Gemeente geeft subsidie aan MaMi-Spektakel

door Rob Musters rob.musters@bndestem.nl. maandag 08 februari 2010 | 08:21 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 09 februari 2010 | 07:10

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Foto Jan van Zuilen

Foto Jan van Zuilen

ETTEN-LEUR - Het college van B en W heeft een subsidie van maximaal 1875 euro beschikbaar gesteld voor het 24e MaMi-Spektakel op carnavalsmaandag.

Volgens René Starink van de Stichting MaMi komt het geld goed van pas, omdat er onder meer 1400 houten vlonders gehuurd moeten worden, zodat de mensen niet op straat hoeven te zitten tijdens de wereldrecordpoging roeien.  De rest van het geld, voor de huur van een geluidsinstallatie en de aanschaf van herinneringsattributen is afkomstig van sponsors.

De MaMi-leden gaan zondag samen met de wethouders Theo Vaes en Jean-Pierre Schouw, de prins van het Stijlorenrijk en de kersverse jeugdprins(es) alvast oefenen voor de wereldrecordpoging Roeien.

De generale repetitie is zondag rond 15.30 uur bij Marktzicht. De rest van de middag is het carnaval voor de kleintjes tijdens het Stijloorkesbal in Marktzicht.


>> Klik op straatnaambord













Etten-Leur














Overledenen