Home / Regio / Breda / Programa Breda Jazz Festival vrijdag 10 mei

Programa Breda Jazz Festival vrijdag 10 mei

Foto's
1
  • Afbeelding
    Beschrijving
    BERT BROUWERS OP KLARINET (LINKS) EN MAX SIMONIS OP SOPRAANSAX VAN DE BLUE MARBLE SILVER CORNET BAND TIJDENS DE OPENING VAN HET BREDA JAZZ FESTIVAL. FOTO JOHAN VAN GURP.

Het programma van vrijdag 10 mei.

Streetparades in de Bredase binnenstad metDixieland Crackerjacks, The Juggets Jazzband, The OhnO! Jazzband.

12.30-13.30 Beiaardbespeling door Paul Maassen

BUITENPODIA

Podium 1 Holland Casino podium Grote Markt midden

14.00-16.00 Nieuwe Veste On Stage (NL)

16.30-18.15 Ça C'est Paris; Fapy Lafertin Quintet et Bigband (NL)

18.30-20.00 Brassbands

20.00-21.45 Jai & Kai Tributeo.l.v. Dan Barrett (INT)

22.30-01.00 Bongomatik (NL)

 

Podium 2 Dauw Design podium Grote Markt noord

16.00-17.45 Les Swingberries (FR)

18.45-21.15 Tipitina (GB)

22.00-00.45 ZydeGoNutz (NL)

 

Podium 3 Grote Markt zuid

13.30-24.00 Didier Red - DJ (NL)

14.00-16.15 Hoppin' Mad (CA/US)

16.45-19.00 Louisiana Men Plus (NL)

19.45-22.00 Les Frères André (FR)

22.30-01.00 Harry Strikes Again (NL)

 

Podium 4 Ferroli podium - Veemarktstraat

19.45-21.45 Festival New Orleans Surprise o.l.v. Katie Cavera (INT)

22.30-00.30 TJ Johnson and his Band (GB)

 

Podium 5 Pleintje Veemarktstraat

14.00-17.00 Projeto Beba do Samba (INT)

19.30-22.30 Zabumba (NL)

 

Podium 6 Avans podium - Kerkplein

15.00-17.00 The Fabulous Boogie Boys (GB)

20.00-22.00 Fried Bourbon (BE)

23.00-01.00 T-Bear & the Dukes Of Rhythm (SE)

 

Podium 7 't Sas pleintje

16.00-18.00 Festival Surprise Quartet o.l.v. Bert Boeren (INT)

18.30-20.30 Harry & Sven Happel Trio (NL)

 

Podium 8 't Sas terras

14.00-16.00 Festival Surprise duo: Peeters & Veen (NL)

 

Podium 9 Havermarkt

14.15-16.15 Les Frères André (FR)

17.00-19.15 Catfish (BE)

19.45-22.15 Jazz at the Castle Super Session o.l.v. Antoine Trommelen (INT)

23.00-01.00 The Fabulous Boogie Boys (GB)

 

Podium 10 Spanjaardsgat

13.45-15.30 Festival New Orleans Surprise Band o.l.v. Eiji Hanaoka (INT)

15.30-18.45 Funky Brass Band Meeting met Knuckle Brass, Gumbo Circus, OhnO! Jazzband (NL)

20.30-22.00 Kapel Koninklijke Luchtmacht met special guest Laura Fygi (NL)

23.00-01.00 Preston Shannon (US)

 

BINNENPODIA

Podium 11 Spiegeltent

14.00-15.45 Workshop Mondharmonica o.l.v. Hans de Vries

 

Podium 12 Publieke Werken

15.00-17.15 Hammond Battle (NL/BE)

21.30-00.30 DJ Sandstorm en Hans Dulfer Band (NL) €12,50

 

Podium 14 De Avenue

13.30-16.00 'Funky Melodians Brassband' workshop

19.30-00.30 All the Cats Join In, with The Jive Aces (NL) €15,- Lindyhop & Swing Dance from the 30's to the 50's

 

Podium 15 De Stadsgalerij - Jazz Ten Toon

12.00-14.00 Nieuwe Veste presenteert: Hiphop & Future Jazz

16.00-18.00 Thomas Böttcher Latin Jazz Trio (INT)

20.00-23.00 New Playgrounds: Breda modern jazz all-stars Band (NL)

 

Podium 17 Golden Tulip Keyser Breda

21.00-23.30 Jan Learbuch Orchestra (NL)

 Populaire artikelen op Blendle