.
op moment 1,75. rijd je een paar straten verder is ie 1.62

wij noemen hem dan ook "de oplichter"
Ronald - 03-02-2012 | 21:30
@ Stefan: We HADDEN een Texaco: Verdaas, maar da's sinds een week of wat de BP-Express...... de file niet gezien daar van 't weekend?!
Riete - 30-01-2012 | 15:01
Blijkbaar valt het weinigen op dat het vorige keer niet de Texaco maar de Total was. (Hebben we wel een Texaco?). Die bij Hopmans, maar goed. Het is natuurlijk wel opvallend 2 stations in een week. Kan bijna geen toeval zijn.

We worden onderhand een grote stad. Waar is dat meer blauw op straat wat dit kabinet beloofd heeft?
stefan - 30-01-2012 | 14:12
Het wordt tijd om mijn en dijn weer eens te leren.
Je blijft gewoon van andermans spullen af.
Hank - 30-01-2012 | 12:23
Vindt dit een grote domper voor de beide pompen waar je nog altijd zeergoed en gastvrij ontvangen wordt.
Tank hier ook en geeft altijd een NORMAAL gevoel als je er bent ,je kunt de mensen gewoon zien zitten niet achter glas zoals overal.
Maar schijnbaar kan dit ook niet.
En vergeet niet die hoge benzine prijzen zijn niet hun idee,daarom horen jullie ook niet zo te reageren over de prijs.
Dus medewerkers van beide pompen denk aan je zelf en laat je baas wat aan je veiligheid doen.
Boze burger. - 30-01-2012 | 11:13

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Mijn hart kleurt nu al oranje

Laatste nieuws Dichtbij




DE KWESTIE
In De Kwestie komt iedere zaterdag een onderwerp aan de orde dat u bezig houdt. Een onderwerp dat er toe doet. Van politieke spagaten tot parkeerproblemen, van sluiten van een zwembad tot groenonderhoud. Wij willen vooral dat u aan het woord komt en willen uw mening horen.
Klik hier en plaats uw mening