Arne van Alten en Robbert Nijs tonen aan waar fotograaf Van Alten nou eigenlijk naar zoekt: de oerschreeuw, de kreet van woede en paniek, recht uit de onderbuik. foto Arne van Alten
Arne van Alten en Robbert Nijs tonen aan waar fotograaf Van Alten nou eigenlijk naar zoekt: de oerschreeuw, de kreet van woede en paniek, recht uit de onderbuik. foto Arne van Alten
BREDA - Evenals tijdens de vorige edities van het Bredase fotofestival organiseren BN DeStem en Breda Photo een fotowedstrijd voor amateurfotografen. Thema is (Buiten)Spel. Tot maandag 6 september kunnen deelnemers uit de regio’s Breda, Oosterhout en Etten-Leur drie foto’s over dit thema uploaden via bndestem.nl/bredaphoto.
De voorwaarden gelezen? Upload uw foto's dan hier .
De twintig door een deskundige jury genomineerde foto’s worden op 25 september gepubliceerd in BN DeStem en tot en met 25 oktober tentoongesteld in De Nieuwe Veste. De winnaars worden bekendgemaakt tijdens een bijeenkomst op vrijdag 24 september in De Nieuwe Veste. Deze avond luidt het begin in van het Amateurweekend van Breda Photo. BN DeStem-hoofdredacteur Johan van Uffelen reikt dan de prijzen uit.
In het prijzenpakket bevinden zich onder meer fotoboeken van oud-BN DeStemfotograaf Johan van Gurp en ingelijste foto’s van de deelnemers.
De foto’s mogen zowel kleur als zwart-wit zijn, dia’s zijn niet toegestaan. Bij alle foto’s dient te worden vermeld: naam, adres, woonplaats, telefoonummer, emailadres en titel foto.
Lees hieronder het reglement:
1. Iedereen, behalve beroepsfotografen, woonachtig in Groot-Breda, inclusief Etten-Leur en Oosterhout. Kan deelnemen aan de wedstrijd binnen het gestelde thema (Buiten) Spel
2. Er kunnen zowel kleur als zwart/wit foto’s worden ingezonden. De foto’s worden individueel beoordeeld. Alleen digitale foto’s kunnen worden ingestuurd resolutie minimaal 1280 x 1024 pixels
3. Elke deelnemer mag maximaal één keer inzenden met DRIE foto’s
4. Bij de ingezonden drie foto’s moet worden vermeld: naam, adres, postcode, woonplaats, telefoonnummer, e-mailadres en titel foto.
5. Een onafhankelijke, deskundige jury zal ten minste 20 foto’s selecteren voor een expositie in Nieuwe Veste te Breda. De drie beste foto’s worden door BN/DeStem beloond met pakketten fotoboeken van Johan van Gurp. De drie prijswinnaars ontvangen ook een door Jan d ‘Art tingelijste vergroting van hun foto.
6. De prijsuitreiking is op vrijdag 24 september om 19:30 uur in Nieuwe Veste. De geselecteerde foto’s worden vervolgens geëxposeerd in Nieuwe Veste tot en met 25 oktober 2010.
7. De uitslag van de jury is bindend. De geselecteerde fotografen krijgen persoonlijk bericht indien hun gegevens bij de foto zijn vermeld.
8. De foto’s kunnen via www.bndestem.nl worden geupload
9. De organisatie heeft het recht de ingezonden foto’s te publiceren en te exposeren binnen het kader van Breda Photo 2010. De twintig beste foto’s worden gepubliceerd in BN/DeStem van zaterdag 25 september. Er kan geen aanspraak worden gemaakt op een vergoeding.
10. De organisatie zal de uiterste zorg besteden aan de ingezonden foto’s, maar kan niet aansprakelijk gesteld worden voor verlies.
11. In alle gevallen waarin dit reglement niet voorziet beslist de wedstrijdorganisatie
© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.






Sorteer reacties











