Bewusteloze man stelt politie nog voor raadsel

Afbeelding

BREDA - De politie weet nog altijd niet wat er gebeurd is met de man die zaterdagmorgen om 5.00 uur zwaargewond werd gevonden in de Moeskroenstraat tussen zwembad de Wisselaar en de Hoge Vucht in Breda.

De recherche is nog steeds druk doende met het onderzoek. Mogelijk is hij slachtoffer van een geweldsmisdrijf.

De 46-jarige werd gevonden door een man die zijn hond uitliet. Het slachtoffer lag buiten bewustzijn bij een bruggetje in de buurt van het water. De hulpdiensten werden ingeschakeld waarna de man naar het ziekenhuis werd gebracht.

Gezien de aard van zijn verwondingen vermoedt de politie dat hij het slachtoffer is geworden van een geweldsdelict. De man was eerder die avond in café Havenzicht aan de Belcrumweg geweest, op ongeveer een kilometer afstand van de Moeskroenstraat. Daar ging hij rond 03.00 uur weg.

De man is nog steeds buiten bewustzijn en ligt aan de beademing. Hij is blank, ongeveer 1.85 meter lang en hij heeft donkerblond tot bruin haar.

© BN DeStem, op dit artikel rust copyright.


Home / Regio / Breda / Bewusteloze man stelt politie nog voor raadsel