Ulvenhouter (20) aangehouden na gevaarlijk rijden

  dinsdag 15 november 2011 | 11:51 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 15 november 2011 | 11:56

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
BREDA - De politie heeft maandagmiddag op de Kapittelweg een 20-jarige bromfietsbestuurder uit Ulvenhout aangehouden in verband met gevaarlijk rijgedrag.
Agenten zagen de man op de Teteringsedijk met hoge snelheid (85 kilometer per uur) voorbij komen. Ook reed hij tegen het verkeer in en tussen fietsers door. Nadat hij bij een benzinepomp was gestopt, werd hij aangehouden. De bromfiets is voor technisch onderzoek in beslag genomen. Het rijbewijs van de man werd ingevorderd. In zijn kleding troffen de agenten enkele voorgedraaide joints aan. Ook die zijn van hem afgenomen.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
@ Wachtgeld Regeling,
Mijn kleine broertje werd op maandagmiddag op het viaduct door deze figuur zowat het ziekenhuis ingereden,!
wat bedoel je nu precies met tuttige regelgeving?.
Dit soort reacties kun je alleen verwachten van annonieme reageerders
Gerard - 15-11-2011 | 18:56
Deze jongeman zijn rijgedrag is onaanvaardbaar..rijbewijs inleveren voortaan lopen jongeman !!
Catrientje - 15-11-2011 | 18:26
Nee hoor wachtgeld, ook jointjes beinvloeden je (rij-)gedrag. Dus het één kan met het ander te maken hebben en dan zeg ik "groot gelijk". ( als iemand dronken door het verkeer rijdt nemen ze die blikjes bier in de auto ook in beslag)
jan de groot - 15-11-2011 | 15:51
Triest dat die jongen zijn jointjes afgepakt zijn,nog even en we mogen helemaal niets meer in dit ooit zo vrije landje. we gaan ten onder aan de overvloed van t ruttige regelgeving.
Wachtgeld Regeling. - 15-11-2011 | 12:54

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

  • www.probeereenkrant.nl
  • www.autotrack.nl
  • www.jobtrack.nl
  • www.mensenlinq.nl
  • www.funda.nl
  • www.kleintjesmarkt.nl
  • www.tickettrack.nl
  • www.deondernemer.nl
  • www.lekkerpuzzelen.nl
  • www.sweetdeal.nl